Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

michelleuk
8. jún 2011

@dzudka co to tak dlho ved mali ma uz viac ako pol roka??a to si nebola u doktora s tym?

basa23
8. jún 2011

@dzudka ok tak pocakem kym bude chodit 🙂

@michelleuk super uz ti pekne pije z flasky.neboj zachvilu sa rozchodi aj moja z nicoho nic v jeden den urobila krok a uz to slo

agatkamimi
8. jún 2011

nám je půl roku a vážíme 8,13kg,71cm,taky mi říkají že je to kus baby,ale nezajímá mě to..dítko to vyběhá,lepší než kdyby strádalo...jen ať mu chutná mlíčko(já teda kojím a tu radost si neodepřu) 🙂

fatmira
8. jún 2011

@agatkamimi my sme boli vcera na poradni a syncek ma 8390g a 74cm 🙂 ale mne sa vobec nezda byt tlsty, len dlhy 😀

agatkamimi
8. jún 2011

@fatmira jako u nás...taky říkají že je dlouhá 🙂

michelleuk
8. jún 2011

@basa23 no ved uz sa neviem dockat moja dnes uz o pol 8 isla spat co je o hodinu skorej ako normalne 🙂 som zvedava kedy sa rano zobudi 😕

dzudka
9. jún 2011

@michelleuk bola som u dr. ako to nebolo furt silne sa striedalo silne so spinenim ano krvacala som 7mes od porodu ked ratam aj sestonedelie som tiez cele... 😠

basa23
9. jún 2011

@michelleuk no kedy ste rano vstavali?mi o pol 7 ale v noci bola hore 5 krat unavena som jak kon ☹ boze u nas leje,cely den ma prsat 😠

dzudka
9. jún 2011

@michelleuk tak co ako vstala...?
ja som hore maly este spi...ale som ako na ihlach lebo ostal vo velkej postely aby mi nezgidzol dole...

michelleuk
9. jún 2011

@dzudka No moja uz o 5 rano my skakala po hlave 😖 Tak som ju do klietky zaniesla pustila jej rozpravky a tam sa hrala 🙂

michelleuk
9. jún 2011

@basa23 Ahoj no moja stavala o 5 ale. Uz od 4 som ju ceckovala nech spi so mnou ale prd stae sa budia a ked sa uz zacala hadzat do perin a natahovat mi vlasy som ju dole zaniesla..moj jej teraz dava jogurt tak uz vydim aka bude cela spinava 😠

sranda
9. jún 2011

@alure ďakujemééé. aha tak toto tvoje bejby bude mať v roku podľa mna 12 kg. ale to je v poho nič si z toho nerob. čo tam po kilách to tie deti zhodia. aj vy sa držkajte a viel spass. 🙂

sranda
9. jún 2011

@basa23 to su krasne miery....si to uzivaj. Deti su radost aj radost. Aj ked ja hovorim niekedy mi tak nervy tiekli, vlastne som ich ani nemala uz potom...ach jo. A dakujem. petra mala v roku 10 kg...takze Vivi ma pekne viac, ale to vooobec neva....hlavne ze prospieva pekne. A ked ti niekto bude pindat ze je "pri sebe"...sa vyprdni na to a mysli si svoje, to je slepa zavist.

basa23
10. jún 2011

@michelleuk jeej to ste vcera pekne skoro vstavali.aaach moja dnes vstavala 5 50 som jak mechoom udreta.stale sa v noci budi strasne zas zacinaju tie otrasne noci 😠
@sranda dakujem 🙂 donedavna som riesila tu jej vahu ale uz kaslem nato.uz chodi zachvilu to vybeha 😉 hlavne ze je zdrava.stale pocuvam ze je neaka velka,ale uz kaslem nato.a pritom lekarka mi povedala ze je ok ze ma trojnasobok porodnej vahy.

michelleuk
10. jún 2011

@basa23 Cauko no mi sme vstavali rano o 7 taka normalka mala je uz od rana ako 100 certou tak je zabava 😠 Dnes u nas svieti slnko tak konecne mozme ist von bez obavy zmoknutia dufam ze to vydrzi aj na vykend 🙂

dzudka
10. jún 2011

Ja sa tu cely den pokusam dostat nesiel mi net a potom elektrika bolo vypnuta...

baby robila som tu hmotu na potahovanie tort z cukrikov...potom poslem foto vytvoru....korpusy som vcera piekla
a dnes plnit ked pride muz domov a potom vecer ked zaspia deti bude zdobit...drzte palce nech sa podari... 😉 podaria teda dve torty budu...

dzudka
10. jún 2011

Mne vstal maly okolo 7.20 ale zaspal vecer o 20.30 ale cez den moc nespal -.-.-a v noci bol dost casto hore...
ach nech uz je vonku ten zub ...nech ma netrapi...

basa23
10. jún 2011

@dzudka potom foto 😀 urcite sa podari drzime palce 🙂
@michelleuk aaach mi vrav moja je taka zla.dnes mi uz 2 krat spala.strasne je dnes mrzuta ma picne uz

michelleuk
10. jún 2011

@basa23 No moja dnes prave nechce spat som ju dala spat a len co som odisla s izby tak rev po 5 min pochopila ze to nema zmysel tak zaspala ale to tiez len na 15 min..to do kopy vsetko inac uz asi prichadzam o mlieko lebo vcera ked som ju kojila vecer tak nie a nie docucat 😠

sranda
10. jún 2011

@basa23 jasné ved toto ti hovorím, že sa vyprdni na tie sprosté reči a hlavne sú to prázdne reči že je dobre živená a podobné tliachaniny. jednoročné dieťa môže mať 8, ale aj 12 kg. Máš recht.

basa23
10. jún 2011

@michelleuk aa snad nie kup si homeo na mlieko,pi vela mlieka,vody hlavne a mozno zachranis.mne uz mala spi hodku kazdu chvilu cakam zobudenie.
@sranda tak,tak 😀 aj ja som bola buchta ked som bola taka mala a ted uz nie som 🙂

michelleuk
10. jún 2011

@basa23 Moja uz tiez spi a biesco mozno sa mi aj preto menej roby lebo uz mala len 4 x5 cuca mozno to ma byt tak 😉

basa23
11. jún 2011

@michelleuk no konecne doma sme boli na rybach za dedom Vivininym taka som unavena vivina jak ciganka spinava.u nas je pekne teplo ale fuka a u vas ake mate pocasie?

michelleuk
11. jún 2011

@basa23 ahoj nam tu cely den svieti slniecko mame pekne,mala je dnes zazracne dobra ani ju nespoznavam normalne 😀 rano sme boli v meste tak mi cele 2 hod spala az na malu scenu v meste kde sa rozrevala tak ze sa ludia za mnou obzerali tak super 😅

basa23
11. jún 2011

@michelleuk aj moja je dnes ok neni ani taka uplakana nic.ted sa hraje v bazene na balkone.aaach zas ma boli hlava aj vecer som mala taku migrenu 😒

michelleuk
11. jún 2011

@basa23 No moja beh v choditku a demoluje obyvacku 🙂Joj tak to musite mat teplo ked mate bazenik mas super ze sa ti zmesti bazen na balkon my mame taky malicky balkonik 😖

basa23
11. jún 2011

@michelleuk nemame najväcsi balkon ale zmesti sa tam ten bazen taky okruhli staci 🙂 to mate vlastny byt alebo podnajme?

michelleuk
11. jún 2011

@basa23 co si v podnajme ved za podnajom platime 420+200 za takyto byt by sme aj 80 000 zaplatili,,,

basa23
11. jún 2011

@michelleuk jaaj myslela som to tam je pekne drahe kokso.jak tu na slovensku pomaly 😉

michelleuk
11. jún 2011

@basa23 jaj tak u vas v blave to verim ale mama co ma byt vo zvolene vlastny tak plati inkaso 120e co je v pohode nie?a to ma 2 izbovy byt,a co predavate byt?