Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

lenocka84
12. mar 2011

@basa23 bre ranko, aj ty mas doma takeho skorovstavaca?

basa23
12. mar 2011

@lenocka84 dobre ranko 🙂 ano aj ja,a to uz chcela o pol 5 vstavat tak som ju tocila hodinu postielka cecok a o pol 6 zaspala do pol 7 😒 a zas v noci x krat hore nech uz jej vide ten zub lebo ma picne 😀

lenocka84
12. mar 2011

@basa23 my sme dnes flamovali od 2:30 do 4:00 a o 6tej bol uz hore, na porazenie
teraz je nervozny lebo je unaveny

basa23
12. mar 2011

@lenocka84 a co ho trapilo zubky zeby?

lenocka84
12. mar 2011

@basa23 praveze nie, on si veselo debatoval, ale to bude tym ze cez den spal 3,5hod a potom 1,5hod

basa23
12. mar 2011

@lenocka84 aha tak to potom hej 🙂 no mne mala spala hodku dokopy vcera a v noci aj tak stale hore 😀

lenocka84
12. mar 2011

@basa23 to by tento nezvladol ze hodinu za den, nehrozi
on je dost spachtos

basa23
12. mar 2011

@lenocka84 zaavidim 😀 no letim chystat dne ma manzel narodky treba chystat ach nechce sa mi by som spala 😒 pekny dnik prajem

lenocka84
12. mar 2011

@basa23 aj tebe pekny, a pekne oslavte 🙂

michelleuk
12. mar 2011

@basa23 no a to mozno bola chyba ze ti ju ani nedali ked sa narodila 😒 no ja som porodia do 24 hod od hamiltona o 10 rano my ho robili o 8 vecer ma zacali chytat bolesti a o 9:09 sa mala narodila 😵 ja som mala malu cely cas pri sebe tu je to tak aj vysetrenie jej robili pri mne ja uz som o 6 vecer isla domou nechcela som tam spat 😀 ved som ani nespala bola som v takom soku ze mam dieta,ze som len sedela a pozerala na nu ze ci zije 🙂 ona totis cely cas spala 😎 ked prisiel doktor ju kontrolovat tak ju musel budit 🙂

michelleuk
12. mar 2011

@lenocka84 jaj no ja som taky nocny vtak 🙂

lenocka84
12. mar 2011

@michelleuk ja som bola, ale po dni s malym som dost rychlo KO

michelleuk
12. mar 2011

@lenocka84 no to ti verim ked uz zacina chodit,tak treba davat vetsi pozor 🙂 boze moja vstavala dnes o pol 7 ani v sobotu neda pospat dlhsie 😅

lenocka84
12. mar 2011

@michelleuk ved to, a viac sa venovat bo sak treba za ruky vodit, na porazenie, teraz toho menej robim ako ked sa len plazil

michelleuk
12. mar 2011

@lenocka84 ja sa tesim ked mala zacne chodit aspon schudnem to co som nabrala v tehotenstve 😀

lenocka84
12. mar 2011

@michelleuk no u mna to az tak nie je vidiet, a to s nim beham celkom dost

michelleuk
12. mar 2011

@lenocka84 no dufam teda ze na mne to bude vidiet lebo mam us rit ako skoda 120 😎 😀

lenocka84
12. mar 2011

@michelleuk a nahodou zadky na skodovkach tych starych mi vzdy boli sympaticke 😎 😎 😎

michelleuk
12. mar 2011

@lenocka84 😀 😀 hi no u nas sa tak hovori,ale nie vazne musim zacat behat,cvicit leto sa blyzi 🙂

lenocka84
12. mar 2011

@michelleuk no to aj ja, som zvedava ako sa dokopem

katarinajurikova
12. mar 2011

@erika153 Ahoj Erika,
teda veru temu presne pre mna... 😀 nas Adrianko ma necelych 6 mesiacov,cez 10kg a cez 70 cm...neviem presne ,lebo poradna bola pred mesiacom. 🙂 Takze uz to bude urcite viac....Mne pri nom odchadzaju platnicky na chrbte... 😀
Ale aj ja mam 178cm a muz skoro 190cm....takze ma byt po kom...Ale tiez mi vadi,ze kazdy sa cuduje ....ze ci ho krmime zmeskou 😖 Tiez viem ,ze az rocne deticky maju taku vahu,ale myslim si ,ze sa to urovna,mozno teraz rxchlo nabrali a potom sa to vyrovna....neviem....🙂
Pritom nie tucny,ale pevny...taky macko na nohy sa stavia uz od 3,5 mesiaca...🙂
A mi s prikrmami len pomaly zaciname... 😉
Ako pisem,dufam,ze to bude ok...

basa23
12. mar 2011

@michelleuk aj moja bola taka ze stale spala.vkuse.jej robili aj testy a mala dost zltacku tak preto stale spala.tolko som sa naplakala som bola na nervy v nemocnici som tam bola az od piatka do stredy ☹

michelleuk
12. mar 2011

@lenocka84 no ve ja mam to iste preto sa tesim ked sa budem musiet zacat hybat kvoli malej 🙂

michelleuk
12. mar 2011

@basa23 no to mi je luto ☹ no vidis a teraz aka velka a sikovna slecna s nej uz je 🙂 tak rychlo to leti ze to az mozne nieje niekedy 🙂 malej som dnes dala na obed kura s mrkvou a zemiakom kupene a chutilo jej 🙂 aj cajik my pila s tej novej flasky tak som ju ani kojit nemusela po jedle 😉

basa23
12. mar 2011

@michelleuk super tak ti pekne pije.mne ked sa mala napapa aj tak chce pak do hodky od jedenia mlieko a niekedy aj skor.kolko ti spala na gramy?bo ja nechapem preco mi pyta mliecko po obede ked sa napapa.konecne spi bola od 2 hore nechcela spat az ted 😒

michelleuk
12. mar 2011

@basa23 no neviem tak 200g to moze byt a hned aj kojim a to hlta ako by ani nic nemala 😎 a to si myslim ze by toho ziedla aj viac ak je ovocna 🙂 moja chce stale mlieco co 3 hodky az na noc 🙂 no moja asi 2 krat spala tak po pol hodke 😉

basa23
12. mar 2011

@michelleuk jaj mne mala zje tak 90 g asi jej to nestaci bo potom chce mlieko ale viac mi nechce.dobre som to pochopila ze kojis kazde 3 hodky?

basa23
12. mar 2011

@michelleuk ozaj niesi na facebooku?ak hej hod meno a priezvisko do IP 😝

michelleuk
12. mar 2011

@basa23 ja neviem ci to ke 200 cely kelimok co je na vek 7 mes stiahne ked je vecia tak na dva krat 🙂 no kojim co 3 hod a to aj po jedle 🙂 neni to vela na jej vek?

michelleuk
12. mar 2011

@basa23 som ti poslala prisla ti ip?