Jeden väčší a druhý menší vaječník

madaras
26. feb 2014

ahojte babyy,,ma niektora z was skusenost s jednym menšim wajecnikom a s druhym wetšim??daakujem 😉 😨

sissy27
26. feb 2014

@madaras o veľkosti svojich vaječníkov neviem nič, ale písmeno "v" nájdeš na spodnom riadku klávesnice medzi "b" a "c"... sorry strašne to kole oči, som myslela že toto vyšlo z módy už aj u deciek... ešte by som pochopila, keby si písala v poľskom jazyku...

madaras
autor
26. feb 2014

to je moj problem a moja wec ako pisem,,,ked sa ti to nepaci tak,,mlčč,,nikto sa ta nepital na nazorr

warholette
26. feb 2014

@madaras trafena hus zagagala 😀 😀 😀
a pytat sa pise s ypsilonom 😉

sissy27
26. feb 2014

@madaras no okrem rozdielne veľkých vaječníkov máš očividne aj nepomer veľkosti medzi inými vecami 😅
a píšem úplne potichučky, mlčím pri tom ako hrob 😅

madaras
autor
26. feb 2014

sa neposer trapna krawaa,,,,ked sa nudis tak sa nud,,,a nekomentuj mi tuna,,,nechaj si to pre sebaaa,,, werholette@ jedina hus si tu tyyy,,,,,clowek ma tu problem a chce sa poradit,,,,,a teba zaujima obicajne wwwwwwwwwwwww,,,,,,,fakt trapneee,,, 😀 😀

jaja9891
26. feb 2014

@madaras vajecniky su rozdielnej velkosti,samozrejme zavisi aky velky je ten rozdiel vo velkosti,velkost vajecnika ovplyvnuje to,aku ma zasobu vajicok v sebe okrem ineho... nic v tele nie uplne sumerne a rovnako velke... kazda mame inu velkost,ale pohybuje sa asi takto: U mladej ženy, ktorá ešte nerodila, je asi 3 cm dlhý, 1,5 cm široký a 1 cm hrubý.

madaras
autor
27. feb 2014

a este jedna otazka ,,,,moze to owpliwnit aj otehotnenie???