Jedujú sa vaše deti?

siminda
10. jan 2008

ahojte, mam doma 5mesacneho synceka a neviem ci si to len namyslam, ale zda sa mi ze sa stale hneva ☹ npr ked mu dam hracku tak ju dava do ust a strasne sa pri tom hneva, alebo lezi na posteli a zacne sa tak sponovat a skakat a pri tom vydava jedovite zvuky 😒 on moc neplace, a ked tak najprv sa zacne jedovat a ked si ho dlhsie nevsimamtak zacne plakat, najprv jedovito a az neskor tak normalne.
tak ja neviem ci je to len dake obdobie? mate s tym niektora skusenosti?

iwanna
5. jan 2012

@halime 🙂 neboj, bude este horsie 🙂

viera77
5. jan 2012

no akoby som citala o mojej malej......napr. od narodenia sa neznasa obliekat, uz sa doslova smejeme s mm ked ju obliekame teraz von, tak najprv kremik na tvar, potom ciapka samozrejme na uviazanie, lebo inak ide hned z hlavy dole, potom salik a ceresnicka na torte je vetrovka, to sa uz od jedu cela napina a hadze dozadu....jasne, ved akoze place uz zo zvyku a po tomto procese jej uz zrazu nic nie je! A pritom toto iste robime uz skoro 3 mesiace kazducky den??? Herecka jedna mala to je, a hlavne ked jej nieco nedovolime a hodi sa na brucho a zacne trepotat tymi mini nozickami a rucickami a do toho akoze urazene place....... uz nad tym len mavnem rukou, pomojkam si ju a jedine, co ma napada je, ze deticky, nenicte svoje mamicky! 🙂

cigaretka5
5. jan 2012

@halime no a pockaj ked sa ti zacne hadzat o zem ked zacne chodit a ty mu zmenis smer vetra alebo posadis do kocika.

halime
5. jan 2012

@mandragora22 no to musím podotknúť že aj náš sa všemožne snaží upútať pozornosť kope do mriežky v postieľke až to raz postieľka nevydrží, trieska hračkami o podlahu alebo kope nohami jak bláznivý. Tiež som si všimla že to pravdepodobne robí aby upútal pozornosť ... 😉