Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
7. aug 2011

@michelleuk som kukala foto na facebooku krasan bola torta.to mama piekla?jeeej uz normalne chodi?super.ona strasne vyzera mala na fotkach nizka oproti mojej moja je neaky dlhan oproti nej 😉

michelleuk
7. aug 2011

@basa23 no mama piekla ved aj ja som skoro odpadla aka jej visla...no mala chodi tak ze prebehne 6 krokov potom sa uz rozbehne a padne 😀no na foto vyzera taka malicka sa mi scvrkla....sme jej kupili odrazadlo vcera tak na nom sedi ako na stolicke 😉

basa23
7. aug 2011

@michelleuk ako nasa je od nej vyssia o ť sm ale na foto to vyzera ze je vyssia nasa o moc 😉 strasne je pekna ta torta.aka bola prichut?

michelleuk
7. aug 2011

@basa23 sladka velmi sladka 😀 cokoladova ale vysla super najviac mi chutil ten marcipan na vrchu 😅

basa23
7. aug 2011

@michelleuk vyzerala fakt super chutno sikovna mamina 😉 inak podla foto si cela mama 😀

michelleuk
7. aug 2011

@basa23 coo?to nemyslis vazne kazdy hovori ze sa na seba vobec nepodobame moja mama ma 160 ja 175 😅 vyzerame ako sestry nie ako mama a dcera inac mala mla asi len vcera osial chodenia dnes nechce ani za nic....ozaj t=mala ti uz vie behat na odrazadle?

basa23
7. aug 2011

@michelleuk vie ale nehrne sa neak chvilku natom ide ale nenadchlo ju to.skor si tam posedi a koniec 😉 no ja neviem ja co som videla foto v tvari sa uplne podobate

michelleuk
7. aug 2011

@basa23 no moja tiez na nom len sedi ale ked ho dam tak ze sa da tlacit atak ide s nim.teraz som ju dala spat tak reve o 106

basa23
7. aug 2011

@michelleuk casom sa nauci na nom odrazat a ju to mozno nadchne ale nasu to nazaujalo 😀

michelleuk
7. aug 2011

@basa23 inac ja si myslim ze to je pre vetsie deti od toha roka a pol nie?moja prave spi som zvedava co bude robyt v noci.....kedy malu chces dat spat do velkej posteli takej bez mriezok?

basa23
7. aug 2011

@michelleuk fuuu tak to neviem ale to este asi pockam tak asi ked bude mat 2 roky.ale nie aj mala suseda po roku uacala natom chodit aj moja natom ide ale len fakt chvilu ju to bavi

michelleuk
7. aug 2011

@basa23 moju v posledno case bavi hojdat sa v kresielku co mala ako mala take vybracne tam ti vylezie a skace v nom 😉

basa23
8. aug 2011

@michelleuk no to aj moja robila ked bola väcsia az potom ju to zacalo bavit.vtedy ked bola mala v nom nechcela byt

dzudka
8. aug 2011

Ahojte nestiham.....malemu zas zuby idu jeden vyssie a uz dalsi ide .....
sme unaveni s muzom...
dnes som ze skusim jogurt zjest a tak mi zle prislo ze som si lahnut musela.....

@michelleuk mala je zlata a pekna torticka...no co uz beha..?
nam Lukas spravi uz asi 2tyzdne zo dva tri kroky v obyvacke....

michelleuk
8. aug 2011

@basa23 ahoj ako ste spali?mna mala skopla s postele skoro dnes v noci tak sa roztahovala 😅
@dzudka jej dikes a ako vsetko je v poriadku este nevies co budes mat nie?no mala uz chodi ale este sa boji sama,no to mas na brd ze ti byva zle ja som jedla vsetko zaradom ked som bola tehu 😀

basa23
8. aug 2011

@dzudka jeeej ahoj si tu dlho nebola.och vidim ze nespite snad to coskoto prejde a zuby budu vonku.a ako babenko?vsetko ok?v ktorom si tyzdni?
@michelleuk aaach hrozne bola x krat hore slahne ma uz taka som unavena 😒

michelleuk
8. aug 2011

@basa23 no ja neviem mne to pripada ze sa moja budi len aby si cumel podudala ja neviem ako to budem riesi ked kojit nebudem,,,a vy ako s tym kojenim odstavujes pomaly?ako casto sa este kojite?

dzudka
8. aug 2011

Neni kedy na net, a byva mi dost zle a nevladzem a som unavena.....velmi a hlavne dnes po tej noci....uz nech su zuby vonku...
Teraz som v 9tyzdni a to este sa nevie co sa tam skryva to je este skoro ....mne je jedno len nech je zdrave a vsetko dobre dopadne.

@michelleuk malicka ma ake dlhe vlasky to asi po tebe ma ze ? 😅

dzudka
8. aug 2011

ja kojim raz rano z oboch prs....

michelleuk
8. aug 2011

@dzudka no po mne a to uz sa narodila taka vlasata a teraz jej tak zhustli ze len trochu je teplo a hned ma hlavu spotenu 🙂 neboj vsetko dobre dopadne a na kedy mas termin...

basa23
8. aug 2011

@michelleuk no dost casto.ale oddnes skusam odstavit rano cucala o 6 potom o 10.hlavne spanky mi cucame inak nezaspavame musim to neak zacat riesit ale ona ne a ne inak zaspat.

michelleuk
8. aug 2011

@basa23 no to aj moja obcas taka je ale ja to uz tak robym ze ju dam poobede do postielky odidem a nezaujim ma nech aj postielku zbura vecinou do 2 min spi uz pochpila ze nepridem...ak by si ju nechala vyrevat tak zo zaciatku by to bolo hrozne ale ak by si to robila kazdy den tak by uz vedela ze neprides ...no vies ale kazdy uci inak niektore maminy nechaju vyrevat niektore to nedokazu

basa23
8. aug 2011

@michelleuk ja by som to aj dokazala ale ona reve aj hodku a potom sa dusi ona ma strasnu vydrz

michelleuk
8. aug 2011

@basa23 No tvrdohlava je mala moja to vzda rychlo ,teraz sa zobudila ale s takym revom ze sa utisit nedala som jej jest musela dat aby stichla 😨

dzudka
9. aug 2011

@basa23 a uz si ju skusala nechat revat....? proste dla asi ju unavenu do postielky zazela aby spala a odisla?

Nam tiez maly vyrevuva obcas ideme za nim ho ulozit ale neuspavame ho ....a vacsinou zaspi pekne len ked teraz mu idu zuby dalsie tak reve viac.... ☹

basa23
9. aug 2011

@dzudka hej uz som skusala a nic revala vkuse hodinu a uz potom sa dusila uz som musela ist knej 😒

dzudka
9. aug 2011

No asi je velmi vytrvala a vie ako na to 😅

basa23
10. aug 2011

@michelleuk ahoj ako ste spinkali?mi otrs uz o 6 hore 😠 och a dnes nema prud do 11 ma picne

michelleuk
10. aug 2011

@basa23 ahoj mi tak isto mala asi od 3 kazdych 5 min hore inac uz sam nam skoro zuby prerezali.....a co vas odpojili asi nieco robia nie?

basa23
10. aug 2011

@michelleuk hej nieco tu robili na celej ulici a az doted som sa sem nevedela dostat nesiel mi modryk onik 😠