Jasličky v Piešťanoch

lusinda69
7. feb 2013

Ahojte baby,chcela by som dat maleho do jasli,ma 9 mesiacov,preto vas chcem poprosit,tie,ktore maju skusenost s jaslickami c PN,ak by ste boli take dobre a napisali mi vase skusenosti,postrehy a vsetko okolo toho.Dakujem moc.

elise
27. feb 2013

@lusinda69 ja som bola s jasličkAMI klasickými maximálne spokojná dokonca sa tam luky aj odplienkoval, veľmi vela snimi robili vedel vela pesničiek básničiek.

lusinda69
autor
27. feb 2013

A detaily prosim ta ako,je stravovanie,ako sa staraju o malicke deti,moj malycma 9 mesiacov.tak myslim,ci maju dostatok casy sa venovat aj takym drobcom.

lusinda69
autor
27. feb 2013

@elise detaily prosim ta ako,je stravovanie malicke deti,moj malycma 9 mesiacov.tak myslim casy sa venovat aj takym drobcom

elise
27. feb 2013

@lusinda69 maju tam ladšie deti od 10 msiacov a potom dtičky staršie od 1,5 roka. papani maju ranajky dsiatu obd olovrAnt, môžš zo začiatku donisť svoje kým si zvykn ja som nosila asi týždn. maju tam čajik clý dn a mličko. po obd spinkaju normáln trba donisť plienočky a vlhčené utierky starši odplienkovávaju pomaly. maju tam aj nočničky. vždy su tam 3 tety/učitlky. mladšie maju svoj program - su sprdu a starši z dvora ide sa dozadu- v pripade choroby izoluju chore dieťatko do izolačky jedna sa potom do prichodu rodiča venuj choremu-

lusinda69
autor
27. feb 2013

Wow,to som milo prekvapena.pocuvam len same negativa xo stran ludi,kt ani v jasliach deti nemali a som teda rada,ze si s mi napisala dakujem

shira_
7. jan 2015

ahojte chcem ozivit temu ako je to s dojcenym dieťaťom ktore nema cumel akym sposobom ukladajú deti spat ci ich nechaju vyplakat alebo ako... a este sa chcem opytat ci staci jeden spánok az na obed,ci to malinke deti okolo roka vydrzia... nemate niekto skusenost?