Jasle v Trebišove

viva88
6. dec 2013

Ahojte mamičky chcem sa spýtať či máte niektorá dieťatko v jasliach v Trebišove. Ako ste s nimi spokojné? Čo robia detičky počas dňa? Chcela by som nastúpiť do práce no neviem či sú tieto jasle dobré dakujem za každú odpoveť 🙂

sandy84
8. dec 2013

Sú super.o detičky sa vzorne starajú.učiteľky ústretové

viva88
autor
8. dec 2013

@sandy84 a čo robia počas dňa? je tam veľa detičiek? 🙂

poly2406
8. dec 2013

Ahojte, koľko je mesačný poplatok?
Pokryje to materská? Ďakujem 😊

sandy84
8. dec 2013

@viva88
@poly2406 majú program,učia sa kresliť,lepiť,spievajú,tancujú,hrajú sa.učiteľky vždy vymyslia niečo...teraz zdobili stromček,fotili sa.poplatok do 200e aj so stravou,keď dieťa chýba tak odhlásiť treba.

sandy84
8. dec 2013

@viva88 sú tam detičky radi,idú k dverám a už cupitaju nozkami,vždy ich vítajú po jednom osobitne,to sa mi páči,lebo dieťatko má potom pocit,že je vítané a tešia sa mu.plienkuju vzorne,mastia zadocek...ja som zatiaľ bola spokojná.vahala som či spravím dobre,ale drobec chodí rad

viva88
autor
9. dec 2013

@sandy84 dakujem krásne za odpoved... chcela by som vedieť či mi štát tieto jasle preplati? 🙂

sandy84
9. dec 2013

@viva88 myslím,že štát vie v tomto povedať pán Boh zaplať:o).Viem,že existuje príspevok cca 230eur musíš nosiť každý mesiac na úrad potvrdenie a vezmú rodičak potom,čiže ak máš chodiť vkuse na úrad tak ti potom stačí aj rodičak

viva88
autor
9. dec 2013

@sandy84 noo ja mam dvojičky a rodičák je s prídavkami len 290 eur tak že asi radšej pojdem na ten úrad ako to sama platiť to by sa mi neoplatilo dať ich do jasličiek :D

sandy84
9. dec 2013

@viva88ahaa tak to potom ten príspevok radšej podľa mňa,skús najprv zavolať na úrad že keď máš dvojičky,či dostaneš 2x príspevok,lebo vieš,vždy je nnejaký dodatok.to je fakt onicom dvojičky a 290eur od štátu,no comment

majusa29
16. jan 2015

Ahojte. chcela by som obnoviť túto tému. Viem že v septembri otvorili vTv nové jasle pri Kauflande. Máte niektorá skúsenosti aké to tam je? Koľko sa platí a aké sú učitelky a tak? diky.

miriam17
10. okt 2015

To by som aj chcela vedieť ako je pri kauflande

majusa29
16. nov 2015

@miriam17 Moja malá tam chodí od septembra a veľmi rýchlo sa adaptovala. Chodí tam rada, s úsmevom sama klope na dvere, ide dnu a takisto aj s úsmevom odchádza a posiela im pusinky, takže je určite spokojná a páči sa jej tam. Platí sa dosť, 165eur plus strava ale čo už nám zostáva.

vikusjk
15. jún 2017

Ahojte mamicky, ako ste prosim vas spokojne so sluzbami jasiliciek v TV? Referencie z minulosti su super, zaujimaju ma aj aktualne. Dakujem za kazdu odpoved 🙂