Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy sa vaše detičky ťahali do sedu?

lufinka46
30. nov 2011

milé mamičky, v kolkých mesiacoch sa vám detičky ťahali do sedu? 😉

frick
1. dec 2011

Vie mi niekto povedať kedy vaše deti začali dvíhať hlavičku z podložky keď ležia na chrbátiku?Viem že je to u každého inak.Ja len pre informáciu.Mám 4 a pol mesačného drobca a zatial hlávku nedvíha nemal by to už vedieť, alebo je to moc skoro?

hori
1. dec 2011

mne doktorka nakazala od 6. mesiaca v ramci treningu chrbtovych svalov - dvihnut do sedu, ale len na par sekund, nenechat sediet...

@frick uprimne? nepamatam sa, ze by mi to mala niekedy urobila, ze dvihnut hlavicku z lahu na chrbatiku, neviem ci by to vobec dokazala teraz... myslim teraz tu moju starsiu, co ma rok a pol... 😉

paris3
1. dec 2011

Moja ma teraz 4 mesiace a mam problem ako ju brzdit, aby si nesadala ☹ Dokonca sa mi sama vzpiera na nohy! Ona je velmi zvedava a pohybliva... a uz asi od dvoch mesiacov nechcela byt v polohe nalezato. Na rukach v tej polohe stale vrieskala a na podlozke tiez nevydrzi dlho lezat. Na brusko ju polohujem, chvilu tak vydrzi, ale po par minutkach zacne plakat. V podstate vydrzi chvilu na chrbte (po chvili ju to nudi), chvilu na brusku, ale skor len v autosedacke alebo v detskom kresielku, prip. sa chce nosit na rukach (samozrejme v zvislej polohe). Co mam s nou robit? Nechcem, aby si pokazila chrbatik...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli