Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Má zmysel kupovať odúčacie nohavičky?

sosanna88
3. nov 2014

..taketo nieco som objavila..
ma zmysel to kupovat?je to dobra vec?

mandarinkadarinka
3. nov 2014

Nie, aj tak to pretečie 🙂 žiadny význam

kengurica
3. nov 2014

Su rozne druhy. My sme mali z Mothercare, boli to bavlnene nohavicky, s gumickami, a zvnutra boli z jemneho frote materialu, a malo to nepramokavu vrstvu. Ale to je pre deti, ktorym len obcas cvrkne, nie, ktore sa este len ucia na nocnik, samozrejme to nenahradza plienku, a ani nie je ich ulohou, aby "nic nepretieklo". Na to su predsa plienky.
Vyznam to ma v tom, ze si dieta uvedomi, ze "ups, mam mokro, nestihlo som".
Podobnu ulohu plnia aj tie stahovacie plienky, co nemaju suche zipsy, ale sa navliekaju. Tie tiez neudrzia plnu davku z mechura.
Ale dieta sa nauci na nocnik (zachod) urcite aj bez tychto veci.

siska53
3. nov 2014

@sosanna88 mame jedny,este po synovi. Aj tak pretiekli a nepomohlo to. A potvrdila mi to aj kamoska,presne toto mi povedala,ze nema zmysel ich kupovat,ze oni och ani nevyuzili. Ja som predsa jedny kupila,ale ani nam sa neosvedcili.
Radsej normalne,lebo ak tak budes zo zaciatku x-krat prezliekat a tie oducacie velmi dlho schnu.

Syn sa oducil chodiac nahy takto nejak koncom septembra,lebo schytal dermatitidu a oducil sa do 3dni,ani sle velmi neprezliekali. No to mal uz 2,5r. A dcerku idem opatovne oducat,tiez ma uz 2,5r.,no u nej to bolo doteraz 50:50,tak som len prala a prezliekala.

ivet1371
4. nov 2014

Nie radsej viac pradla

sense
4. nov 2014

podla mna nema zmysel ...radsej viac pradla a prat...

radlinka
4. nov 2014

To su prosim ake nohavicky ? 🙂 take nepoznam este lol . My sme pouzivali PULL UPs.. je to nohavickova plienka, ci ako sa to u nas doma nazyva, ale lepsie je hned naucit na pradlo a jeto. Pokial je samozrejme dieta s tym stotoznene, netreba nutit na wc, treba nechat nech si same k tomu najde vztah. 🙂

meluela
4. nov 2014

je to kravina, aj tak je vsetko mokre a tieto nohavicky strasne zle schnu

ivy
4. nov 2014

Nam sa osvedcili ked som malu na jar este len ucila v cca v 2 rokoch, ze uz necikame do plienky. Nohavicky vsiakli trochu mocu a samozrejme pretieklo aj na oblecenie, ale papucky i koberec ostali vacsinou suche. V samotnom uceni na zachod nam nepomohli, lebo dcerka bola dost tvrdohlava. Nakoniec sa oducila az v lete.

klincek
4. nov 2014

@sosanna88 podla mna skoda penazi. nam sa osvedcili nohavickove plienky..ked sa stala nehoda, sli hned do kosa, ziadne pranie ani investicie navyse.

cinnamon111
4. nov 2014

my máme s tým celkom dobré skúsenosti, ke´d sa malá počúrala, a nemala ich, tak som musela sušiť aj topánky príp. koberec....ak sme ich mali, tak bolo mokré len oblečenie, inak pár kusov aj predávam-tak kuknite, možno vám sadnú.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli