Jasličky v Trnave. Sú tu nejaké? Kam dať dieťa?

bejca
29. sep 2007

mate niekto skusenost s jaslickami v Trnave ? a su vobec nejake jaslicky v TT ? ako to tam chodi ?

lussinda84
11. dec 2010

Ahojte baby,viete niekto prosim o nejakych jaslickach v tt?budu fungovat tie motylik?da sa im poslat iba mail ci maju uz tu stranku...nemozem nic o tom najst..moc dakujem

patusko
21. júl 2011

Ahojte maminky.Ja som tiez objavila v Trnave velmi dobre detske jaslicky Bambulkovo.Su vo velmi peknych priestoroch,vyborne pani ucitelky su tam a perfektna pani majitelka.Je tam full servis a fakt velmi dobre o deticky postarane. 🙂 Odporucam vsetkym.Ak by ste chceli blizsie info kludne mi volajte 0917946469.Awojte

patusko
21. júl 2011

@lussinda84 awoj prave som sa zaregistrovala na tuto stranku a citala som tvoju otazku,tak by som Ti iba odporucila velmi dobre jaslicky v Trnave Bambulkovo.Teda ak je to este aktualne a nic si este nezohnala.Mozes mi kludne cinknut pre viac otazok.0917946469.Ahoj s pozdravom Jana

patusko
21. júl 2011

@chichaa ahoj.Su v TT perfektne jaslicky Bambulkovo,kde deticky posrtazia dokonca aj cez noc,ci cez vikend ak by mamicka potrebovala.Kludne mi cinkni pre blizsie info.Ahoj

patusko
21. júl 2011

@bublinka34 ahoj.Este potrebujes radu,Ak ano poznam vynikajuce detske jaslicky v TT Bambulkovo.Kludne mi napis alebo cinkni a pytaj sa.Pa

chichaa
22. júl 2011

@patusko Ďakujem veľmi pekne, už to ale nie je aktuálne..malá chodí do jasiel Ako u mamy na Štefánikovej a tiež sme veľmi spokojné obe 🙂 aj tak díky za info...

alexandra32
25. júl 2011

ahojte, čítam, že detičky sú spokojné.... koľko sa tak asi pohybujú ceny? nie je problém sa tam dostať??? dik za odpoved 🙂

pastuska1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pidikoval
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna2511
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna2511
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna2511
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chichaa
29. aug 2011

@alexandra32 Ahoj, ak si myslela na mňa, teda na Jasle ako u mamy, tak ceny sú tam ako v každých súkr. jasliach, t.j. mesiac za cca 300e, ak chceš kontakt na majiteľku, nie je problém, môžem poskytnúť. Myslím, že problém sa tam dostať nie je...maj sa K.

mitinka
30. aug 2011

Ahojte viete mi poradiť či aj v súkromný jasliach platí preplácanie z úradu práce keďže som na rodičovskom a išla by som do práce?Ďakujem za radu

podbradnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koketka
3. sep 2011

Podbradnik to si ako zistila? máš to overené, ja som sa tam chcela ísť opýtať ale už tam ani nejdem

podbradnik
4. sep 2011

koketka, nemáš sa ani kam ísť popýtať, Bambulkovo neexistuje. Pozri si ich webstránku, ani tá už neexistuje. Ak chceš detaily, viac na indigo@zoznam.sk. Ako som písala, ta majiteľka je tu na fóre, resp donedávna bola. Administrátor ju asi zmazal, lebo si lobovala za svoju podarenú firmu alebo môj príspevok proste nezniesla a vymazala svoje.

koketka
5. sep 2011

Tak to je ozaj podarená majiteľka, dobre, že som tam nešla. Ešte minulý týždeň som si ich stránku študovala a bola som nadšená a teraz toto?

koketka
7. sep 2011

Patusko a Ty čo na to? Tak si chválil/a tie jasle, Ty o tom niečo vieš alebo nie?

palculka
7. sep 2011

ahojte potrebujem dat maleho do jasličiek od oktobra, existuje niečo v Trnave? a mám ešte šancu sa tam dostat? potrebujem to iba na dve hodky denne

vierka
8. sep 2011

palculka - ahojcek, tak v tom pripade skus zavolat do sukromnych jasliciek na Stefanikovej - Ako u mamy, osobne som tam nebola, tak neviem posudit, ale dnes som tam volala a maju volno a pani hovorila, ze strazia aj deticky ked trebars rodic chodi len dva dni v tyzdni do prace, alebo len postrazia na par hodin, po dohode aj cez vikend...

pidikoval
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pidikoval
17. sep 2011

A k tomu bambulkovu poznala som jednu mamicku ano mile pani tam boli a ked tam bola mala sama a začala plakať zacali do malej kričať že čo jej je nech im to povie a pritom nevedela malinka hovoriť .A jasle ako u mamy su vraj fajn ,chodi tam vela deti a netreba sa dať zlakať zvhalam ano bambulkovo ma nadhrny dom velky ale k detom niesu privetivy a to je podla mna doležitejsie ,ako nadhrny velky barak ,deti potrebuju hlavne čiste priestory a laskavy pristup .

pastuska1
18. sep 2011

@podbradnik ale nehovorte, vazeny podbradnik. nikto nikam nezmizol, jasle za zatvorili a mamickam boli postupne vyplatene zalohy za mesiac a takisto opatrovatelkam, su od toho aj doklady. toto povazujem za velmi tvrde obvinenia. kedze neviete a nepoznate cele pozadie. ale ano, v niecom predsa len mali ludia pravdu....

podbradnik
18. sep 2011

@pastuska1 Majsterka klamstva a pretvárky ste, Pastuška, nič iné. Ako môžete v noci zaspať?? Viem z vlastnej skúsenosti, že peniaze sa ešte nikomu nevrátili.....nech sa Vám darí.

tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pidikoval
20. sep 2011

To že nevratili vie kazdy vsak o tom sa pisalo a v trnaskom hlase takže čestne nekonali dnes si treba davť pozor a nezakladať na vzhlada ale mne bolo divne len to ked som si pozeralo fotky a bol tam odfoteny gauc a napisane odychove miesto pre zamestnancov ,nedala by som tam dieťa ,a je my luto tych ludi co oklamali a hlavne aj tych deticiek o ktore sa starali .

anavi85
22. sep 2011

Ahojte mamičky,
chceli by sme sa presťahovať do TT , ale ako tak pozerám, tak nebudeme mať kam dať nášho synčeka...teraz chodí do jasličiek u nás na dedine, ale v TT som žiadne nenašla...ja aj manžel pracujeme, takže budeme potrebovať jasle...neviete mi poradiť... dík