Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy ste prestali voziť deti v káričke?

natyadko
31. aug 2012

Ahojte mamicky zaujmalo by ma kedt ste prestali deturence rozvazat v karicke ;)

ikke
31. aug 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kedy-ste-menili-kocik-za-karicku-2/

a prosim vas, kde ste v trnave nabrali to slovo "karicka" ??? 😅

jaj, pardon, toto je o konci vozenia sa 😅 no, ked uz nechcel sediet v kociku, u nas okolo rokov, u nych v roku, u dalsich v rokoch...

gubcikova
31. aug 2012

@natyadko v roku a 8mes.

ikke
31. aug 2012

..u nas okolo 2 rokov (malo byt) 😉

sissy27
31. aug 2012

@natyadko uhm, tak dieťa v káričke som veru nevozila nikdy 😀 😀 😀 káričku sme si naposledy, keď som ja bola malá, zbúchali zo starého kočíka a dosiek a robili preteky dolu kopcom u prababky na dedine 😎

katkas1
31. aug 2012

dceru chodi peso od 13 mesicov, syn ma 16 m a uz som mu kocik tiez zrusila, ved predsa ked vladzu behat cely den po byte hore dole tak nech pekne slapu aj vonku

aduskatt
31. aug 2012

@ikke a sa nepozastavujes nad tym, kde vychodniari vzali kopec slov mimo gramatiky a zapadniari mimo gramatiky.ved predsa kazdy region ma svoje narecie..............
a k veci...ja som kocik zrusila asi v 15 mesiacoch.ale ked sme sli peso daleko, alebo niekde, kde bolo veeeela ludi( jarmok), tak som este vzala, asi do jeho dvoch rokov

ivv
31. aug 2012

tak moje dietko sa stale rado vozi v kociku a ja s tym nemam ziadny problem, ba co viac, potesi ma to, lebo ak by som mala ist na nakup a spat vliect na rukach dieta, v ruke igelitku a este k tomu ruksak na chrbte, tak dovi dopo 😅
ale zalezi aj na tom, aky je ciel cesty, ak idem nieco vybavovat a ponahlam sa, tak golfac to isti, ak ideme len tak von, na ihrisko, tak kocik isto neberiem, ale ak ideme napr na zmrzku a caka nas dlhsia tura, tak kocik zas beriem 🙂

moon1979
31. aug 2012

@natyadko
mne krpec od 1,5 roka odmietal sa voziť, velmi rád chodi pešo a navyše aj na dlhé vzdialenosti, má rád turistiku 😀

martinjasen
31. aug 2012

Tema je duplicitna. Prosim prejdite do odporucanych tem.

Diskusiu uzamykam.

Asmira Team

Tu začni písať odpoveď...

Odošli