Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
3. aug 2011

@basa23 a viesco aj moja ma leginy 86 a su jej kratke boze som sa farbila melir robila som ako papagaj 😅

basa23
3. aug 2011

@michelleuk musis ist kadernicke ti to upravi 😉 to leginy je kazde ine cislovanie .som ju skusala odmerat ma az neak 84 cm

michelleuk
3. aug 2011

@basa23 no a ved 80 je na jeden rok velkost nie/moja sa dako zmesuje...zase nechcela kasu na veceru 😒

basa23
3. aug 2011

@michelleuk ja ani neviem aka je velkost na rok.ona bude asi dlha po tatovi 😉

michelleuk
3. aug 2011

@basa23 a nemusi ja som pocula prave ze velke mimina byvaju v dospelosti mensie vzrastovo.....ja mam tiez 175 a moja mama 160 😅

basa23
3. aug 2011

@michelleuk no ved uvidime 😉

michelleuk
3. aug 2011

@basa23 no ved...no mala uz spi stary nesie pizzu domov komu je lepsie 😀 len hadam sa mala nezobudi a nepokazi romanticky vecer 😅

basa23
4. aug 2011

@michelleuk ako ste spinkali?jeeeej tak neskoro pizzu?sak by som nezaspala od prejedenia 😀

michelleuk
4. aug 2011

@basa23 no ale nezjedla som celu 😝 marek dorazil,a na prd mala sa stale budila a chcela spat pri mne a kopala no hroza ☹ a vy ako tu zase prsi,,tak idem sama do mesta aspon na nieco je dobre to blbe pocasie 😅

basa23
4. aug 2011

@michelleuk mi docela ok bola hore 3 krat.no u nas dnes teiz prsi ale od zajtra uz ma byt pekne tak som zvedava.zajtra idem k nasim na vikend.

michelleuk
4. aug 2011

@basa23 jaj tak super si oddychnes,,,ozaj tvoja mama je tu na konovy?lebo som vydela ze ma foto malej...

basa23
4. aug 2011

@michelleuk no snad si oddychnem.hej je tu na konovi 😉

michelleuk
4. aug 2011

@basa23 no mi v sobotu tiez ideme k mame oslavu robit som zvedava ako to dopadne 😅

basa23
4. aug 2011

@michelleuk davas piect tortu alebo pecies?? 😉

michelleuk
4. aug 2011

@basa23 no mama pecie ale pre istotu aj hadam kupim v morisone daku maju krasne torty ale malicke

meryska
4. aug 2011

@erika153 neni nas nastastie tak malo ako som si myslela, nas alexander ma cez 11kg a 5mesiacov a je len kojeny, vsetci na nas zazeraju ze sme hrozne velky a uz zacali kolovat aj osvecene infosky ze mame problemy so stitnou zlazou 😀 nastastie nic takeho

basa23
4. aug 2011

@michelleuk a ved ked mamina pecie nemusis,zbytocne peniazky 😉

michelleuk
4. aug 2011

@basa23 no ved ale ak by nahodou nevislo moja mama neni pekarka...boze mala zase veceru nechcela 😝 zjedla asi 3 lyzicky len tie ryzove chlebiky je za nimy sa ide zabit

basa23
5. aug 2011

@michelleuk tak idu jej zubky tak jej nechuti papat moc.tak jej skus zacat davat nieco ine na veceru mozno uz nechce kasu.jogut alebo tak

michelleuk
5. aug 2011

@basa23 no ved musim nieco vymisliet ja jej jogurt davam taku ako desiatu okolo 4 alebo ju kojim ako kedy....ako ste spali mala zase s nami skoro som s postele zlatela tak sa roztahovala....basi aku velkost bundi kupujes malej na zimu?a kupis jej aj tu konbinezu?lebo ja ani za boha neviem najst take teple nohavice k bunde...

basa23
5. aug 2011

@michelleuk fuuuuuu tak to neviem aka bude dlha nakolko rastie do vysky jak z vody.ale tak tipuje 92-98 asi.najprv riesim jesennu bundu 😉 vies co ja jej chcem kupit normalne zimnu bundu a ktomu take oteplovacky,take teple gate na traky.co som kuk tak mali byt mat potom na zimu v HM.to tam mate obchod nie?

basa23
5. aug 2011

@basa23 som rozmyslala ze niekedy by som sla do anglicka kuk tak na 2 noci po obchodoch a tak niekedy su letenky za par supiek.by som sa niekde tam ubytovala pri tebe by si mi vybavila ja neviem anglicky.by sme sli nakupovat.tam sa to tusim oplati nie?byvas daleko od letiska?

basa23
5. aug 2011

@michelleuk jeeej to som si odpovedala sebe ale pochopila si to nie? 😀

michelleuk
5. aug 2011

@basa23 hej jasne mame hm-ko ja neviem no lebo tu neni az taka zima ako na slovensku tu bolo tento rok -10 a uz boli skoly pozatvarane a ked napadlo 5cm snehu tak som tyzden do roboty nesla 😅 tak neviem co kupovat lebo sa na zimu na slovensko asi budeme chystat

basa23
6. aug 2011

@michelleuk ako ste spali?idete v zime na slovensko?dnes oslavujete?

michelleuk
6. aug 2011

@basa23 ale zas na prd mala celu noc spala pri nas a odkopavala sa a kopala 😒 no viesc chceli by sme ist uz konecne ale uvidime ako ten papier vybavime....pocuj je mozne aby malej isli 3 zuby naraz?som jej kukala tak 1 sa jej prerezal a dva vedla uz idu 😖 a vy ako ako ste spali?

basa23
6. aug 2011

@michelleuk jasne mozu jej ist naraz.docela ok bola hore 3 krat ale uz o 6 buntosila.otravovala ju mucha 😀

michelleuk
6. aug 2011

@basa23 mucha 😀 no aj mna otravovala taka mucha michelle mi brnkala po nose a po cickoch 🙄

basa23
6. aug 2011

@michelleuk ha uz oslavujete? 😉

michelleuk
6. aug 2011

@basa23 no sme u mami a mala sa pustila do torty 😅 pridam foto uz zacala codit 😉