• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jasle v Topoľčanoch. Fungujú ešte?

14. januára 2017 
Ahojte maminky,
potrebovala by som informáciu či fugujú stále jasličky v Topoľčanoch. Alebo ak máte niektorá tel.kontakt, velmi by mi to pomohlo.
Všetkým vám ďakujem!
5. dec 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasle fungujú na sídlisku Juh, tel. kontakt nemám
7. dec 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veľmi pekne ďakujem za odpovede
8. dec 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
....vie mi niekto napísať niečo o jasliach v TO? ...váš názor, poznatok či dobrú alebo zlú skúsenosť? ďakujem :wink:
26. dec 2009 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dadka ked tak pozeram tak tvoja mala uz aj do skolky zachvilku bude moct ist:slight_smile: :wink: No v jaslach mala znama maleho od 8 mesiacov ale nikdy sme to niejak moc nepreberali,musela ist pracovat. Ja osobne by som maleho do jasly nikdy nedala,do skolky ano. Ale to je cisto len moj nazor. Mam znamu ta tam pracuje(na juhu v Topolcanoch) a ked sme raz spominali tie jasle,povedala mi ze ona by tam dieta nedala,ale viac sme o tom nehovorili ze preco zaco... :slight_smile:
27. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka....ďakujem za názor :wink:
28. dec 2009 o 08:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nikto??? hm??? :fearful:
28. dec 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tu nieje vela ludi z TO, kt.maju skusenosti s jaslami. Dadka a ty ta chces dat malu? :slight_smile:
29. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka neviem či tam alebo do škôlky :unamused: :sweat_smile: ....myslíš, že mi ju zoberú do škôlky keď nemá ešte 3? Na nete som sa dočítala, že berú deti od 2-6 rokov....ale čo keď majú plný stav, nie je to tak že sú uprednostnené deti čo majú 3 a viac? Alebo je tam extra trieda pre takých krpčekov? Nevieš náhodou? :slight_smile:
29. dec 2009 o 12:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslim ze tam je ta trieda pre najmensich ale neviem ako je to s priberanim,ked bude plny stav tak nezoberu asi ale ked bude nieco volne tak nieje problem myslim ale tusim sa musi pytat na WC. A jasle su drahe dost,myslim ze skolka sa rozhodne viac oplati :wink: Ale osobne skusenosti este nemam,mna to caka trosku neskor :slight_smile: :wink:
29. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, uvidím, chcem sa po prázdninách ísť spýtať a už sa pýta na nočník, aj poobedný spánok máme bez plienky...už len noc :wink: (aj to sa občas zobudí s úplne suchou plienkou)....tak uvidíme :wink:
29. dec 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ahoj je to sice stara tema ale nic podobneho som nenasla. Dala si nakoniec dietatko do jasiel?ci rovno do skolky?ako si bola spokojna?dakujem:blush:
14. jan o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok