Jasličkári

veverica
29. aug 2008

Mamicky dali ste vase deti do jasli? Mate pocit, ze ste urobili dobre? Sup sem s vasimi postrehmi a pocitmi.
Nemam vo svojom okoli nikoho s kym by som sa na tuto temu bavila tak budem rada ak sa niekto najde.

adamika
9. jún 2014

ahojte baby, mam otazku ohladne plienok, ktore nosite do jasli. Kolko plienok asi 'spotrebuju' vase jasle mesacne. Ja nosim kazde 2 tyzdne cele balenie babylove 4+ (38ks) a zda sa mi to vela, kedze rano o 8.30 uz pride s cistou plienkou a vyberam ho o 16.30. To by museli tie deti prebalovat kazde 2 hodiny a nic ine by nerobili (pri pocte 10 plienkujucich deti)... 😒

janka2501
9. jún 2014

@adamika
ja nenosim do jasli plienky, mame ich uz v poplatku ...

svatava74
9. jún 2014

@adamika rano o 9,00- ak sa pocika rano ti vela doma vypije plienka je plna, potom pred spanim po obede cista plienka,a po spani cista plienka, ak sa ti pokaka je to dalsia plienka, cize cca 10 dni/2 tyzdne 30-40 plienok.... 🙂

zubkovavila
16. júl 2014

Dieta by malo ist do kolektivu najneskor v dvoch rokoch. Vnuk chodi do jasli Simba a mozem povedat, ze su jednak nadherne a jednak su tam deti naozaj stastne. Vrelo odporucam.

baska1
17. sep 2014

Prosim poraďte čo dať malemu na ranajky...vstava tak 5.15-6h, o 7h uz ho veziem do jasli a desiatu chlebik maju až o 9h. Davam mu rano flasu mlieka, lebo nic ine mi nechce:o( Davaju vasim detom v jaslickach aj ovocie? Moj maly chodi do sukromnych a teda na jedalnicku ho nemaju uvedene, z coho som sklamana..

svatava74
17. sep 2014

@baska1 nasi jaslickari maji od 7,00 do 7,30 ranajky -chlebik so zeleninkou, o 9,00 desiata - ovocie, goji a cerealie...11,15-11,30 obed....bylinkove caje...

baska1
17. sep 2014

no super, ze aspon cerealie, aspon nejaka zmena oproti chlebu a vianocke:o)

ivica46
18. aug 2015

ahojte, moja malá nastupuje od septembra do detských jaslí Tulipán v Trnave, má niekto skúsenosti s týmito jaslami?

veronisu
26. jún 2023

Ahojte, trošku otvorím debatu, prosím vás tie čo máte skúsenosti s jasličkami, ako tam detičky uspávajú? Potrebujem to vedieť pre sestru a neterku 🙂 ďakujem za odpovede