Lupiny vo vlasoch

sabinka264
12. aug 2018

Vo vlasoch mám také veľké lupiny-su skôr také suché a robia sa mi keď sa poskriabem asi sa mi olupujú z kože.
Môžte mi prosím poradiť nejaký dobrý šampón alebo niečo na to?
Alebo mám ísť na kožné aby mi predpisala niečo?
Vopred ďakujem za odpovede.

asia83
12. aug 2018

@sabinka264 Ja som toto mala. Doktorka mi odporučila KERTYOL šampón. Je drahší, ale do mesiaca všetko zmizlo. Umývala som si ním vlasy každý druhý deň. Mala som také väčšie ložiská, zmizlo to vďaka tomu šampónu.

benit
12. aug 2018

Mne pomohol s biodermy sampon.

pininka
12. aug 2018

Ja mam cely zivot problem, vyskusala som vselijake sampony a neverila som.ze mi pomoze obycajny head and shoulders. Prve asi tri umytia nic, uz som to chcela vzdat a odvtedy sa to zlepsilo ovela.

erikavesela
12. aug 2018

Nizoral je na to dobry

danielita55
12. aug 2018

Ja odporucam sampon Vichy ,nam velmi pomohol.

misurka77
12. aug 2018

aj odporucam Epoch Ava puhi od Nu skinu

soviatko
12. aug 2018

Aký šampón používaš? Mne sa presne takéto veľké chrasty začali robiť, keď som použila L’Oréal Paris Elseve Extraordinary Clay - Šampón pre rýchlo sa mastiace vlasy. Vysadila som ho, začala používať obyčajný Head & Shoulders a po pár umytiach bolo po probléme.

marenkap
12. aug 2018

Ja som mala takéto veľké ložiská po DIXI zihlavovej vodičke do vlasov. Vysadila som vodu a tiež používam head & shoulders šampón, odvtedy nemám problém s vlasmi.

nenne27
12. aug 2018

@erikavesela a nizoral sa este predava?ja som ho pred rokmi pouzivala a ptm zmizol z trhu ..vraj ho zakazali...ci?

luckadominika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikavesela
12. aug 2018

@nenne27 ja som ho kupila asi pol roka dozadu

luckadominika
12. aug 2018

@erikavesela nizoral je stale dostupny, ja ho nonstop pouzivam na lupiny. Je ucinny,odporucam

erikavesela
13. aug 2018

@luckadominika to asi nebolo mne, ja som ho pred pol rokom kupila v lekarni 😉

sabinka264
autor
13. aug 2018

@soviatko Ja striedam šampóny používala som SYOS šampón na poškodene vlasy a teraz šampón s jasminovym olejom....
Ten Head & Skoulders som používala aj ja no mne nepomohol.

luckadominika
13. aug 2018
maca1985
13. aug 2018

Ahoj, ja som mala rovnaký problém... Lupiny som si ťahala z vlasov a pripadala som si, ako opica čo si vyťahuje vši :( :( Dlho som sa toho nemohla zbaviť až mi pomohol Vichy šampón na suché lupiny. Už po prvom použití ma menej svrbila hlava a hádam po mesiaci som nemala už žiadne lupiny. Teraz mi stačí ho použiť, ako doplnkový šampón tak raz/dva krát do mesiaca a lupiny sa nevrátia.

bulino1
4. nov 2021

Je velky rozdiel, ci mas mastne lupiny a suche lupiny. V pripade, ze mas suche lupiny, tak sampon na mastne lupiny ti nielenze nepomoze, naopak ti stav zhorsi.

vlucifuk
4. nov 2021

@sabinka264 Vichy na suché lupiny...Mala som to isté, mne veľmi pomohol...Teraz ho používam len raz za čas na striedačku s bežnými šampónmi.