Kedy začali vaše detičky chodiť?

lenka268
17. jún 2011

Ahojte maminy, mozno tu uz podobna tema je tak mozno ma zamknu 😉 , tak len informacne sa chcem popytat, moj syn Danko bude mat 13 mesiacov, zatial nechodi, iba za ruky aj za jednu, sam pekne postoji ale boji sa este vykrocit, viem ze ma aj cas, len ma to zaujima kedy chodili vase deti. Dakujem pekne.

pipi123
17. jún 2011

ahoj moj Marecek mal v stredu 14 mesiacov a tiez sa este boji,vcera prvy krat vyliezol na postel takze ratam ze kroky su len otazka casu aj ked jeden dva kroky sam urobi ale boji sa ...nevadi tiez si myslim z e ma cas 😉

sante
17. jún 2011

moja dcerka bola od narodenia lenivá a vo všetkom išla o niečo neskor, v roku sa postavila, behala za ruky, potom za jednu a až v 18tich mesiacoch sa odvážila sama 🙂 druhá dcerka má polroka a vyzerá, že pojde v sestriných šlapajách 😀 ale nič neunáhli, Dannko má čas a kedy sa rozhodne, vtedy to bude 🙂 može to nastať o týždeň, ale aj o mesiac či viac 🙂

titkovamiriam
17. jún 2011

aj Marek až v 18m,Milan v 10m 😉 ,Michal v 12m

alicc
17. jún 2011

moja dcera ma tiez 14 mesiacov a uplne sama zacala chodit len pred par dnami. za ruku chodila dlhsie ale sama sa bala, radsej sa hodila na styri a stvornozkovala aj na ulici 😀 a zrazu prisiel den a rozbehla sa, pochopila,ze ak spadne, vie sa postavit a ist dalej. teraz beha tak, ze musim za nou utekat. takze fakt nic netreba silit, kazde dieta ma svoje tempo a co ma prist to pride 😉 🙂

junovka
17. jún 2011

Kazde dieta je individualne, niekto skor niekto neskor.Moje obe dcery zacali chodit na 11 mesiacov.

lubik78
17. jún 2011

presne,u deti je to individualne.my sme zacali v 10 mes. 😉

janka_pn
17. jún 2011

13 a pol

kaja73
17. jún 2011

Norma je v podstate hocikedy medzi 9m a 18m,pričom najcastejsie je to okolo 12m.Moj prvy syn zacal chodit v 9m,druhy v 12m.Kamoskina dcerka zacala v takmer 16m a dnes je to super pohybovo nadane 12r dievca

babulka123
17. jún 2011

musim suhlasit ze je to velmi individutalne.. ninka mala 8mes.a 3 tt ked spravila take ze kroky a od 9 mes. a 1 tt chodila sama..

weverka11
17. jún 2011

tak zasa ja mam opacny problem!!! moj maly ma 6m a 3t a uz tyzden sa sam postavi a v postielke a pri nabytku sa pridrziava a chodi... som uz z neho na prášky... v postielke sa aj pustí, ale samozrejeme ihned capne... chvala bohu posledne 2 dni uz padá na zadok...

petrake
17. jún 2011

nas maly zacal chodit na 9 mesiacov uplne sam, od 8mych sa staval a skusal. svagrinin, o 3 mesiace mladsi od nasho zacal chodit az na 13mesiacov a o polroka od nasho mladsia dcerka druhej svagriny zacala chodit az na 16mesiacov. je to naozaj individualne

dejka
17. jún 2011

Ahoj, Mne začala Ninka chodiť okolo 12,5 mesiaca, ale nechcela sama, tak sme kúpili detské chodítkové popruhy a nechali sme ju nech skúša sama. A pomohlo to, pustila sa už sama a skúšala chodiť, keď to nešlo tak sme ju pekne podržali na popruhoch a mohla som konečne chodiť spriamene. Jej sa to páčilo, že môže ísť sama a v podstate do troch týždňoch sme ich mohli odložiť. Mala som pocit, že sa tým osamostatnila. Ale inak netreba zúfať, keď to má prísť tak to príde a hotovo. 😖

martaniana
17. jún 2011

náš malý má 1 rok a 2 mesiace a ešte samostatne nechodí, len za ruky..

maruskach
17. jún 2011

Prve dieta 12 mesiacov a 2 tyzdne, druhe dieta 13 mesiacov a 3 tyzdne. Vraj hovorila nejaka lekarka v TV, ze optimalny vek na chodenie je tak 14 mesiacov

dena
17. jún 2011

syn zacal sam chodit v 10 mesiacoch a dcera zacala sama az skoro v 14 mesiacoch

emka1
17. jún 2011

moja dcerka zacala chodit len nedavno ... to mala 13,5 mesiaca, dovtedy chodila asi dva mesiace zavesena za dve ruky, ked mala presne 13.mesiacov pustila sa a zacala chodit len za jednu a o dva tyzdne na to, uz chodila sama 🙂

vieraj
17. jún 2011

18 mesiacov

kibuk
17. jún 2011

moj najstarši mal rok a mesiac,dcerka rok a najmladši si už veselo vykračuje od 10 mesiacov 🙂 🙂

andrejka1974
17. jún 2011

AHOJ nemusis sa nicoho bat kazde dieta zacne chodit ked sa bude citit iste moj najstarsi Jurko zacal chodit ked mal 17 mesiacov, Simonko zacal ked mal 12 mesiacov, Matusko ked mal 15 mesiacov a najmladsia Sinduska ta bola najpomalsia prevracala sa az ked mala 8 mesiacov, stvornozkovat zacala ked mala 18 mesiacov a prve kroky ked mala 21 mesiacov teraz ma 2 roky a 8 mesiacov a beha ako sinter takze u mna bolo kazde dieta ine a aj najmladsia dobehla vsetko

vejula
17. jún 2011

my sme mali 13 mesiacov, ako techniku mal už dlho predtym zvladnutu ale bal sa pustiť je taky velmi opatrny a zrejme aj zo mna citil strach. aj preto sa nepustil pri mne ale pri mojom ocinovi 🙂

katkatt
17. jún 2011

norma (priemer) je 12-15 mes., nie ako si vacsina ludi mysli, ze v roku ma dieta chodit, takze ma cas 😉 nas syn chodil tak od 12 mes., hoci sa postavil uz v 8., ale dlho trenoval samostatnu chodzu

dicinka1
17. jún 2011

Stála sama ked mala rok,a chodit začala ked mala 1 rok a mesiac..

nikolka2
17. jún 2011

moja Kika na 13 mesiacov ,,,,,a Vladko na 14 mesiacov 😉

snoopy1
17. jún 2011

14-mesiacov

jankac1986
17. jún 2011

Moja Kajka presla par krockov uz v 11mesiacoch ale potom si dala prestavku a znova zacala az v 13tich..od 14 je ale chodza cim dalej tym lepsia..uz ani na rukach nechce byt a to som sa bala ze ju od nich neoducim 🙂

winona24
17. jún 2011

Naty je leňoch po mne... 😀 😀 ja som neskoro začala chodiť....aj Naty .... v 15.mesiacoch 😉 😉

evickapooh
17. jún 2011

noemi mala 10,5 mesiaca,leuska 15 mesiacov

lucia20
17. jún 2011

prva dcera mala 8mesiacov ked sama chodila. druha mala skoro 13-nast a tretia ma teraz takmer 10 a chodit ju ani nenapadne.

miruss
17. jún 2011

Moji obaja v 12 mesiacoch.

sssimi
17. jún 2011

Chýbali jej 4 dni do 13tich mesiacov.