Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
27. júl 2011

@dzudka no mozno mu umele nechuti a neskusala si mu davat kravske neviem aky mas na to nazor?ja som mojej skusila dat 2 dc a vypila bez problemu lebo uz aj ja neovplivam s tym mliekom ako pred tym 😒 neboj zvladnes to zvladla si 2 zvladnejs aj dalsie 😉
@basa23 no mi sme boli poobede v meste no mala teror strasne zla mi stale vstavala v kociku aj ked bola priputana a ked som ju posadila tak rev az sa ludia zastavovali 😝 inac jej idu asi konecne horne zuby sa mi zda ze naraz tak mozno aj preto je ako cert

basa23
28. júl 2011

@michelleuk uz nemate ze snazite sa ? 😉 preco???no zial uz je väcsia bude sa viac a viac vzpierat.som vravela ted jej pojdu zuby naraz a dobehne.

dzudka
28. júl 2011

@basa23 Basi asi dievca pre Lenku ale neviem je mi to jedno len nech je vsetko ok a zdrave a tak ako ma byt a nech pekne prideme do ciela do porodu...fuj ale sa bojim.....

@michelleuk neskusala som mu dat kravske lebo ved ma len 9.5mes ...

Baby dnes desna noc a vcera cez den len rical a slinta ako bernardin a mal aj teploty cez 38st cize asi zubaky dufam ze coskoro vyjdu lebo takto sa nevyspime vobec len rici furt je na rukach a slinta cele body mokre podbradniky ach jaj ☹

basa23
28. júl 2011

@dzudka presne hlavne nech ste zdravi a ciel porod 😉 och zimomriavky mam pri tom slove,ja som sa veru este z neho nespamätala 😒 ale ty uz mas 2 za sebou treti bude pre teba len zastavka 😉 och chudatko zubky.vies co jak mala mala ted su aftovu stomatitidu a mala 38 teploty.tak mi lekarka povedala ze teplota zo zubkov nieje max 37,5 viac nie a mala pravdu bol to zapal.neviem ale uz vela ludi mi vravelo ze ak je 38 ze to niesu zubky.neviem ak ich bude mat viac dni skus ist s nim k lekarke.moja nikdy nemala pri zubkoch teploty iba teraz a to bol zapal ☹

michelleuk
28. júl 2011

@basa23 no nesnazime teda davame si pozor 😉 neviem ked aj by som chcela ale najskor chcem schudnut lebo ak aj s druhym priberem 25 kg tak pojdem na 3 ciferne cislo na vahe ved uz teraz som sa riadne vyzrala 😝 no dufam ze jej nepojdu az tak naraz lebo ze je vtedy dieta strasne
@dzudka joj no to fakt budu asi zubky vy uz mate viac zubov ako my?ozaj prisla nam objednavka na ockovanie tak dufam ze to mala v pohode prezije este mi zatial neteplotovala

dzudka
28. júl 2011

praveze teplotu mal len 1.5dna okolo 37.5-38.00 cize zuby a slinta velmi a nic ine mu neni a pisti reve a neviem co este.... ☹
@basa23

Lukas ma 4zuby hore tri zuby a dole jeden
@michelleuk

michelleuk
28. júl 2011

@dzudka jej to musi vyzerat srandovne...vecinou detom idu najsvor spodne ale tie vrchne zevraj viac bolia no uvidime

basa23
28. júl 2011

@michelleuk ale mozno by si uz tolko nenabrala pri druhom.

michelleuk
28. júl 2011

@basa23 no dufam som kupila novy kocik som taka rada riadne sa mi paci a konecne sa zmesti aj do auta 😅 vysiel ma 25 lybier 😀 😀

dzudka
28. júl 2011

@michelleuk pekny kocik

michelleuk
28. júl 2011

@dzudka dikes ved som s neho taka vytesena mala sa v nom ani nepohne tak je dobre priputana 🙂 s toho stareho mi stale liezla von 😔

basa23
28. júl 2011

@michelleuk jej krasny to je novy?kolko je libra?nechce sa mi to hladat 😉

michelleuk
28. júl 2011

@basa23 nie pouzity som ho tam kupila co som ti vravela vies???no libra je 1,20 eura ale aj menej,ale len na kolesach vydno ze je pouzity su spinave,,,aj malej sa tam paci

basa23
28. júl 2011

@michelleuk jaaj ano uz viem si spominala.pekny je veru za take peniaze kokso tu za taku cenu by si nenasla

michelleuk
28. júl 2011

@basa23 no ved a ved tu je vela kocikov ale nieco take som chela ako je ta tvoja Luna toto sa aspon troska podoba,nemam k nemu plastenku musim pohladat niekde,inac mala uz taky meter prebehne som zvedava kedy uz zacne sama ale sa boji este

basa23
30. júl 2011

@michelleuk aj moja sa bala ale potom sa zodna na den odvazila a rozchodila sa 😉 ach dnesna noc hruza mala ok spala ale ja zimnica teplota,hnacky no desss som jak mechom udretasa citim ako po opici

michelleuk
30. júl 2011

@basa23 ale a co si nieco chytila mozno s toho pocasia....mi dnes super den kesne cely den slnko svieti rano sme aj s marekom aj s mamou boli na carboote bolo super mala pokrstila kocik keksikmy som ho musela doma umyvat 😝 😅

basa23
30. júl 2011

@michelleuk mi mame stale zimu ale uz od utorka sa ma oteplovat asi to teplo prideod vas k nam 🙂

michelleuk
30. júl 2011

@basa23 no hej a tym padom sa tu zase ochladi 😒 boze mala mi dnes cely den nechcela jest neviem co to doteraz mi jedla vzdy super vsetko zeby s toho tepla?

basa23
31. júl 2011

@michelleuk moze byt alebo jej idu zubky a z toho ti nepapa

michelleuk
31. júl 2011

@basa23 no hadam hej uz by jej mohlo nieco vyliest 😉 no uz mate to teplo lebo my tu mame dako zamracene od rana tak to islo vam 😅

basa23
31. júl 2011

@michelleuk aaale kde u nas prsi este to teplo nedoslo niekde sa zastavilo ☹

michelleuk
31. júl 2011

@basa23 tak basa odpadnes to meno je vymislene s ordinacii v ruzovej zahrade som ju tu hladala je to nejaka postava s tade

basa23
31. júl 2011

@michelleuk ja uschnem to fakt?to je chore

michelleuk
31. júl 2011

@basa23 no skus si jej meno tu vyhkladat hned prvy odkas na temu ruzova zahrada,,,,citim sa zneuzita 🙄

lenocka84
31. júl 2011

@michelleuk ahoj, co to mas za novy kocik?

michelleuk
31. júl 2011

@lenocka84 ahoj hauncuk infinity co som vypatrala 😉

lenocka84
31. júl 2011

@michelleuk paradny 🙂

michelleuk
31. júl 2011

@lenocka84 dikes aj ja som s neho happy sa neviem s neho vytesit a taky je lahucky ze ho v jednej ruke zodvihnem 🙂

basa23
1. aug 2011

@michelleuk a snad ju zmazu alebo co bo to by mali kradne fotky len tak