Kedy ustane rev pri uspávaní dvojičiek?

ktochytavzite
4. aug 2019

Baby dojedy Vam deti plakali pri uspavani?Uspavam v hackach,kociku cez den avto vtdy najskor sa musia urevat,obcas aj 15-20’ kym zaspia.Starsia tiez tak plakavala ale ona na rukach bola usoavana,len uz si nepamatam ze kedy lepsie bolo.A este ,oni sa non stop budia pocas spania,ze stale sa bud kocikuju a aj to sa budia a revu a v hackach tiez sa musia natriasat.Cele kopir starsej dcery inak.Alevtiezo suveste aj skor naridene v 32tyz teraz maju korigovany vek 3,5mesiaca.Kedy sa to zlepsi?

lula313
4. aug 2019

Kedy ich davas spavat? Neplacu od hladu?

nikaasimonka
4. aug 2019

@ktochytavzite skus kupit rockit, velmi velka pomocka 😊 treba si to ulahcit ked sa da 🙂

prevenar
4. aug 2019

/deti asi najcastejsie placu koli zastavenym vetrom , nemaju tento problem ? ak by to mohlo byt to, skus rektalnu trubicku

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rokina13
4. aug 2019

@ktochytavzite ja síce nemám dvojičky ale mne zaspávala dcéra tiež vždy s plačom a to úplne vždy a asi ta nepoteším ale prešlo to iba okolo roku🤪 tak držím palce aby to bolo oveľa skôr. Síce dá sa na to zvyknúť, človek to už berie ako samozrejmosť po čase 😅

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@lula313 od hladu nie,davam im flasky mojho mlieka a velakrat ani nedojedia,to adi povahy suvtake neuroticky male okrem toho zle spia,ze sa budia kladicky po 30’ a musim furt dospavat a uspavat,inak by boli nevyspate a nervne.

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@peter952 nie su este ockovane ,cize suvis to ani nema s ockovanim,zaockujě v 2r .Oni sa flaskuju.To adi neuroticke povshy su,zly prechod do hlbokej fazy soanku pravdepodobne a pri uspavani revu lebo napr 1estw nechcevspat a druha uz je napr unavena a vynervovana ale tak musim ich naraz uspavat,krmit a tak.

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@prevenar to ani nie,obcas jedna ma takyto problem ale nie vzdy.

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@nikaasimonka no idem to vyhooglit;€

lula313
4. aug 2019

@ktochytavzite lebo u našej to bolo hladom, že som ju musela riadne nastopat fľaškou na noc, lebo nakojit sa do sýta v vecer akoby nevedela a dávala som spat okolo 17tej, lebo keď som uspavala o 19tej, už bola akokeby moc unavena a nevedela som ju uspat do 21🤦🏽‍♀️

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@lula313 hlad ani nie,niekedy praveze nzje ani to co dam,a uspavam tak ze hodinu po jedle cez den

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@ktochytavzite aj teraz zaspali a ta druha po 39’ uz sa asi 4x zibudila a nevie zaspat,cize zasa reve a mba to nevavi,na ruky ju nejdem brat,tam by lepsie spala

lula313
4. aug 2019

@ktochytavzite možno to je problem. Ja doteraz dcere dam jest a dam ju hneď spat. Keď je taká utlmena z jedla, tak mi zaspi za dve minuty

evittam
4. aug 2019

@ktochytavzite Vôbec neplakali pri uspavani. Nemali prečo. Teda ani ziadne extra uspavanie-najedli sa a do postielky.

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@lula313 ano,len oni uz maju korigo 3mes cize oni uz hned nezaspia,cize sa zobudia,najedia a ptm su hore este ,lebo uz sa zaujimaju o hracky a pod.To fungivalo ked boli tak 1mesacne,ze zaspali pri flaske,uz su vatsie ,vydrzia cosi hore byt.Vecerny spanok tak funguje,ze sa da papat ulozia sa a zaspinkaju ak ich netrapu brusko a pod aj b noci detto,Len cez den je to horsie.Ale ono sa to asi nezlepsi hned ale jed dizreje CNS,no dufan ze sjir ako v 2r;)))Lebo napr starsia tiez este dva roky a dva mes sa pravidelne prebudila po 45’ spania a musela som ist douspavat.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@peter952 ved pisem ze v 32tyz cisarsky,boli malinke.Ale to tiez asi nieje dovod,lebo starsia narodena v termine prirodzene,kojena bola taka ista.Asi takecdeti bohizial mam.Len uz dudan ze este dake 3mes a bude to lepsie.

nikaasimonka
4. aug 2019

@ktochytavzite zlepsi sa to aj my sme mali taku, kojila som aj 1,5hodiny kym zaspala... keby som vedela skor o rockit tak by som ho pouzivala od zaciatku 😅

mima86
4. aug 2019

zavinovanie by nepomohlo? ja som mojich hadam aj do 10tich mesiacov zavinovala 🤷‍♀️🤔

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@nikaasimonka kedy asi?

lenteraz111
4. aug 2019

Mala som to podobne, cez deň moje mlieko, kojila som, no na noc Bebu. V noci bol malý spokojný, no cez deň tak, ako popisujes. Nakoniec bol problém ten, že viac chutila Beba ako moje, potom bol kľud. Ak si aj ty už vycerpana, potom skus dat Uam aj cez deň a uvidíš, za skusku nič nedáš. Netráp ich. Véd spokojná mama, spokojne dieťa.

lenteraz111
4. aug 2019

Aj ta zavinovačka ma čosi do seba

nikaasimonka
4. aug 2019

@ktochytavzite uspavam na rukach stale, ale skor by som povedala ze pre to ze chcem ja, nie pre to ze by to potrebovala...nam to prestalo ked mala cca 4-5 mesiacov samé, neskor ked bola starsia na noc nam kaša pomohla... moja sa budievala stale, mala reflux a stale vrackalaa vzdy sa na to zobudila, vtedy mi krsna doniesla klin pre dieta a odvtedy super spavala az doteraz na nom... vzdy na noc som davala sab simplex kvapky preventivne aby brusko nebolelo pocas noci 🙂

nikaasimonka
4. aug 2019

@lenteraz111 aj ja som to tak mala, od zaciatku ale vzdy som jej dala vypit vsetko moje a potom sa dosytila nutrilonom🙂

prevenar
4. aug 2019

@ktochytavzite lekara si skusila ? toto moze mat milion pricin ..tazko povedat takto.

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@lenteraz111 rano dam umele a spia tak isto,milionkrat sa prebudia,teraz tiez musim pri nichvsefietva v hackach kt mam na stene uch stale hupat,ptm podat cumlik a tak,ze neda sa pri nich vela urobit

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@prevenar lekar nic na to,drazdive dieta,vyrastie z toho;)

nikaasimonka
4. aug 2019

@ktochytavzite ja som bola tiez tak, zufala, doma nenavarene, akoby vybuchla sopka nemala som cas sa ani napit pomaly lebo spavala na mne a ked som sa len pohla tak sa zobudila a koniec... treba vydrzat 😊 zvladnes to, uzivaj si pokladiky a oddychuj s nimi😊 viem ze sa to lahko hovori tak ale asi ani nemas moc na vyber

ktochytavzite
autor
4. aug 2019

@nikaasimonka klin mame aj my,ale uz tam ani nespia,len kemim na nom.Ja si skor myslim ze to je nervovou sustavou,ze z prechodu z hlbokeho do plytkeho soanku nevedia zaspat same ale ruky a pod.A tev pri zaspavani tak jedna ze uz z unavy tak reve a druha ako kdy aj brusko ju este potrapi

selest
4. aug 2019

Moje dieta reve len tak. Najedeny nic ho neboli je unaveny chce spinkat ale reve lebo ho uspavam. Je jedno ako ho uspavam proste reve. Ked sa s nim zacnem hrat prestane revat a ked skusam uspavat zas reve.