Kedy dať dieťa do veľkej postele?

gabuliik
17. nov 2007

Čaute. Chcela som sa spýtať, kedy by bolo najvhodnejšie dať dieťa spať do svojej veľkej postele. Ja mám 2 ročnú dcéru a bojím sa ju tam dať,aby nespadla.
Aké máte s tým skúsenosti? 🙂

nancy14
28. feb 2013

Zdravím všechny a taky se k tomuto tématu přidám.Já jsem z velké postele měla taky dost obavy.Měli jsme na prcka postýlku se stahovací bočnicí,kterou pak manžel po roce a něco věku malýho sundal a dali jsme tam jen malou zábranu.I když je náš malej přes den hodně akční,tak v posteli to s ním jde.Nespadl ani jednou,tak jsme mu minulý měsíc pořídili velkou postel.To bylo radosti,řádil v ní,jak černá ruka.Sice by se do ní vešel třikrát,ale v pohodě usne.Dobrý spáč celou noc byl od začátku,takže v pohodě.Jak velké jsem měla obavy,tak rychle zmizely..... 😉

nahoda
8. apr 2013

Nemate nahodou niektora tuto postel: http://www.babynabytek.sk/detska-postel-p318/
Chcem vediet či je vhodna pre 3 ročne dieta a do kedy by v nej mohlo spat, pride mi fajn kombinacia sukromia v latkovom domčeku na hranie + šmykalka len by som potrebovala viacej nazorou pripadne skusenosti ak ju niektora mate.

svatava74
9. apr 2013

@nahoda ahojky...mne sa tato postielka tiez velmi paci, maly bude mat 3r v auguste....ale neviem si dost dobre predstavit,ako bude v noci chodit cikat?????ci by nam nespadol atd.....asi dame nizke auto ..... 🙂

svatava74
9. apr 2013

@zuzik4884 prosim ta a ako maly riesi cikanie v noci????myslim zliezanie z postielky????? 🙂

inmaza
9. apr 2013

ahojky nas maly ma velku postel od 2 rokov asi mesiac mal zabranu potom uplne bez nej,davali sme si robit postel u stolara aby bola podla nasich predstav

nahoda
9. apr 2013

@svatava74 Aj ja praveže rozmyšlam, že ako bude chodit cikat ak nahodou bude potrebovat či by to zvladol zliest, moj maly bude mat 3 roky v oktobri a zatial spi pri mne ked potrebuje cikat tak sa zobudi a automaticky stavam aj ja no strašne sa mi pači a v celku aj šetri priestor aj postel autičko som rozmyšlala lenže to asi dlho mat nebude neviem sa rozhodnut preto som chcela neake info. či sa oplati kupit alebo neriskovat a kupit nižšiu.

zuzik4884
1. jún 2013

@svatava74

malemu nedavam pit vela vodicky na noc takze v noci mi necika ...vydrzi celu noc 🙂 nech nepije hodku pred spanim napapa sa napije trosku iba a ide spat ...🙂

chinoll
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
infokonik
2. feb 2014

@chinoll včera to byl synček☹

lucia851
13. feb 2014

Mi sme nášho dali do vlastnej postele asi ked mal rok a pol,ma tam zabranu takže nema odkiaľ padnut

ivetoy
15. feb 2014

predavaju zabranu na postel....

bursma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stano4000
6. mar 2014

@gabuliik nas od 2 rokov so zabranou

bursma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucianka01
23. máj 2014

náš malý spí vo velkej posteli od 2,5 roka, od 3,5roka spáva na vyvýšenej. Viem, že to sem nepatrí, ale mám tú vyvýšenú postel na predaj. Kedže už máme 2 deti, tak potrebujeme kúpit poschodovú. Požívaná je 2r, predáva sa aj s matracom. Len osobný odber TO, cena dohodou, nakolko ju potrebujeme predat 😉

zuzuliennka1
23. aug 2020

syn ma 2r a 8m a rozhodli sme sa, ze je najvyssi cas na postel - ma aj zabranu, v postielke uz bol trosku natesno, je dost vysoky a najma z nej uz vyliezal, kedze som ju mala zboku mojej strany manzelskej postele - zaprel sa o matrac a bol vonku 😁 teda mne na hlave.... a tak ze asi najvyssi cas na klasicku postel - no uvidime, ci v nej nebude v noci cestovat a nespadne

vladuskaa2211
14. máj 2022

@zuzuliennka1 my budeme mat teraz 17.5. 18 mesiacov a uz som ju zacala davat do velkej postele a ma tam zabranu n oboch stranach nakolko ma postel az 140x200cm a ja som spokojna, vyspi sa tam aj cez den 🥰🍼