Koľko merajú a vážia vaše 2-ročné deti?

sofik
23. jan 2009

Ahojte 🙂 Neviem či tu podobná téma je ale mna veľmi zaujíma koľko vážia a merajú vaše deti. Moja je nejaká drobučká.

sense
31. okt 2017

@oli2303 naco hned davatpichat injekcie....ak ta to trapi skus jej nechat vysetrit zelezo....alebo skusit davat vitamin B, pokial je zdrava, beha, nie je chorlava....tak by som zatial takto neriesila....nie kazdy clovek vaxi rovnako...dbaj na vyvazenu stravu a pestru stravu ....a bamuesto ciernych presolenych oliv a parko skus ponukat ryby, kvalitne maso , orechy...

oli2303
31. okt 2017

Tie injekcie B12 mi radili babky tety ze to pomoze ale tiez ju nechcem trapit. Citam tu ze niektore deticky maju tak ako moja tak som sa ukludnila. My sme vkuse vonku ona sa nalieta a nachodi po schodoch denne aj 20krat tak to vybeha aj to malo co spapa ... rybky ma tiez velmi rada tie asi najviac niekedy papa pekne ale to tiez nepribere. Bala som sa ze 9 kg na 2 roky je velmi zle lebo kazdy ze jaka je chuda podvyzivena. Chora nieje iba ked zubky teplotuje.

lillibeautycentre
3. jan 2019

Dievca, 2 roky, 91cm, 14,7 kg

martam25
2. aug 2019

No to som už mala aj ja strach. Lebo vážim malého a má 22 mesiacov, a má cez 11 kg. Bála som sa že je to málo. Ale už mi je lib keď čítam tu odpoveďe od iných mamin.

nykulka
17. sep 2019

@dafe3 tak to ano "maly"🙂