Koľko centimetrov narástli vaše 2,5 ročné deti za rok?

katie0820
15. jan 2012

Moja dcérka narástla za posledný rok 10cm.Som zvedavá ako sú na tom iné detičky v jej veku.často sa mi v noci sťažuje na bolesť nožičiek,trašne pri tom plače ☹ inak nie je vysoká,má 90cm.

lubina
15. jan 2012

No vidim, ze mala ma 2 roky a 5 mesiacov, a ze nie je vysoka? Nasa mladsia mala v dec. 3 roky a to ma 93,7 cm. Aj v poradni Dr. povedala, ze to je taky priemer.Takze tvoja je vysoka, aspon podla mna. Neviem presne kolko podrastla za rok, ale ked deti rastu, moze to aj boliet.

kaja73
15. jan 2012

Moj za prvy rok zivota narastol 32cm a za druhy rok 15cm-ma 24m a vysku 99cm-je na svoj vek vysoky a rastol v prvy rok nenormalnym tempom az nam hrozila endokrinologia.
Potom sa to spomalilo,ale aj tak rastie rychlo.
Pri narodeni meral 52cm.

bobocka
15. jan 2012

moj drobec ma 2 roky a 4 mesiace a ma 92cm(merane pred vyse mesiacom asi).v roku 79cm v dvoch 89cm.takze si myslim,ze tvoja bambulka @katie0820 je vyskovo uplne v najvacsom poriadku 🙂 a mrzi ma,ze place ,ze ju nozicky bolia ☹ niekedy rast deti boli.urcite je to vzhodne za zmienku pediatricke.

benne
15. jan 2012

Dcéru sme začali merať až ked mala 2r.2m, podla metra na stene, merala vtedy 90cm, v 2,5r. mala 93cm, syn narástol prvý rok o 24cm, druhý rok zatiaľ o 12cm. Ja mám 170, manžel 180, aj to zohráva svoju úlohu

borocka
16. jan 2012

Ahoj, tak moj maly ma 2r aj 8mesiacov cochvila, a rastie pomaly, aspon sa mi zda. prvy rok zivota to bol jeden velky booom ale odvtedy to ide dolu kopcom. na dva roky meral 93cm a tento tyzden som ho premerala a ma 96 minus podrazka papuc ( takze narastol tak 2cm) a to je oproti rovesnikom este nizsi aj stihlejsi.
bolest noziek moze suvisiet s rychlym rastom,ale aj nemusi. myslim ze to by ju viac bolel chrbatik. zajdi si za praktickym lekarom. nebeha vela?? nie su jej uz male papuce, cizmy? nepochudla ti??