Málo vláskov -treba strihať?

batmanka
8. mar 2009

Prosím poraďte ,malá má rok a na hlavičke málo vláskov 😢 ,viacero známych nám tvrdilo,že jej treba dať vyholiť hlavičku,že sa to zlepší...no ja mám strach ,že keď jej ju dám vyholiť nič sa tým nezmení,len budeme ďaľšiu večnosť čakať na aké také vlásky 😠 .
Prosím poraďte či jej má dať tie vlásky predsa len ostrihať alebo čakať?Ďakujem

dididi30
8. mar 2009

batmanka, hlupost, strihanie nepomoze, akurat ze tvoje dievcatko bude vyzerat ako chlapec, toto chces? 😉
to robievali nase maminky a nepomohlo, mozno niektorym, nahoda....je dokazane ,ze strihanim vlasy nezhustnu, len teba pockat na urcitu dlzku a potom ich zarovnat, nestrihat postupne, lebo zpostupnene vlasy vyzeraju riedko

neboj nic, moja dcerka nemala vlasy do roka, potom volaco a teraz ma tiez nejake to volaco, ale strihat som ju nestrihala...
geny su geny 😉

alon111
8. mar 2009

ja som kadernicka a to kolko bude mat deculo vlaskou je uz urcene v genoch.tak je jedno ci ho budes strihat aj kazdy tyzden tak ak ma mat riedke tak ich aj bude mat 😉

lilyk
8. mar 2009

aj my sme mali do 1 roka maaalilinko vlaskov a teraz sme peknyyyyy a aj sa nam to tociiii v zadu 😀 ja by som nestrihala, vsak sme cakali celyyyy rok 😝

lienka55
8. mar 2009

My sme mali tiez velmi dlho holu hlavku a postupne malemu zacali rast,potom som ho dala raz ostrihat,vlasky trosku spevneli a teraz som ho dala druhy krat a je to uz lepsie.Urcite pockaj,kym trosku nenarastu,ved co jej das ostrihat? 😉

tanja61
8. mar 2009

batmanka moj maly mal malo vlaskov a dvakrat som ho vystrihala so strojcekom a vlasky ma kvalitnejsie a hustejsie a to iste aj svagrina svoju malu dala vystrihat do hola ked mala rok lebo nemala dokopy vlaskov a teraz ma krasne dlhe huste vlasky 😉 nahoda?

alon111
8. mar 2009

tanja nie nahoda geny.ja som do troch rokov bola strihana na uplne kratucko a vlasy mam riedke.nemam mat ani pokom huste vlasy

maruskak
8. mar 2009

Ahojte. Myslim, ze s tymi genami je to tak, zial 😠 Ja som dala maleho ostrihat kratko po prvom roku,lebo mal este tie prve vlasky a boli veeelmi dlhe,vidi sa mi, ze teraz ked je ostrihany je to trocha lepsie,nie je ostrihany velmi nakratko, ale tie prve tenke vlasky su uz prec.Ked pride leto potom to skusime na kratsie a uvidime,co bude dalej. Ale uz aj ja som pocula, ze treba ostrihat do hola a potom bude krasna hustra hriva,zial sa mi to este nepotvrdilo

len.petra
8. mar 2009

no ja som svoju krpatu vyholila predvcerom.. mala par vlaskov na hlavke a hlavne jej rastli smiesne, hore na hlave skoro nic a vzadu ich mala dlhe,, tak som ju vyholila 🙂 .. je jasne, ze hustota vlasov je v genoch, ale ich jemnosti, alebo pevnosti som snad pomohla.. a ked nie, tak jej aspon budu rast rovnomerne 😉

katusha
9. mar 2009

batmanka, klud, neplas sa, moja mala ma 20 mesiacov a vlasy ma uplne riedke 😅 a ked mala rok, mala takmer uplne holu hlavicku 😉
teraz uz vidim, ze jej ako tak rastu, ale este to asi chvilku potrva, kym bude môct nosit sponky a copiky 😀
a strihat ju nechcem, ved by bola ako chalan 😒

alon111
9. mar 2009

tie prve vlasky niesu skutocne vlasy su to takzvane lanugo( aspon si myslim ze tak sa tomu hovori uz som 16 rokov zo skoly( su to skor chlpky tie musia vypadat aby mohli narast klasicke vlasky.preto niektorym detickam po ostrihani narastu uz pekne huste vlasky,a to ci tie druhe budu riedke ,jemne alebo huste to je uz v genoch.ale caste strihanie hustote nepomoze

pietra
9. mar 2009

ostrihanie poctu vlasov nepomoze, ale vlasy mozu spevniet a tym padom budit hustejsi dojem
my sme malu ostrihali, ked mala chvilu po roku, vlaskov mala malo, rastli jej vselijako - hore dlhe, vzadu skoro nic. Isla skoro do hola. Teraz ma vlasov tiez malo, ale nie su take jemne,ako tie prve vlasky a aspon ich ma rovnomerne po celej hlave

a ci vyzera ako chlapec, neriesim. Obliekam ju do dievcenskych veci a aj tak jej vsetci odmalicka vravia, ze je chlapec. Aj vcera v detskom kutiku, mala na seba ruzovy sveter a aj tak vsetci chlapcek sem, chlapcek tam,ja mam pocit,ze aj keby tam nabehla so sponkami vo vlasoch, tak ostane pre mnohych chlapcom 😕

katusha
9. mar 2009

pietra 😅
to fakt nechapem, ved vacsinou aj podla črtov tvare vidno, ci sa jedna o dievca ci chlapca 😅 niektori ludia su asi slepí 😀

nam sa raz stalo, ked bola emka mensia - boli sme v cakarni u doktorky a prisla tam taka babka s vnucikom a vravi mu: "pozri, aky chlapcek tam sedi." myslela tym samozrejme nasu emu 🙄 nebola sice v ruzovom, ale ma predsa nausnicky 😕

alon111
9. mar 2009

my to mame tiez najstarsia aj ked bola v satockach tak si ju plietli s chlapcom a syn bol vzdy krasne dievcatko a su uplne rovnaky 😉

fifinna
9. mar 2009

ja som dala maleho po roku ostrihat, ma riedke vlasky, ale mal ich dlhe a znova mu narastlo to iste.

batmanka
autor
9. mar 2009

jej babeny,tak som nadalej mimo... 😒
Pietra,neboj nie ste sami komu hovoria chlapec 😉 ...však aj preto váham strihať lebo už od malička jej hovoria aký pekný chlapček a to má aj naušničky aj bola v ružovom ,už som upustila od toho aby som jej dala oranžové oblečenie,lebo večne jej povedali aký pekný chlapček....
dnes som sa dokonca dopočula o tom že treba strihať vlásky v niakom znamení,ale neviem kedy ,nepočuli ste o tom?...a mám pocit že my tie jemné vlásky máme zlezené,lebo sme mali aj plešinku

katusha
9. mar 2009

plesinku sme mali aj my, ked mala emka asi tak 4-5 mesiacov 😉 to mala vylezane vzadu na hlavicke

a strihat sa ma tusim v levovi 😕 vlasy by mali potom zhustnut

strociatka
10. mar 2009

aj my sa pridavame do skupinky nevlasovych plesivcov a to ma mala 15 mesiacov!!!

iliria
10. mar 2009

Aj moja mala dlho nemala vlasy - ked sa narodila mala take jemne tmavohnede - tie jej vypadali, potom dlho dlho nic len par chlpkov. Az ked mala rok tak jej zacali rast svetlejsie - hlavne vzadu, tam ich uz ma zatocene a potom ofinka, tu som jej uz trochu cvakla, lebo tam mala taky smiesny spic, ale na bokoch jej stale nerastu.

batmanka
autor
13. mar 2009

Včera my sesternica ,zdravotná sestra povedala krásnu vec,že detička čo majú okolo rôčka takéto vlásky majú neskôr krásne vlasy 😀
No neviem ,chcela by som tomu veriť.Celý čas sa modlím aby mala nakoniec vlásky pomanželovi,lebo on ke´d sa dá ostrihať tak o dva týždne ich má opäť dlhé a má ich veľmo bohaté! 😨

alon111
13. mar 2009

pre moju najstarsiu som ani nemohla zohnat sponocku do vlasov take ich mala riedke. 😀

martao
14. mar 2009

Naši nemali vlasy do 2 rokov. Mladšieho strihám dohola. Ak by si to nechal aj starší, tak je aj on. Nejaký rozdiel v hustote nevidím. Majú ich rovnako husté, či boli strihaní do hola alebo nie.

gabii83
21. mar 2009

ja som jej tiez vystrihala strojcekom ked mala mesiac, nikto to ani nevsimol a aj tak este tie vypadavaju a vzadu tiez maju take flakatu tu hlavicku, teraz hore rastu uz celkom pekne a dalej uvidime 😀