Jasličky v Rači

fatima1972
27. feb 2013

Sú rôzne názory na jasličky a skorý nástup detičiek do takéhoto zariadenia. Čo vlastne maminky očakávajú? Ja som skôr za citovú stránku a za to, ako sa pani učiteľky detičkám venujú. Ćítala som aj článok, ako pani učiteľky kávičkovali a dieťatko našli na rebríku, tak to už bola sila ....
Budem rada vašim pripomienkam a názorom.

lucik194
27. feb 2013

chces kecat vseobecne alebo potrebujes konkretny nazor na statne jaslicky v raci?

fatima1972
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima1972
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika_tulipanik
27. feb 2013

@fatima1972 Dobry den prajem! Ja som pracovala v dvoch skolkach, jedna bola spojena aj s jaslickami. Teraz som si zalozila vlastne opatrovatelske centrum na Trnavke. S kazdou mamickou som vzdy dobre vychadzala, deticky ma mali rady, tazko sa mi odchadzalo. Co zo skusenosti viem, tak mamicky ocakavaju najskor to, aby sa dietatko v jaslickach dobre citilo, aby si zvyklo na urcity rezim a ako rastie, tak sa samozrejme aj vekuprimerane vzdelava. Kolektiv a rezim dna detickam urcite prospievaju. K tomu kavickovaniu 🙂 Clovek sa potesi, ked ma dobre kolegynky, co nie je samozrejmost, ale nam sa nestalo, ze by sa v nasej pritomnosti dietatko zranilo alebo ze by sme na ne nedavali pozor. Myslim si, ze ak nie je na jednu ucitelku 20 deti, tak ich vie ustrazit. My budeme mat na jednu ucitelku-opatrovatelku maximalne 5 deti, co je velka vyhoda. Ak by ste mali zaujem, zajtra mame den otvorenych dveri, mozete sa prist pozriet 🙂 vsetky potrebne kontakty mam v profile. Dakujem a prajem pekny den.