Kedy vaše deti dokázali vyliezť z postieľky a z ohrádky?

skumavka
18. jan 2018

Ahojte, zaujima ma horeuvedena otázka. Nas zbojnik sa naucil vyliezt z oboch "prekážok" krátko pred 17 mesiacom. Tak by som chcela vediet, ci je to štandard, alebo je náš nejaky urychleny?🤔

sense
18. jan 2018

Nasa spavala do dvoch rokov a vyliezt nevyliezla ani raz...dokinca ani ked mala "mrezu" dolu

yanni
18. jan 2018

Tak nase vsetky deti spali od prvych narodenin na normalnych posteliach. mali tam zabradlie. na konci (pri nohach) mohli pekne zist z postele bez toho aby museli nieco preliezat. Cize nikdy nemuseli preskakovat, preliezat, niekde sa stverat a takto si ani nikdy neublizili.

hettinka
18. jan 2018

@skumavka kamoške vyliezol syn z postieľky 10-mesačný, normálne urobil salto cez vrch a spadol na zem. Mne dcéra v 11 mes preliezla cez operadlo gauča za gauč. Odkedy dieťa stojí a chodí, už to nie je bezpečné, dokáže sa aj preškriabať a hrozí úraz.

pininka
18. jan 2018

Nas chodil na 9 mesiacov a v rovnakom case sa naucil zo vsetkeho vyliest. Dovtedy spaval vzdy sam, potom som si uz pobede musela k nemu lahnut,ked som chcela aby spinkal a nevystrajal hore dole.

rembura
18. jan 2018

kamoskina dcerka ta mala rok a pol ked preliezla z postielky a vystverala sa na komodu, co mala pri postielke a to teda uz sranda nie je ani nahodou

veronikaszabova
18. jan 2018

@skumavka nie je v nicom "urychleny"... ;) normalne dieta ;)

siska53
18. jan 2018

@skumavka no moja sestra hned,ako vedela stat,sa.vedela presupnut z postielky do postele..cize este pred 1.rokom.

katulienkax
18. jan 2018

Staršia dcéra v 16 mesiacoch a mladšia už ma tri roky, este je v postielke a ani ju to nenapadne vyliezť🙂 je to aj o povahe a temperamente dietata.

maykaaa1122
18. jan 2018

okolo jedneho roka, treba sledovat, aku ma techniku..🙂

janickacrazy
18. jan 2018

moj najmladší syn má 26 mesiacov a spáva stále v postieľke a ešte nikdy sa z nej nepokúsil vyliezť, ale on je pokojné dieťa, sestrine dcérky obe skákali saltá z postieľky ešte pred 1.narodeninami, ked som to videla, vlasy mi dupkom stáli, boli ako cvičené opice, všade vyliezli

cecilia68
18. jan 2018

@skumavka Veľa detí to robí aj oveľa skôr 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=6OoMPp_wSh0
deti95060810
18. jan 2018

@sense : .....grinning:

stvura
19. jan 2018

moj najstarsi preskocil plne znizenu postielku v 14m...takze...hehe...ste uplne v norme - poznamenam ze sme ho ucili spinkat sameho a vobec sa mu to nepacilo...chodil ako 10m plne sam...moje deti su vsetky take "rychle" a velmi telesne zdatne

zdena12345
19. jan 2018

je to bezne, ale kazde dieta je ine🙂 vcera si akurat obaja rozbili huby - doslova, ked sa hrali preliezanim cez postielku (3,5r a 1r9m)😖

monula20
19. jan 2018

Ahoj moja mladšia dcéra mi v 6mesiacoch chodila a v 10uz vedela vyliezť a aj ísť sama do postielky

skumavka
autor
19. jan 2018

Vďaka baby za odpovede. Takze plne v norme. Tu postielku az tak neriešim, i tak spava viacmenej pri mne, da sa dat dole bocnica, no kedze zijeme v dome a obcas musim vybehnut na poschodie, do pivnice, ci k brane, tak som ho zvykla supnut na tu chvilku do ohrádky, no ale este sa ani neotocim a v sekunde je z nej potvorka vonku🙂

stvura
19. jan 2018

@monula20 v 6m plne sama chodila? To fakt? Harcore...ved niektore deti este ani v tom case nesedia-nestvornozkuju...ja som pocuvala od mojej pediatricky ked moje v 10-11plne same chodili ze je to skoro a ty ze v 6m 🙂...wow sa asi doma nezastavis...uff...moja mala v 6m a 1t stvornozkovala ale chodit zacala az v 8m a plne sama v 10m...mala som co robit

monula20
19. jan 2018

@stvura ano v 6 plne sama začala chodiť..nikto mi nechcel verit 😁😁😁

bocianka123
19. jan 2018

@maykaaa1122 si ma pobavila, že sledovať "techniku" 😀 .. no ale pravdu máš 🙂 ...