Ktoré jasle alebo škôlku pre 2 ročnú v Bratislave?

henyka182
14. feb 2011

Ahojte, naša dcérka bude mať v marci 2 roky. Bývame v Petržalke (Ovsište, ul. Medveďovej), do práce nastúpim na Záhradníckej ulici. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Ktoré jasle alebo škôlku, ktoré navštevujú Vaše deti (niekde v blízkosti bydliska alebo zamestnania), by ste mi mohli odporúčiť? Do MŠ Jankolová mi ju nevezmú, tam berú až od troch rokov a žiadosť je možné dať len v marci. Zaujímame sa ako o štátne, tak aj súkromné zariadenia. Ďakujem za ochotu a pekný deň všetkým. Henyka

luubiicaa
14. feb 2011

Ahoj Henyka,
rada by som ťa pozvala do novootvorenej súkromnej škôlky pod hradom, na Svoradovej ul.č.1. Súčasťou škôlky je aj trieda pre najmenšie deti od 1do 3 roka, pretože práve tieto detičky potrebujú iný prístup a pomalšie tempo. V škôlke sa snažim pracovať s deťmi na základe vlastných skúseností , keďže som mamou dvoch detí, využívajúc aj montessori pedagogiku, tvorivosť, hravosť a fantáziu. Súčasťou škôlky je aj kuchyňa , kde varí vynikajúca kuchárka, ktorá sa špecializuje na detskú stravu, stravu pre celiatikov, alergikov . V škôlke pracujú milé dievčatá, ktoré tu tiež môžu zúžitkovať a rozvíjať svoje vlastné skúsenosti s prácou s rôznymi typmi detí. Otvorení sme od 8:00 do 16:30, mesačné školné je 400,-Eur a strava na deň 3,-Eurá. Ak by si mala záujem, vo štvrtok sa koná stretnutie rodičov spojené s ochutnávkou jedál a je pripravený aj program pre deti, stretnutie je o 16:00 hod. Každý je vítaný🙂
Lubica

euroadika
14. feb 2012

Ahoj chcela by som odporučiť super jasle-školka volajú sa jasličky Veverička je to v malom rodinnom domčeku je to tam také útulné domácke mojej malej sa tam moc páčilo,možem len odporučiť je to také rodinné cena je celkom fajn 330na mesiac a z toho vám preplatia 230do troch rokov dieťaťa a teraz som počula že otvárajú novú pobočku v Ružinove a budú mať detičky do piatich rokov.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jaaty
14. feb 2012

Odporúčam DC Krtko na Dudovej ulici v Petržalke. Hanka tam chodí od marca 2010 a sme neskutočne spokojní 😀