• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je divné ostať tri roky s dieťaťom doma?

16. februára 2015 
Ja som bola doma 3 roky so synom a teraz budem I s dcérou. Je to úžasné obdobie ich života o ktoré nemienim prísť. Neodsudzujem ostatné mamičky ktoré sa rozhodli inak ale pokiaľ mám tú možnosť zostať s nimi doma rozhodne ju využijem.
3. jan 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Užite si pekné chvíle so svojim dieťatkom.
Pozývame vás na kurzy babyplávania PLUTVIČKA v Bratislave od 3 mesiacov, Tanečnú prípravku a folklórik pre detičky

http://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinnevikendy2/article/tanecna-a-folklorik-pre-deti-od-1-5-3-6m6yyn/
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2015 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vôbec si nerobte starosti a zostaňte s dieťaťom, dokedy potrebuje. V škôlke máme deti, ktoré nastúpili po dlhom období doma rovnako ako detičky, ktoré sú od 18 mesiacoch v jasličkách. Aj keď v adaptačnej fáze samozrejme sú rozdiely, za pár týždňov sa všetko vyrovná a nerozoznali by ste, ktoré dieťatko prichádza z domu, a ktoré z jasličie. ôležité je, aby ste dali aj doma dieťatku dostatok podnetov na celkový rozvoj a pocit bezpečia, z ktorého sa ľahko vydá objavovať svet, pretože vie, že domov a mama je istota :slight_smile: Držím palce a nenechajte sa nikým zviklať, mama vie o svojom dieťati najlepšie.
16. feb 2015 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok