Ležanie bábätka na brušku

roselyn
19. nov 2013

Chcem sa spytat, ako ste naucili babatko 3+, aby lezalo na brusku (dvihlo si hlavicku, rucakmi sa oprelo a dvihlosi chrbatik) . V mojom okoli babatka takto stare, to vsetky vedia, a moja mala, ked ju dam na brusko plaaaace, a nie to aby este sa d vihala. Tak ju rychlo dam na chrbatik spat. Hmmm? Dufam, ze to nic ine neznamena.

freyjanr
19. nov 2013

@roselyn ahoj,ja mám s malým ten istý problém,kamarátka mi nedávno poradila ze ked sa začne rozčuľovať mám ho hladkat po chrbatiku a dat mu dudel do úst,takto uz vydrží aj hodinku,zatiaľ sa nedviha iba na začiatku pár minút ale zevraj takto ked ho ukľudnim si na tu polohu zvykne a bude sa aj dvíhať čoskoro

sinthy
19. nov 2013

Moja malinka robila to iste, vobec sa jej to nelubilo, tak som ju nenutila, neskor sa pregulila sama a odvtedy sa jej na brusku strasne pacilo. Dokonca od 6 mesiacov nijak inak nespava, len na brusku 🙂. Daj jej cas, kazde dietatko je ine a kazdemu vyhovuje nieco ine, ked bude na to pripravena, tak nebude ani plackat ani nic 🙂.

jamabe
19. nov 2013

Ani našej sa to nepáčilo, strašne sa rozčuľovala a o chvíľku spustila rev... Ale dr. nám kázala,že ju musíme dávať na bruško niekoľkokrát denne aspoň na chvíľku.Potom sme zistili,že sa jej celkom páčilo byť na brušku, keď bola holá - po kúpaní, vtedy jej to nevadilo. Len skúšaj ďalej, určite tým netrpí, len sa hnevá. Skús dať vtedy pred ňu nejakú zaujímavú hračku, možno ju to zabaví 🙂

roselyn
autor
19. nov 2013

Dakujem Vam :D