Mám 17 mesačnú dcéru, ktorá nevie sama zaspať

pupetko263
10. jún 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte mamičky vedeli by ste mi poradiť mám 17 mesačnú dcérku a už od malička so mnou spáva v manželskej posteli problém ak to mám tak povedať možno ani nie len rada ako ju mám uspavat lebo sa jej nechce ani na obed ani večer už som skúšala nech zaspí sama ale vždy ma ohlási aby som ju hladkala neviem či je veľmi unavená alebo neni

anickaaa6aaa
10. jún 2020

Tak bud s nou ak chce. Môj syn zaspával so mnou.. Keď zaspal mala som čas pre seba alebo som zaspala s nim 🙂

amienne
10. jún 2020

Ani moja 2 a stvrt rocna nezaspi sama. Holt jednu noc uspavam ja a druhu muz. Niekedy hodinu, niekedy 10 minut.

lindusss2016
10. jún 2020

Moje deti 2,5 a 4 este nikdy nezaspali same. Ani mi to nepride normalne vyzadovat to od tak maleho dietata...

yanni
10. jún 2020

A co, je to male babo. ked to tak potrebuje, tak si lahni ku nej nech zaspi s tebou. Ja mam 17 mesacnu tiez a záspava sama. Nakojim, položim do postielky, vybozkavam a ona zaspi sama. Aj na obed aj večer. zato staršia, takměř 5 rocna doteraz sa musi mojkat pokym nezaspi. No a co, idem s nou do JEJ postele v JEJ izbe, citame, potom sa mojka a do 5-10 min spi.

zooeynka
10. jún 2020

Moja ma takmer 4 a pol a furt ju uspavam...nechce zaspavat sama. Mozes ju nechat par vecerov vyrevat a nechat samu a nauci sa zaspat casom aj sama(ale ja som to pri mojej nechcela aplikovat, proste som s nou aj ked si viem aj ine aktivity predstavit namiesto uspavania...)

evka258
10. jún 2020

@lindusss2016 Ja podobne 2 a 4 roky - dcéra zaspáva tak, že sa mi hrá s vlasmi a syna musím hladkať. Obdivujem zeny, čo im deti zaspávajú samé. No čo už, zle som som si ich naučila.

lindusss2016
10. jún 2020

@evka258 ja to neberiem tak, ze zle. Niektore deti potrebuju viac kontaktu a mne to pride uplne v pohode. Sice obcas takym zenam zavidim 😂 ale na druhej strane ja som rada, ze mam takych maznakov

andrea_82
10. jún 2020

Ved je este malicka. Viem, ze teraz ti to mozno lezie na nervy, ale uzivaj si to, kym chce byt s tebou. Vyrastu rychlo. Ja som pri synovi byvala urcite aj do 5-tich rokov, sedela som pri nom a drzala ho za ruku.

daganov
10. jún 2020

@pupetko263 veď ju teda hladkaj, veď je ešte malá, potrebuje ťa.

pupetko263
autor
11. jún 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@yanni ja som rada že ju mám len niekedy mám pocit že robím niečo zle a zas ju nechcem nechať vyplakať a potom od únavy zaspí to nie to by som nedokázala

1mina
11. jún 2020

Moja 2 rocna tiez nezaspi sama...a to.nehovorim.ze niekedy to trva aj hodinu dve 😂

alana1
11. jún 2020

no asi je to zvyk, môjho 16 m som naucila zaspavat samého, nakojim, dam pusu, poviem, ze idem robit to a to a potom ked sa on vyspi, pridem pre neho a idem prec...on ostane lezat a po chvili spinka.

anickaaa6aaa
11. jún 2020

@pupetko263 môj syn bude mať už 8r čo chvíľa a stále potrebuje pri sebe večer mňa alebo muža...Vravím mu či ho budem do 20tky držať za ruku... Ale aj synovec bol taký istý...

sasesoe
11. jún 2020

Preco si myslis, ze by mala vediet zaspat sama? Skus sa nad tym zamysliet. Potrebujes to z nejakeho dovodu? Ja uspavam obe deti, maju 5r a 3r, kupila som si bluethoot sluchadla a pocuvam podcasty po anglicky al nemecky, kym som pri nich ;)

saxana000
11. jún 2020

Nasa ma 3 a pol zaspi vacsinou sama v svojej izbe ale po hodine dvoch sa zobudi a pride k nam do spalne kde ma este detsku postielku.su dni ked nechce ist do svojej izby ale k nam.nenutim ju aj ja spim predsa pri muzovi a ked sme same doma tiez mala spava so mnou.v skolke tiez spinkaju deticky spolu.17 mesacna je ozaj malinka.ak Ta este potrebuje neodhanaj ju..ma cas aj rok aj dva..my sme okolo roka a pol zaviedli citanie pred spanim.niekedy zaspala este kym som docitala.alebo som docitala pustila melodiu a hviezdicky a ostala pri nej kym nezaspala.inokedy som ju hladkala alebo drzala za ruku...je to najkrajsia cast dna pre mna.

37373
11. jún 2020

@pupetko263 Mam skoro 3 ročného a vždy ho uspavam. Véd 17 mesačná je ešte malinka a potrebuje matku. Je to úplne prirodzené byť pri dieťati, keď ta potrebuje.

ivi85
11. jún 2020

@pupetko263 môj má 28 mesiacov a zaspáva pri mne aj cezobed aj večer.a nikdy mi ani nenapadlo ho tam nechať samého,on by hlávne odtiaľ vyliezol a bolo by po spánku a potom sú to krásne chvíle aj keď koľkokrát aj hodinové ale do 18tky ho uspavat nebudem tak neriešim .koľko je žien ktoré by chceli uspavat a nemajú koho.