Jednorazové eko plienky pre novorodenca

zabka185
4. nov 2019

Ahojte 😊 chcem sa spytat ake mate skusenosti s eko plienkami Monperi. Po pripade ake ine znacky mate odskusane a doporucujete. Planujem latkove, ale v zálohe urcite chcem mat nejake jednorazovky na cestovanie napr.
Dakujem za vsetky rady 😊🙋‍♀️

jankapepe
4. nov 2019

@zabka185 Jednorazové eko plienky 😁 ďakujem za tip k úlohe zo sjl na oxymoron.

zabka185
autor
4. nov 2019

@jankapepe nerozumiem tejto zrejme satire 🤷‍♀️ samozrejme ze plienky nie su 100% ekologicke, ale su vyrobené z materialu lahsie rozlozitelneho, neobsahuju gel ale bunicinu atd... a v krizovych/nudzovych situaciach by som pouzila radsej nieco taketo ako klasicku gelovu pampersku. Inak ste mi moc nepomohli co sa tyka recenzie, ale zrejme ste si pohladkali ego 😊

babi81
4. nov 2019

@zabka185 ja som pouzivala od seventh generation, popri latkovych.

zabka185
autor
4. nov 2019

@babi81 no tie vyzeraju super, len ta cena 😔🤦‍♀️ ale dakujem pekne za tip 😊

lucyluv
4. nov 2019

Ja som najviac asi pouzivala pri prvej moltex, teraz idem skúsiť pri druhej dcerke po pôrode akurat tie monperi, tak sama som zvedava 🙂

zabka185
autor
4. nov 2019

@lucyluv tak budeme testovat 😁 videli ste ich niekde aj v obchode, ja zatial len na nete.

lucyluv
4. nov 2019

@zabka185 ja tiez len na nete, ale my casto objednavame z alzy, tak z tade som zobrala, plus robila som 1 vacsi nákup na stranke aladdin, tak aj z tade som nakoniec zobrala par balíčkov, sama som zvedava. Pri prvej dcérke som skúšala Naty, tie jej absolutne nesedeli strihom, boli podla mna na baculatejsie deti. Nappynat zas zle držali tie lepenky, bezne sa jej plienka odopla.

dorotik
4. nov 2019

Ja som pouzivala Mon Peri a tie plienky su vyborne. Mala nikdy nemala zapareninu, nikdy nic nepretielko a kebyze tie vacsie velkosti uz nie su drahe, pouzivala by som ich aj dalej. Presli sme potom na DMkacske Biolove natur, tie su trosku menej super 🙂.

zabka185
autor
4. nov 2019

@lucyluv takze asi len cez net. Pozriem este v obchodoch ked tak objednam aj ja 😊

zabka185
autor
4. nov 2019

@dorotik dakujem 😊 skusim ich aj ja teda, snad nam sadnu 😊

dorotik
4. nov 2019

@zabka185 Ked sa malinka narodila, mala velmi nizku porodnu vahu a potom sa pomerne rychlo naduckala a v oboch pripadoch jej pekne sedeli. Tie plienky su take fakt poctivo vypracovane, takze verim, ze budete spoko 🙂.

zabka185
autor
4. nov 2019

@dorotik dakujem 👍🏼😊😊😊😍

zabka185
autor
5. nov 2019

@dorotik este mam predsa len otazku..nesmrdia tie plienky? Citala som jednu recenziu ze takou umelinou smrdia moc 🤷‍♀️ a to jadro v nich je teda bez gelu, cisto bunicina? Dakujem. 😊

dorotik
6. nov 2019

@zabka185 Mne vobec nesmrdeli a ano, je to bunicina 🙂. Podla mna nie su plne biodegradovatelne, to zapinanie asi nie, ale inak su super.

zabka185
autor
6. nov 2019

@dorotik dakujem 👍🏼😊