Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Koľko meria vaše 6,5 mesačné dievčatko?

zuzulka474
12. máj 2016

Moja ma skoro 80 cm , je to Ok???

ivetkab.
12. máj 2016

skús si pozrieť tabuľky, ktoré sú voľne dostupné na nete. Neviem, zrejme nenavštevujete poradňu u pediatra. Všetky anomálie si všimne, prípadne mu ich treba spomenúť. Posudzuje sa tiež výška rodičov. Myslím, že Tvoje dieťatko je výškovo oki. 😀

yanni
12. máj 2016

No je to dost ale zalezi aj na vyske rodicov. Okolo 80 cm (plus minus) maju deti v roku. Ale prvy polrok deti rastu rychlo, potom to uz ide pomalsie.
My name tiez najmladsie dievca, ma takmer 10 mesiacov a do 8 mesiacov rastla velmi rychlo. Posledne dva mesiace to uz ide pomalsie. Ma tiez 80 cm. Som tiez myslela, jeeezi budeme mat obrynu, pretoze chalani tak nerastli. Ale ako vravim, uz to ide pomalsie a aj pomalsie pribera, aj ked vela je ale sa aj vela hybe.

pribinak
12. máj 2016

Aka vysoka si ty, otec a stari rodicia? Ako rástla doteraz? Aka bola dĺžka pri narodení?
Vies, uviedla si príliš malo info, aby sa to dalo normalne zhodnotiť
Nejaka mamka co sa jej narodilo babatko s dĺžkou 48 cm a ona ma 162 cm ti napise ze je obrovská, ale ja som vysoka, moj syn tiez a tak ti napisem, ze je uplne OK
Ak navštevujete poradnu pre deti, tak sk vy bolo daco mimo normu, pediatricka by ta informovala

gabika2580
12. jún 2016

Náš má 70cm.ozaj záleží od rodičov..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli