Jasličky v Trnave. Sú tu nejaké? Kam dať dieťa?

bejca
29. sep 2007

mate niekto skusenost s jaslickami v Trnave ? a su vobec nejake jaslicky v TT ? ako to tam chodi ?

rybka20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue_sue
7. jún 2013

ahojte, tiez hladam nejake jaslicky v TT. Ak viete, poradte. citam po forach a asi fakt je lepsie sa rozhodnut podla recenzii. A tie na slovenskej su kde presne? nic take som tam nenasla.

tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macuska33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seherka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seherka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
very22
12. jún 2013

Čaute maminy ja sa chcem spitať či má niektorá skúsenosti s jasľami na bratislavskej v TT ( teda na Tulipanovej). Musím niekam dať syna je júnový a ja nastupim do práce no do septembra ho nemám kam dať tak radte 🙂

seherka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seherka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seherka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etelkak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue_sue
13. jún 2013

tak toto ste mi teda moc neporadili, vsetky jasle ste doslova zmietli pod stol..

etelkak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikagasparovicova
13. jún 2013

Jasle na Tulipáne si varia vlastnú stravu, kupujú bio-zeleninu a ovocie! Sú tam 4 sestričky. Prostredie veľmi pekné.

etelkak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etelkak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
13. jún 2013

@etelkak jasle niesu o pristupe autom... chodia tam dve deticky co poznam, maminy spokojne a deticky tiez.

tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macuska33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue_sue
14. jún 2013

@macuska33
hm..teraz trochu nechapem, v texte si odporujes a ze tu starsiu pani tak isto nazyvas ako ju nazvala etelkak..aka nahoda, myslim ze tulipancek1 to vystihla presne, je to cele divne ze zrazu toooolko prispevkov, pod roznymi nickami, ktore tu boli vytvorene v priebehu 1-2dni a takto nalozia-nekydaju na vsetky jasle..tiez zhanam jaslicky, bola som sa pozriet skoro v kazdych..ano na kazdych sa najde aj nieco negativne, ale nikto z nas nie je dokonaly. ale pisat tu o jaslickach, v ktorych som nebola ale len pocula je trochu zcestne. zatial co som sa pytala mamiciek, vsetky boli spokojne s jaslickami a boli to aj vyssie spominane a zatracovane jaslicky na bottovej, tulipane aj na hodzovej.

rybka20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rybka20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue_sue
14. jún 2013

holky, dajte aj nejake pozitiva-ohlasy na jaslicky, nie len same negativa, snad nebudu vsetky jaslicky take strasne..

tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipancek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
15. jún 2013

Ak spravne chapem teda, tak jasličky na Slovenskej su sukromne a @rybka20 je majiteľkou, alebo ako vlastne?