Jasličky v Trnave. Sú tu nejaké? Kam dať dieťa?

bejca
29. sep 2007

mate niekto skusenost s jaslickami v Trnave ? a su vobec nejake jaslicky v TT ? ako to tam chodi ?

melory
20. nov 2007

nechapem, bolo to tak, to my je jasne, ale svagrina sla do prace a matersku jej vratili, ze zakon sa uz zmenil.
inak nenasla som to tam

melory
20. nov 2007

ale mne to jedno, to je druha vec, lebo ja budem urcite doma do 3.rokov, aj napriek hypoteke, dieta sa nerodi kazdy den

elise
20. nov 2007

daj si vyhľadať a napíš číslozákona lomeno rok a do prvého riadku a daj enter a klikni na zákon. švagriná asi uviedla že a o dieť stará iná osoba dalej to sociálky neskúmajú. ešte pripravujú budúci rok novelu kedy bude len možnosť bud žena pracuje alebo je na príspevku

melory
20. nov 2007

tak to asi zas zmenili, clovek nestaci sledovat.
takze bejca, neoplati sa ti to, lebo ked pojde do jasiel, zoberu ti tych 4440,-

melory
22. nov 2007

bejca nesmut, nieco sa vymysli, mozno po porode zvysia tvojmu plat alebo si najde lepsie platenu pracu.

bejca
autor
22. nov 2007

melory 😉 😀 si podarena 😀 ja nesmutim 😀 a okrem toho do 1,9,2009 je este daleko 🙂 nakoniec ostanem tehu aj s druhym a budem doma este o 1,5 roka naviac 😉 zistime 😀

melory
22. nov 2007

bejca preco 1.9.2009??? som nepochopila

bejca
autor
22. nov 2007

melory lebo vtedy bude mat moj malinky -ktory sa mimichodom narodi az vo february 2008 -bude met 1,5 roka a az vtedy ho chcem dat do jasliciek 😉

melory
22. nov 2007

jaaaj, tak to dovtedy sa vselico zmeni, neboj, skor si ty ked mas pocitac zacni hladat daku pracu cez pocitac na daky pol uvezok, alebo to co robis teraz sa tak neda???
prepac, ze sa staram, ale chcem ti pomoct, lebo tiez sme boli na tom zle, ked sa hugo narodil a to sme nemali hypoteku.
teraz ju uz mame ale manzel zmenil zamestnanie.

virginia
27. nov 2007

Ja som sa v tych trnavskych jasliach pytala, vypocitali mi max. poplatok, to bolo nieco okolo 5000 a riaditelka mi potvrdila, ze narok na prispevok mi aj tak ostava. Nedrzala by som sa zakona, ale konretneho zariadenia, asi zavisi, aky maju statut. Inac ja som dobry pocit z tych jasiel nemala, deticky sa same motali po zahrade a ked som tam prisla nakuknut, tak sa hned vsetky nahrnuli uplne stastne, ze prisiel niekto, kto sa im mozno bude venovat. A okrem toho sa mi nepacil jedalny listok, mozno nahoda, ale mali tam jedla typu gulas, vyprazane file atd. Tak som si nasla opatrovatelku, je skvela, maly ju ma velmi rad a aj ona jeho. A okrem toho je casovo flexibilna. Ale je fakt, ze je to drahsia zalezitost. Mozno ak si najdes niekoho ako Melory, tak to asi bude lacnejsie, ale mne sa ani tato moznost nepacila.

melory
27. nov 2007

ano, ide o to, ze ked je to starsia pani, tak je jej jedno o kolkej a do kolkej.

bejca
autor
27. nov 2007

no zacala som aj ja s manzelom rozmyslat nad niekym na varovku a aj by sme mali jednu pani vybratu 😅 tak uvidime ako sa to casom vyhroti 😉

melory
28. nov 2007

virginia - prestne si opysala jaslicky ako som ich videle ja. proste hroza.

miskinadamko
6. nov 2008

ahojte, takze ako pozeram rok sa tu nic nedialo 😕 🙂 , byvam sice v piestanoch a malay mi tu chodi aj do jasiel, ale skolu mam v trnave a rozmyslala som ci by som ho nedala do jasli tam, pozerala som ze v tt su 4 jalse alebo tak nejak,, ktore su najlepsie, najblizsie k ucm, a najlacnejsie 😅 , daakujem

anesim
6. nov 2008

Čo viem, tak v Trnave sú len jedny jasličky a to na Hodžovej - blízko stanice 😉

bubadlo27
6. nov 2008

sa som tsi vsimla na nastenke u pediatricky, ze su aj nejake nove jaslicky v TT sukromne , ale nezapametaa som si jak sa volaju 😒 zistim a dam vediet

bejca
autor
13. jan 2009

bubadlo a zistila si ??? ak hej daj link a mozes aj popisat co a ako 😵 dik 🙂

stankatt
17. feb 2009

nikto nic o jasliach?

bubadlo27
18. feb 2009

tak som to konecne nasla, nejedna sa o jaslicky, ale o sukromnu matersku skolku a aj zakladnu skolu na mozartovej, tak nic ☹

stankatt
19. feb 2009

babenky su iba tie na Hodzovej? Vraj by mali byt aj na Okruznej....

bubadlo27
22. feb 2009

ja som dnes cvidela v regionalnom Trnavsku, reklamu na nove sukromne jaslicky Motylik, niekde na zelenom kricku, neviete o nich nieco blizsie?
web adresa tam nebola len mail na prihlasky

bublinka34
25. feb 2009

ahoj, ak náhodou máte kontakt na nové súkromné jasličky Motýlik v TT, tak mi ho prosím pošlite.. malá sa síce ešte len má narodiť (v marci), ale už teraz riešime ako sa zariadiť cca v septembri.. 🙂 v BA je normálne, že berú aj detičky od pol roka, no v TT je to evidentne problém..

stankatt
25. feb 2009

aj ja by som cela to ciselko...

tasha8
3. mar 2009

baby a ako to funguje v tych jasliach, da sa prihlasit hocikedy dietatko? a od kolkych mes. tam moze male byt? a kolko sa plati, dokedy tam dietatko moze byt (z casoveho hladiska) a tak, diky moc za odpovede.

davek1979
4. mar 2009

Jasle Motylik v TT: jasle.motylik@gmail.com

stankatt
4. mar 2009

davek1979 dikes a maju aj web?

davek1979
5. mar 2009

Zatial nie, ale napis im, uz som hovoril s riaditelkou, vraj v priebehu marca web rozbehnu.

stankatt
5. mar 2009

dakujem, som napisala 🙂

pink31
7. mar 2009

Ahojte, ja som sa bola v jaslickach Motylik pozriet, je to tam krasne - novulinke, zatial malicko deti - cize starostlivost na 100% - ziadni placuci drobci, profesionalna starostlivost. Ak budete mat zaujem, poslem aj tel.kontakt. 😉 Ked drobcek trosku dorastie, mam o starost menej 🙂