Ktoré jasličky v Košiciach sú dobré?

ete411
26. mar 2013

Hladam jaslicky pre mojho 20-mesacneho drobca - neporadite niektore, kde mate dobre skusenosti? Myslite, ze je zo zaciatku lepsi vacsi kolektiv, alebo radsej mensi s individualnym pristupom? Neviem preco, ale trosku mam z jasliciek obavy a neviem, podla coho sa rozhodnut. Mamicky so skusenostami (dobrymi aj zlymi) prosim poradte. Vopred velka vdaka 🙂

evanns
26. mar 2013

Ahoj, ja mam dceru v jasliach v Botanickej od oktobra 2011 a som maximalne a plne spokojna... pre mna najdolezitejsie je ze ona sa tam tesi, ze sa jej tam paci, ze tam spi, chuti jej tam jest, hra sa ...maju tam cca 11 deti na 2 tety ucitelky ktore su uuuuuzasne 😉

ketrinka17
26. mar 2013

Ja som pocula zle referencie na sukromne jasle zabiatko, tam by som nedavala...

lilysk
26. mar 2013

V botanickej na Maneszovej jednoznacne najlepsie 🙂

elfka.elfka
26. mar 2013

Sukromna skolka v barci, beru aj v takom veku. Prenadherne prostredie/ taky kastielik ci co to je/ velka vlastna zahrada... First steps sa volaju, ucia deti AJ.. Velmi krasny pristup a kopec nadstandartnych sluzieb.Tak skus ist pozriet.

kvojtanikova
27. mar 2013

my sme mali dcerku v Kremienku na Furci a tiez som bola spokojna. Deti bolo cca 15, 3 ucitelky, kazdeho stvrtroka dali CD s fotkami a videami co robili, mali rozne akcie (karneval, vylet do botanickej zahrady), v lete mavaju na terase bazenik.

alex31
27. mar 2013

sukromne Jaslicky Medvediky na Furci (Ovrucska) alebo aj na Hroncovej ..... len same dobre skusenosti ..... my sme chodili na Furcu a teraz sme ostali pri nich uz aj vo "velkej pokracovacej" skolke na Hroncovej a sme maximalne spokojny .... maly kolektiv , super tetusky, individualny pristup a hlavne nikdy sme nemali problem ak sme potrebovali vyvabit alebo poprosit o nieco navyse 🙂 .... ale najlepsie by bolo keby si si sama vybrala niektore a aj osobne presla a zistila sama co by ti vyhovovalo .... kazdy kto ma dobre skusenosti bude obhajovat tie svoje ako "NAJ" a nie kazdemu vyhovuje to co inemu .... mozno keby si sa pytala uz na niektore konkretne bolo by to lepsie ....

renatazet
27. mar 2013

Ja zase nedám dopustiť na Žabiatko. Syn tam začal chodiť najprv do jasličiek, teraz je už v škôlke. Som maximálne spokojná so všetkým.... prístupom, starostlivosťou, pekné prostredie, milé a ochotné pani učiteľky. A práve naopak, tiež z vlastnej skúsenosti neodporúčam ŠTVORLÍSTOK na KVP (chodili sme tam asi 4 mesiace, potom som syna preložila do Žabiatka a NEĽUTUJEM).

marusjacika
27. mar 2013

Dcerka chodi od 1,5 roka do jasliciek Kremienok na Furci - zatial velka spokojnost 🙂

margaretkav9986
9. apr 2013

Ja nosím malého do Anjelika na Kmeťovej v meste, sú noví, sú tam milé baby s láskavým prístupom, a malý tam chodí rád a okrem toho, je tam malý kolektív, takže sme neboli takmer vôbec chorí a páči sa mi ich individuálny prístup a to, že sa tam drobec učí základy angličtiny a príde mi to také uvoľnené a útulné, dá sa s nimi dobre pokecať, a niekedy, keď po malého prídem, nechce sa mu ísť domov, tak sa tam ešte s ním môžem kľudne pohrať, akurát keďže len nedávno otvorili, tak by mohli mať viac detičiek, niekedy sú len tri, ale už ich nejaký ten mesiac poznám,
takže max. spokojnosť 🙂

aupairkosice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz