Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
25. nov 2011

@basa23 no aj ja zajtra mam is k mame na cely den tak sa hadam pozbava s malou 😀 ozaj oplati sa mi kupovat fusak na kocik pre malu co myslis ci nie?

basa23
26. nov 2011

@michelleuk no mne sa neoplati nakolko mala mi v kociku nechce byt radcej beha 😉

michelleuk
26. nov 2011

@basa23 no moja ci chce alebo nechce ale musi 😀 dnes sme boli v aquaparku pri mori bolo tak super mama bola s malou a ja som sa toboganovala 😉

basa23
27. nov 2011

@michelleuk jeej aj ja by som sa sla kupat ale zas som neaka nakapata a aj mala sopli a trochu kaskle ma uz picne 😒

michelleuk
27. nov 2011

@basa23 ahoj ako ste spali?mala sa par krat zobudila ale to asi preto ze sme u mami vstavalao 7 a uz tu beha okolo a roby bordel mama bude rada ked vstane 😅 uz jej kvet skoro zacala jest 😎

basa23
27. nov 2011

@michelleuk a doela dobre bola hore 2 krat aa vstavala 7 20.ted som ju akurat dala spat

dzudka
27. nov 2011

@basa23
@michelleuk
Ahojte mame za sebou ukrutnu noc....maly zevraj uz pred 23teou reval manzel dal mlieko troska a zaspal a potom o 23.40 ukrutny rev strasny najprv ho tisill manzel potom som sla ja a zistila ze je vrely horuci no mal teplotu pod pazuskou 38.1 dala som mu brufen a on nie a nie zaspat pit...a furt dokola...postielka a vybratie a takto uz vyzeral ze zaspi zas rev tak som mu dala este homeopatisky cipok natrela dasna a supla spat....rical no nakoniec zaspal
bola som s nim hore vkuse dve hodiny zhruba o 1.30 zaspal potom nastastie spal do rana do 6.30
ale som total nevyspana..

ma uplne navrete dasno na 4rke dole v lavo takze dalsia 4rka ide....
nech uz tie zuby vyjdu ani papat nechce a slinta hrozne ze je cely mokry... ☹

basa23
28. nov 2011

@michelleuk aku ste mali noc mi stale taku istu vzdy sa zobudi o 11 a place kym jej nedam mlieko potom zas o hodku hore a potom vstavala o pol 7 a uz nie spat.
@dzudka jeeej to ste mali noc chudatko ho zubky trapia.musite vydrzat vyjdu von a bude dobre.

dzudka
28. nov 2011

@basa23 len dost dlho to trva....kym vyjdu vsetky lebo takto ho trapi jeden aj tyzden dva chvilku klud ze sa budi len dva razy a potom zas ho trapi dasli zub cize vkuse sa nevyspime vobec....
Takze tvoja si zvykla na mlieko....

Dnes to bolo lepsie bol hore len o 1.30 a o 5tej ale ja som nejak nemohla spat....asi preto ze som vecer jedla medove kremese som robila a zjedla som o 20tej 3ks 😅 uz viem ze som sa objedla pazrave oci mam.....
a potom budem velka ale take fajne boli mnam ....

vcera som piekla medovniky take mikulaske ze mikulas mikulasku cizmu snehhuliak hviezdu a stromcek....a este ozdobit a mozeme robit mikulaske balicky 😀
a este som piekla linecke na zlepovanie ale to uz na vianoce to teraz nebudem zlepovat az pred vianocami...

este mam cesto na jedny fajne co sa zlepuju su super len uz vcera som nevladala tak dnes budem piect zas a ostali mi tri bielka tak spravim orechove pusinky musim si naluskat oriesky 😀

michelleuk
28. nov 2011

@basa23 ahoj aj mi sme zle spali mala sa stale mrvila a vstavala o 7...ale je inak ako riadny cert v poslednom case

basa23
28. nov 2011

@dzudka hej to este potrva kym vyjdu zuby musite vydrzat 😒 mnam kremes hned by som si dala 😀 jeej ty uz tak chystas ja este nicale musim uz pomaly zacat ja pomaly darceky nakupujem akurat tak
@michelleuk mi ani nehoivor moja ma jojo v riti stael len beha a vymysla

michelleuk
28. nov 2011

@basa23 no to zacina asi obdobie vzdoru ani von sa neda ist na dlho lebo stale prsi tak ponorkova choroba :p ozaj na slovensku este nesnezi?

basa23
28. nov 2011

@michelleuk nie nesnezi snad uz zacne lebo ma picne,u nas je teplo dnes 10 stupnoc hruza nato ze je uz pomaly december

michelleuk
28. nov 2011

@basa23 no ja mam pocit ze tu uz co chvila aj bude lebo okrem dazda je tu aj riadna zima 🙄 mala uz spi davala osm ju o 8 ale tu poslednu hodinu bola strasne zlaa 😝

basa23
29. nov 2011

@michelleuk ako ste spali?mi ok docela a vstavala 7 15

michelleuk
29. nov 2011

@basa23 ahoj mi tie dobre tak isto sme vstavalii...az na to ze o 11 sa zobudila s tym ze chce ist k nam ale som ju nevzala tak asii 20 min strajkovala a revala ale zaspala...pocuj kolkatky plienky mate?mi 4+ rozmyslam ze jej asi zacnem kupovat 5 lebo v noci ich obcas strasne precika.

basa23
29. nov 2011

@michelleuk mi mame 4 aj 4+ ako kedy muz kupi nam su zatial ok tak ja zatial nemenim

michelleuk
29. nov 2011

@basa23 no nam su tiez dobre ale ked sa mala v noci vias pocika tak ma brucho mokre tak neviem ale zase Huggiesky tie su nam 4 este velke..

basa23
29. nov 2011

@michelleuk huggies tie ja nemusim plienky.moja asi tolko v noci necura lebo si ani nepamätam kedy sa precurala

michelleuk
29. nov 2011

@basa23 no ani ja velmi ale obcas kupim inac tu su cenoco trosku lacnejsie ako pampersky...ozaj uz malu ucis na seblik?

basa23
30. nov 2011

@michelleuk ale nie vzdy ked chcem zacat tak je chora.ako ste spali?mi ok mala vstavala az o 8 😉

michelleuk
30. nov 2011

@basa23 ale to ste potiahli moja vstavala o 4 som jej dala mlieko a spala do pol 7 uz to ma dako zakodovane 😉 ja uz som tiez chcela zacat ale vzdy ked ju tam posadim tak len sedi a nic a potom sa zacne nudit a uteka prec 😠

basa23
30. nov 2011

@michelleuk dnes som robila tu pern.chalupku docela ujde 😉

michelleuk
30. nov 2011

@basa23 ale tak daj recept aj ja sa chystam piect ak budeme sviatkovat v uk 😎 ak nie tak budem vyzierat starku 😕 😅

basa23
30. nov 2011

@michelleuk recept klasika som uz ani neviem ktory z mimibazaru. tam daj ze medovnicky a tam ti vidu ja som mala púri sebe nootbook a z neho odpisovala z netu 😀

michelleuk
1. dec 2011

@basa23 ahoj ako ste spali?tak to vyzera ze tento rok nebudem piect 🙂 dnes sme konecne zaplatili letenky na 27.12 😀 trosku skorej ako bolo v plane ale predsa 😉

basa23
1. dec 2011

@michelleuk ahoj super bola len 2 krat hore a o 7 vstavala.takze super coby dup ste na slovensku 😀 takze budete silvestrovat uz doma 😉

michelleuk
1. dec 2011

@basa23 no hej ved to ja som dnes len tak kukala ze kedy uz zabukujeme a marek ze pome tento mesiac tak sme kupili "lacne" letenky len 207 nas to vyslo 😝 mala do teraz spala a sa zobudila marek ju zniesol dole a teraz stoji a kuka na mna ako puk 😅 zase ma nepozna 😀

basa23
1. dec 2011

@michelleuk jakze ta nepoznaaa? 😀 no to mate super za taku cenu letenky to je jak zadarmo 😉

michelleuk
1. dec 2011

@basa23 no ona je taka ja nosim vlasy vetsinou v cope a ak si icn nahodou rozbudtim hned ma soky ze kto som alebo ak mam uterak na hlave tak ma nepoznava ked minule spala u mami tak riadne revala ked som ju na ruky vzala po pol hodke to preslo...