Mám dcérku odnaučiť zliezať dole hlavou?

loren
13. mar 2008

mam ucit dceru ako sa zlieza dako ju nasmerovat pretoze ona vsetko chce zliezat dole hlavou a nie nohami

xxmargaretka
13. mar 2008

ahoj..ja som anne v momente ako sa zacala vrtet a vedela by zist s postele zacala rozpravat,ze dole sa chodi zadkom a nie hlavou..takze urcite ano..

loren
autor
13. mar 2008

no skusim len ci pochopi

xxmargaretka
13. mar 2008

mozno nie hned,ale opakovanie je matka mudrosti takze raz urcite pochopi 😀

alenik
13. mar 2008

ano,ty ju sama daj na postel a nasmeruj dupou dole,aby pekne zliezla.Ja som tak moju ucila aj na gauci,proste vsade,kde sa da zliezt.mala to pochopi,ale urcite nie na prvy krat.Ako pise margi,opakovat,opakovat... 😉

loren
autor
13. mar 2008

ok zajtra zaciname 🙂

bystricanka
14. mar 2008

loren...aj my zliezame hlavou 😉 Už som ho aj učila, že nožičkami sa dole ide, ale malý je zaťatý jak baran. Nie a nie sa to naučiť. 😒

other_side
14. mar 2008

my sme tiez zliezali hlavou 🙂 ale nechala som ho a po case sa sam naucil ist "normalne" 🙂

milhaus
14. mar 2008

to aj moja zo začiatku robila ale potom sa naučila že zadom je to lepšie alebo mi spravi že sa posadi a skoči dolu na nohy ale väčšinou zadom zleze i ked sem tam sa stane bac
jedna modrine len zmiza a už ma druhu
všade vylieza, aj na stoličky v kuchyni

monca301
14. mar 2008

Aj moj maly zlieza z postele dole hlavou a nemozem ho to odnaucit. Skusala som ho aj otocit, aby zliezal nohami, ale nepodarilo sa mi to. ☹
Najhorsie je to, ze minule ked spal v kociku a zobudil sa tak chcel z neho tiez zliezt dole hlavou. Mala som stastie,ze som ho isla zkontrolovat.

lindda
14. mar 2008

ja som to malemu povedal hadam 10x a pochopil teraz ma obrovsku zabavu ,ze vie sam uz aj zliest 🙂

bubba
14. mar 2008

ja som to malej ukazovala ako,pomohla sa jej otocit,par x a pochopila easy

martinaema
14. mar 2008

aj ja som malú učila tak, že som ju stále pri kraji otočila nožičkaminadol a tiež som jej to vysvetlila, že sa nezliza dolu hlavou. Zo 2x capla a v priebehu týždňa to už vedela. Mali sme z nej úžasnú srandu, keď sa na našej posteli už v strede otočila a cúvala ku kraju ako rak 😉

alami
14. mar 2008

ako martinaema, aj ja som ho smerovala nožičkami, kým sa nenaučil