Kričí aj vaše dieťa len mama - mama?

katarina49
4. jún 2013

Stale len na mne zakvacea,ked sa jej niekto prihovori tak sa hned na mna zakvaci ako klliest a place,dufam ze ju to prejde 🙂

lulu19
4. jún 2013

prejde neboj moj maly ma uz vyse 2 a stale ma niekedy take stavy ze mama a len mamicka .uzivaj si ju .viem nbiekedy to ide na nervy tak troska ked nieco chces porobit a neda sa ale neboj prejde to 🙂

love232
4. jún 2013

Pre mojho drobca je kazdy mama vaade ma hlada ...ked sa uz robim ze nepocujem dojde za mnou a "mamina" 🙂 obijme ma okolo noh a taha aby mi ukazal co chce kedze este nevie hovorit ;) zlaty

bambibam
4. jún 2013

ja mám na každej nohe jedno a najnovšie to používam na MM, "miláčik ved vidíš ,že sa mi deti venujú ,poupratuj ,odlož,naber..." , je to sranda ,niekedy je to održku ,ale načo budeme spomínať ,ked budú mať dospelosť predo dvermi ......

alex137
4. jún 2013

ahoj katarina, moje maju o chvilu dva roky a mam to stale, maly je ale odvaznejsi a ide aj s cudzim clovekom a to sa mi velmi nepaci a mala je taky kliest a strachopud, ale musim povedat ze sa to zlepsuje a uz sa dokonca na cudzich ludi aj usmeje 🙂

euka210
4. jún 2013

v takom veku bol aj moj a aj ine deti. A "mama" je na dennom poriadku aj dnes a k druhym az po nejakom case ked sa osmeli 🙂

maminag
4. jún 2013

Ahoj, môj starší 8-ročný, "mamkuje" stále, keď niečo potrebuje, keď sa učíme tak len s maminou, aj keď je tatino doma, stále len mami, a ten menší 7-mesačný, pokiaľ ma nevidí, tak mu je dobrý hocikto, kto ho vezme na ruky, akonáhle ma zazrie, hneď plač, a neprestane, kým ho nevezmem, vtedy ma oboma rúčkami chytí okolo krku a tak ma dosliní od radosti, že je už pri maminke.........to je už tak, keď sú stále alebo väčšinou s nami, som zvedavá, keď budú mať po 18 rokov, či budú stále na "maminu" 🙂 😉 😵

nana
4. jún 2013

áno a to má už 6 rokov, je to jeho najobľúbenejšie meno.... a sem tam aj tata, ale len aby zistil, že kde je mama..... 🙂

kovkov
4. jún 2013

ahoj, moja mala ma 2 roky a momentalne extremne mamickovsku fazu, ked jej na sekundu zmiznem z oci chyta zachvaty placu.ked sme v cudzom prostredi, sa na mna nalepi a ani sa nepohne ...ale ved to isto prejde, len obcas je to narocne, ked sa clovek nemoze ani z domu pohnut🙂

marissenka
4. jún 2013

to iste pocuvam momentalne aj ja.stale dokola mami,maminaaa a stale mi lozi za ritou.,...nikoho nechce len mamiii...ach jo.a maly bol tiez taky v takomto veku.

k_a_j_k_a
4. jún 2013

No vidis, a to este nema Tvoja mala ani dva roky 🙂 Ja mam 3r. a 4r. dievcata a robia to iste. Aj ked chodia do skolky, maju dni kedy o nich neviem, lebo su zalezene v detskej a uplne v pohode chodia na vikendy k starym rodicom, stale maju obdobia, kedy nemozem ist ani na WC bez nich. A to mladsia je schopna na mne visiet cely vecer, ked sa vratime zo skolky 🙂
Viem, ze to lezie obcas na nervy, ale do 18tich ich to drzat nebude a vtedy mi to urcite bude aj chybat 😀