Kedy dať dieťa do veľkej postele?

gabuliik
17. nov 2007

Čaute. Chcela som sa spýtať, kedy by bolo najvhodnejšie dať dieťa spať do svojej veľkej postele. Ja mám 2 ročnú dcéru a bojím sa ju tam dať,aby nespadla.
Aké máte s tým skúsenosti? 🙂

benjik
17. júl 2010

@gabuliik Ahoj,my budeme malý pořizovat postel jen co budou penízky na ní. Stejně většinou spí na naší posteli,v postýlce se totiž budí po každém otočení,jak narazí do příček. Z naší postele umí slézt i do ní vylézt,takže se nebojím,že bude padat,navíc tam má zábranu. My to máme ulehčený v tom,že máme jen jednu místnost,takže si myslím,že změna postele nebude takový šok jako změna postele plus stěhování do pokojíčku.

benjik
17. júl 2010

@beruska24.9. Ahoj,my budeme malý pořizovat postel jen co budou penízky na ní. Stejně většinou spí na naší posteli,v postýlce se totiž budí po každém otočení,jak narazí do příček. Z naší postele umí slézt i do ní vylézt,takže se nebojím,že bude padat,navíc tam má zábranu. My to máme ulehčený v tom,že máme jen jednu místnost,takže si myslím,že změna postele nebude takový šok jako změna postele plus stěhování do pokojíčku.

beruska2x
17. júl 2010

@beruska24.9. nas malej spal na valende tak od listopadu, pak jsem v lednu koupila velkou postel se zabranou, a postylku dala definitivne pryc... mlatil se tam o spruncle a furt byl vzhuru... ted spi uplne v pohode, ma misto na to svoje cestovani 😉
nekdy teda tropi desne kreace, ale ze by spadl se mi nestalo.... nekdy spi tak namacknuty na pelesti ze by mu stacila postylka pro panenky 😉
bere celkove postel jako "utociste" ma tam kapsar s knizkama takze si tam prihlizi... kdyz prijdeme z venku tak si tam jde odpocinout, myslim ze ji na fakt rad 😀 ma tam asi 10 plysaku, 2 polstarky, proste pohoda....

mame postel i zabranu z Gazelu a nelituju... s nama v posteli teda nespal nikdy i brzo - asi od pul roku spal v pokojiku, jak jsem se otocili, tak ho to rusilo... asi prvni 2 mesice jsem tam spala s nim (na valende) a pak uz v poho...
ale mam ji tam porad, kdyz mu rostly zuby tak sebudil hodne taky...

janka_pn
17. júl 2010

ja som tlcenie sa o priecky vyriesila cestovnou postielkou, so ktorej som dala normylny madrac, takze je jak v hniezde, kraje su makke 😉 . ked ma niekedy zlu noc, tak si ju vezmem do postele k sebe a ked zaspi, tak ju zas prelozim. aj ona vie vyliezat a zliezat, ale tiez v noci vela cestuje 😀 , tak sa bojim ze spadne, alebo niekam zdrhne 😀 😀 a zabrana by ju len tak nezadrzala 😉 , ale ak kupim velku postel, tak urcite uz normalnu a nie len taku tu strednu detsku... ta mi pride dost uzka.

beruska2x
17. júl 2010

@janka_pn nas ma normalni 90x 200 a tak zabrana ma 120cm, da se pak sundat, tak bude mit normalni postel... a i kdyz je cestak tak v podstate nema sanci spadnout 😉

benjik
17. júl 2010

@janka_pn ta střední je 130 na 70,to není málo,alespon mě se nezdá,postýlku má menší.

beruska2x
17. júl 2010

@benjik no me se to taky zdaji vyhozene penize 😅 to uz radsi koupim velkou a poradnou nez to zase za 4 roky menit 😅

benjik
17. júl 2010

@beruska2x pro nás to vyhozený peníze nejsou,máme prostor přesně na tuhle střední,velkou u nás v jednopokojáku nemám kam dát. A tak rok dva tu ještě budeme bydlet,takže nám se vyplatí. Ale jasně mít místo,tak jdu taky do velký.

beruska2x
17. júl 2010

@benjik aha tak to jo... takto ja resit nemusim, to me nenapadlo.... 😉 ale zase ji pak muzes prodat...

benjik
17. júl 2010

@beruska2x Já chci tuhle postýlku: a nejradši bych v ní spala sama 😀 http://www.babynabytek.cz/cz/detska-postylka-p320/ asi jí hned neprodáme,chceme ještě jednu holčiku,tak jí schováme i pro ní.

beruska2x
17. júl 2010

@benjik no pekna ale ja jsem spi na jednodussi klasiku 😀 ale zase pro holcicku 😉 ale asi matraci budes muset mit na miru ne????

ja mam ted taky matraci nizsi - detskou a pak koupim "dospelackou" ale na to je cas ale moc se v te nabidce nevyznam.... 😅

benjik
17. júl 2010

@beruska2x matrace tam na ní mají taky a tyhle se dají koupit na netu v pohodě.

beruska2x
17. júl 2010

@benjik jo? a kolik stoji?

benjik
17. júl 2010

@beruska2x koelm 700 kokos pohanka,obyč je levnější,ale tu já ted už pro Nel nechci.

beruska2x
18. júl 2010

@benjik do postylky jsem mela taky kokos pohanka a super pevna, jen doporucuju 😉 a to ani neni moc.. ja platila za malou myslim 650,- myslela jsem ze ten mezirozmer bude drazsi 🙂

benjik
18. júl 2010

@beruska2x záleží na štěstí při hledání,to ani není mezirozměr, i postýlky máš hodně 140 na 70.

beruska2x
18. júl 2010

@benjik no jo lae klasi postylka je 120x60 tak o co to je vetsi 😅

benjik
18. júl 2010

@beruska2x i těch pár cm je dobrejch.já jí vážně už nemůžu mít v postýlce,tam se nevyspí.

beruska2x
18. júl 2010

@benjik 😒 to je na prd s tim mistem vid 😅

benjik
18. júl 2010

@beruska2x to je tak když celé těhotenství od tchánovců slyšíš,že budeme mcot jít do jejich prázdného 4+kk,které nachystali pro muže,až bude mít rodinu. A pak už jen slyšíš výmluvy,proč to nejde. No ale zrovna včera jsem si říkala,že se mi jednou bude možná stýskat po tom jak jsme tu namáčknutí.

beruska2x
18. júl 2010

@benjik ☹ taky takovy pripad znam , kamarad bydli s pritelkyni a dvouma detma ve 2 mistnostech a zbytek dvoupodlazniho baraku zabira jeho mama 😖 a to bylo slibu... 😠

a neni ji lito vlastnich vnoucat a on tam maka jak cvok 😝 takovym lidem "vse pro rodinu" zakroutit krkem 🙄

kuchy
18. júl 2010

Ahojky, nedávno jsem to tu taky řešila a musím říct, že u nás je vyřešeno 😉 , koupili jsme tu postel 2v1 vysouvací 😀 , malý má rok, spí v ní týden a super, postýlku uvolnil malému , které se brzy narodí a já tam spím s ním, ráno mě budí, že se ke mě mazlí z té své a slézt se z ní naučil za 1 den....super 😀 😀 😀

cmulinko
18. júl 2010

ked mal moj syn skoro 2 roky,tak sme mu kupili junior postel-do 7 rokov...

kuchy
18. júl 2010

....my máme normálně velkou se sundávací zábranou 😀 Vlastně 2 🙂

vodnarky
27. júl 2010

ahojte.. 🙂
ta tato tema ma zaujala,lebo zachvylku sa to bude tykat aj nas..este spime v postielke(mame ju dost velku),ale uz sa chystame jej kupit detsku postel..len sa obavam jedneho...a to,ze ked uvidi,ze bude moct hocikedy zliest,tak zacne spekulovat,bude si robit co chce,chodit kade tade..len nie spat... 😅 😉 ..ako to prebiehalo u vas?? 🙂

power700
28. júl 2010

kuchy- máš prosím odkaz na tu tvoji postel 2v1 vysouvací? Právě to řeším a tohle mě zaujalo, dík.. 😉

artepeli
11. aug 2010

ahoj, par kamaradek mi reklo, jak jim decka prelezly pres postylku horem a padly na zem, tak jsem si myslela, ze to radsi vyresim dopredu tim, ze vyndam tycky. ale... samozrejme hend jak na tenhle vynalez pinda prisla, pochoduje si to k nam do obyvaku jak se ji hodi a na nejake spani ji neukecame, prestoze predtim byla uplne na jednicku, polozili jsme, pohrala si a bylo. co s tim?

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabii83
20. aug 2010

ahojte maminky mi sme mali postielku pozicanu a ked mala dovrsila rok sme ju museli vratit svagrinej lebo aj ona porodila chlapca. tak sa dostala do vlastnej postielky velkej normalnej, a kedze po styroch mesiacoch nechcela pod madrac co sa dava zabrana, bola bez toho, kopala do toho trapila sa s tym, dali sme dole, pri posteli mala deky vankuse vsetko mozne aj ked spadla na to sa postavila a bud sa vratila na postel alebo stalo sa aj ze tam spala dalej 😀
kuk dole foto ako spi, ale uz je velka slecna a zvykla sa.....

gabii83
20. aug 2010

power700 a ostatne maminky toto je super toto mame odvtedy aj mi 😉
super cena napad atd