Jasličky v Trnave. Sú tu nejaké? Kam dať dieťa?

bejca
29. sep 2007

mate niekto skusenost s jaslickami v Trnave ? a su vobec nejake jaslicky v TT ? ako to tam chodi ?

teplakovalady
16. mar 2009

Ahoj pink, prosim Ta, mohla by si mi poslat kontakt na jaslicky Motylik. VOPRED DAKUJEM.

.

gabuliik
16. mar 2009

Baby,majú inzerát,myslím,že v Trnavsku. 😉

teplakovalady
17. mar 2009

Gabuliik, DAKUJEM.🙂) Nasla som.🙂

snehulienka0916
8. apr 2009

Virginia, prosím ťa, ak sem náhodou zablúdiš 🙂, mohla by si mi prezradiť, kto ti varuje malého? Tiež som z Trnavy, môj malý bude mať teraz v apríli 3 roky. Tento týždeň začal chodiť do škôlky, boli sme tam zatiaľ len 3x po 2 hodinky, samozrejme nezaobíde sa to bez plaču a ja mám pocit, že pani učiteľky nie sú z toho veľmi nadšené, lebo ich to vyrušuje a nemôžu robiť svoju obvyklú činnosť s ostatnými deťmi, ktoré si to už odplakali v septembri. Tak som začala rozmýšľať nad tým, že by som ho dala na varovku, ale nepoznám nikoho, kto by varoval deti a bojím sa ho dať úplne cudzej osobe, ktorú nepoznám alebo nemám na ňu aspoň odporúčania. Tak ak môžeš, poraď, prosím ťa, prípadne napíš, koľko to vyjde mesačne, budem ti vďačná. 🙂

hanihani
28. máj 2009

Ahojte, mohol by mi niekto poslať tel. kontakt na jasličky Motýlik v TT? Prípadne ak tam niekomu chodí dieťa, uvítala by som akékoľvek referencie. Uvažujem, že by som dala malú /2 r./ od septembra do jasiel.
Uvítala by somj aj tel. kontakt na Jasle na Hodžovej, číslo dostupné na nete je zrušené. ☹
Dakujem.

stankatt
9. jún 2009

ahojte, tak jaslicky Motylik sa pravdepodobne budu stahovat do Suchej n/P 😠

bublinka34
11. jún 2009

ja som počula, že sa majú do budúceho júna (2010) zatvoriť.. ???

stankatt
11. jún 2009

to este nevedela, ale pochopila som to tak, ze nevie ci do buduceho leta budu a ako fungovat....

bublinka34
11. jún 2009

no mi máme momentálne problém, pretože ja musím ísť do práce od polroka malej.. a teraz rozmýšľame ako ďalej.. ak má niekto nápad, sem s ním.. 🙂

skalnicka
16. jún 2009

bubli, ja napad nemam, ale zdielam s tebou rovnaky problem..sice od roka maleho, ale zdielam..sakra,to v TT niet kam dat deticky, ked mamky musia pracovat? ak ma to nastve, tak jedny jasle zalozim 😀 😀

stankatt
17. jún 2009

skalnicka zaloz, hlasim tam aj moju 😉

stankatt
17. jún 2009

Baby spisme peticiu za nove jasle v TT 😀 😉

skalnicka
17. jún 2009

stani,to ti nie je az taky zly napad...len ci by to pomohlo...ja nemozem pochopit, ako v takom velkom meste mozu fungovat ln jedny jasle...mi to fakt nejde do hlavy...

cinka2
24. jún 2009

ahojte kocky, chcem sa vas spytat len taka info kolko mate mamiciek vo vasom okoli, ktore by mali zaujem o sukromnu skolku allebo jasle??robim si len taky prehlad, aby sme zistili ci sa do toho pustit alebo nie. a kolko byste dokayali investovat na svoje dieta v sukromnej skolke??dakujem s pozdravom cinka 😉

mimi21mimi
24. jún 2009

Ahojte baby.
Ja som sa snazila o zalozenie jasli takmer rok - zohnat priestory bol fakt problem, pretoze vsetky "byvale" skolky idu znova otvarat, pretoze sa podla zakona znicil pocet deti v triedach.
Nakolko sme nezohnali priestory, otvorili sme v centre mesta na Pekarskej aspon detske centrum na kratkodobe opatrovanie za prijatelnu cenu (urcite nizsiu ako opatrovatelka). Takze ak by ste potrebovali, staci sa obratit na mna a ja Vam podam blizsie infosky 😉

vivien742
24. jún 2009

cinka, súkromná škôlka už v TT je, myslím že aj s jaslami - Meduska

cinka2
24. jún 2009

ok kocky ja o meduske viem......... 😉

danielka
30. jún 2009

Kočky, meduška - jasle je zrušená. V prevádzke je iba škôlka. Máte nejaké skúsenosti s jasličkami na Hodžovej ulici? Vraj sú tam super sestričky a celkovo dobrý kolektív.

stankatt
1. júl 2009

cinka ja by som na bud. rok mala zaujem 🙂

danu
27. aug 2009

danielka • 1d • Dnes o 14:32
ahojte, chcela by som sa spýteť či máte nejaké informácie alebo skúsenosti s jasličkami v TT. Môj synček Oliver 2.9.2009 nastupuje na hodku a postupne sa mu to bude predlžovať. dávam ho tam nerada (chodím do práce), ale nemám inú možnosť. Vôbec neviem ako to tam chodí... 😒

andulkau • 2d • Dnes o 20:05
danielka aj mi presne ideme tiez do jasliciek na pol hodinku ,hodinku 2.9.2009.Ale do PB. 😉 Tiez musim ist do prace.A tiez sa toho bojim.U nas sa zauca ,tak 2-3 tyzdne.Tak po hodinke potom dvoch ,atd ,atd.
Drzim palce 😀

danielka
28. aug 2009

andulkau, dúfam, že to tie naše ratolesti v zdraví prežijú a nebudú tam nariekať. V stredeu tam ide s Olim svokra, pretože ja by som to nezvládla nechať ho tam čo i len na pol hodku. Je na mňa dosť fixovaný. pravdepodobne ráno ho len vychystám a voziť ho tam bude manžel (aspoň tak to plánujem)

andulkau
28. aug 2009

Danielka aj u nas to, tak bude.Bude ju vozit muz.Ja musim zas syna do skoly,lebo to mam blizko do prace a mm ma zas jasle.Ale zaucat ju musim ja este som dva tyzdne doma.A mala je na mna moc naviazane ,ako tvoj na teba.Ani spat nejde bezomna. ☹ .A boji sa kazdeho ,co sa jej ktosi cosi povie.Hned ma chyti za nohu.

Drzim vam palce.Potom napisem,ako sme prezili prvy den. 🙂

danielka
31. aug 2009

Andulkau, neviem, neviem či do jasličiek pôjdeme v stredu pretože Oliver dostal soplíky. idú mu očné zúbky. Zatiaľ sa to netvári, že by sme museli ostať doma, ale nikto nevie ako sa to bude vyvíjať. Len dúfam, že nedostane teplotu.....to by sme museli jasličky odložiť na budúci týždeň. V stredu napíšem ako sme dopadli. Papa

danielka
2. sep 2009

Andulkau, tak my už to máme za sebou. Oliver tam bol jednu hodinku. Asi po 20 minutách si vspomenul na maminku a samozrejme plačkal, po chvíľke ho to prešlo a keď prišiel tatinko pre neho tak zas plakal, že chce aby prišla maminka....na záver dodal, že do jasličiek pôjde aj zajtra. Tak uvidíme ak to pôjde ďalej.

sveti
2. sep 2009

Babenky, je tu niektora z Lincianskej, maly dnes nastupil na Limbovu do skolky, ked tam mate alebo ste mali dieta, napiste mi prosim IP. Potrebujem sa poradit, dakujem

chichaa
29. apr 2010

Baby čaute!! zase sa tu istý čas nič nedialo 🙂 Aj ja začínam pomaly aspoň takto riešiť otázku jaslí alebo opatrovateľky v TT...Existujú v TT t.č.aj súkromné jasličky?? Motýlik asi už z TT odletel ☹ , teda nemajú žiadny web...Ďakujem za každú info...

monikakx
29. apr 2010

🙂 prave pozeram, co je v ponuke, - skoro nic 🙂 tak veru neviem, hadam vydrzia peniazky kym Matusko dorastie na skolku (a hadam ho tam aj dostanem 😅 )

vanesa77
30. sep 2010

No davno tu nikto nebol, ja mam cerstve info, ze:
jaslicky Motylik sa znova otvaraju od januara, akurat, ze budu mimo TT,
v blizkej dedine 6km od Trnavy v rodinnom domceku so zahradou.
takze, super. Ved 10min. trva cesta z 1 konca mesta na druhy, a takto
budu deti dychat aspon cisty vzduch...

sysylicek8
5. okt 2010

@vanesa77
ahoj vaneska a mas aj nejake blizsie info ? nejaku stranku alebo tak? kde zistim kolko budu stat a podobne? dakujem

vanesa77
5. okt 2010

na webstranke sa udajne uz pracuje, blizsie info najdes na:
jasle.motylik@gmail.com
moj maly tam chodil, ked boli este v tt a boli sme moc spokojni,
riaditelka velmi ustretova, teraz cakame druhe (dievcatko🙂
a uz sme si rezervovali miesto 🙂))