Logopedické cvičenia na V, F, H

sandri
27. máj 2021

Ahojte, mate niekto prosim slova na precvicovanie hlasok V, F, H? Nasa logopedicka mi povedala, ze k tomuto ziadny material nema a mam si vygooglit. Ale ujo google mi nic take nenasiel. Dakujem.

dskjhfdlkdjhl
27. máj 2021

@sandri ja by som si vygooglila inu logopedicku. Bohuzial, neviem Ti pomoct, lebo tieto hlasky sme s dcerou netrenovali, mala problem len s L a R, ale vzdy nam vsetky materialy dala logopedicka, ja som nic nemusela gogglit, len doma trenovat.

u2jana
27. máj 2021

@sandri my sme zacinali V. Zahryznut do spodnej pery a vyfuknut vzduch... to by ti ale mala ukazat a vysvetlit logopedicka...

vilaamalka907
27. máj 2021

doporučujem hru rozhýb si jazýček - logopedická hra

vilaamalka907
27. máj 2021

prípadne skúste skupinu logopedické detičky

sandri
autor
27. máj 2021

@u2jana ano, toto mi ukazovala. Len nemala ziadne materialy, ona mu davala slova z hlavy, ale ja ich z hlavy neviem, potrebujem zoznam 🙂

sandri
autor
27. máj 2021

Dakujem, jedna maminka mi uz poslala do spravy, takze uz mam 🙂

u2jana
27. máj 2021

@sandri my sme najprv cvicili slova, kde je v+samohlaska voda, vata, veje, vahy, vulkán, vysoko, vanok... a potom ked jej to islo, tak slova so spoluhlaskami ... vlak, vlek, vrana, ...

sandri
autor
27. máj 2021

@u2jana ano, toto pravidlo viem, len ked sa s nim snazim cvicit, tak mi ako na truc ziadne take slovo nenapadne. Preto som chcela nejaky material, kde su napisane 🙂

u2jana
28. máj 2021

@sandri ved si na papier nakresli obrazky a napis tych par slov a ked budete cvicit, tak chod podla toho.

druskacik
27. júl 2021

Ja mam materialy, ak mas este o to zaujem, nascanuje ti a poslem, posli mail