Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mám dcérku odnaučiť zliezať dole hlavou?

loren
13. mar 2008
Mam ucit dceru ako sa zlieza dako ju nasmerovat pretoze ona vsetko chce zliezat dole hlavou a nie nohami
xxmargaretka
13. mar 2008
ahoj..ja som anne v momente ako sa zacala vrtet a vedela by zist s postele zacala rozpravat,ze dole sa chodi zadkom a nie hlavou..takze urcite ano..
loren
autor
13. mar 2008
no skusim len ci pochopi
xxmargaretka
13. mar 2008
mozno nie hned,ale opakovanie je matka mudrosti takze raz urcite pochopi 😃
alenik
13. mar 2008
ano,ty ju sama daj na postel a nasmeruj dupou dole,aby pekne zliezla.Ja som tak moju ucila aj na gauci,proste vsade,kde sa da zliezt.mala to pochopi,ale urcite nie na prvy krat.Ako pise margi,opakovat,opakovat... 😉
loren
autor
13. mar 2008
ok zajtra zaciname 🙂
bystricanka
14. mar 2008
loren...aj my zliezame hlavou 😉 Už som ho aj učila, že nožičkami sa dole ide, ale malý je zaťatý jak baran. Nie a nie sa to naučiť. :-|
other_side
14. mar 2008
my sme tiez zliezali hlavou 🙂 ale nechala som ho a po case sa sam naucil ist "normalne" 🙂
milhaus
14. mar 2008
to aj moja zo začiatku robila ale potom sa naučila že zadom je to lepšie alebo mi spravi že sa posadi a skoči dolu na nohy ale väčšinou zadom zleze i ked sem tam sa stane bac
jedna modrine len zmiza a už ma druhu
všade vylieza, aj na stoličky v kuchyni
monca301
14. mar 2008
Aj moj maly zlieza z postele dole hlavou a nemozem ho to odnaucit. Skusala som ho aj otocit, aby zliezal nohami, ale nepodarilo sa mi to. 😞
Najhorsie je to, ze minule ked spal v kociku a zobudil sa tak chcel z neho tiez zliezt dole hlavou. Mala som stastie,ze som ho isla zkontrolovat.
lindda
14. mar 2008
ja som to malemu povedal hadam 10x a pochopil teraz ma obrovsku zabavu ,ze vie sam uz aj zliest 🙂
bubba
14. mar 2008
ja som to malej ukazovala ako,pomohla sa jej otocit,par x a pochopila easy
martinaema
14. mar 2008
aj ja som malú učila tak, že som ju stále pri kraji otočila nožičkaminadol a tiež som jej to vysvetlila, že sa nezliza dolu hlavou. Zo 2x capla a v priebehu týždňa to už vedela. Mali sme z nej úžasnú srandu, keď sa na našej posteli už v strede otočila a cúvala ku kraju ako rak 😉
alami
14. mar 2008
ako martinaema, aj ja som ho smerovala nožičkami, kým sa nenaučil

Tu začni písať odpoveď...

Odošli