Máme veľké bábätko

erika153
31. máj 2007

ahoj dievčatá 🙂
ak máte niektorá doma velke babo, ktore sa vymyka zo vsetkych tabuliek a lekarskych vypoctov tato tema je pre vas ako stvorena 😀 😀

moj Timi ma 10140g a cez 70cm a len pred nedavnom prekrocil 5 mesiacov! Tiez nie som nadsena ze musim nosit taku vahu, ale proste mi takto rastie tak co mi ine ostava. Vela ludi , ked sa zverim kolko maly vazi a tak na mna pozera ako na navstevnika marsu pripadne si povedia, nemala si ho prekrmovat... nie je to pravda...maly papa 2 z denne mlieko, 1x kasu, 2 prikrmy jeden zleninovy a druhy ovocny a to je vsetko. 😨 nemyslim ze je to prilisne prekrmovanie.lekarka mi na to nepovedala nic len ze maly ma pravo na mlieko a vyzera ako rocne dieta..a to bolo z jej strany na vahu vsetko..
ak mate niekto skusenosti s velkymi detmi prosim pripojte sa ku mne nech si vymenime dojmy, pripadne poprosim mamicky o svoje skusenosti s priberanim babatka po pol roku. ci sa to zastavi, alebo spomali... 😅 dakujem 😵

basa23
24. jún 2011

@michelleuk u nas je zas nic moc stale zamracene 😒 sem tam slnko

michelleuk
24. jún 2011

@basa23 ozaj dnes som sa riadne na facebooku docitala ze riadne bolo v cechach tornado skoro som odpadla o tom si pocula?no uz som to zariekla je uz aj tu zatiahnute 🙄

basa23
24. jún 2011

@michelleuk hej tusim som pocula strasne co uz sa deje 😒

michelleuk
24. jún 2011

@basa23 no 2012 sa uz bude...mala mi dnes potiahla spala 2 a pol hodiny 🙂

basa23
24. jún 2011

@michelleuk pekne mne moja tolko este nidky nespala 😒

michelleuk
24. jún 2011

@basa23 no moja tiez dlho tak nepotiahla ale to mozno preto ze sme boli rano v meste celi cas bola hore a skusala vyskocit s kocika 😅

dzudka
25. jún 2011

jaj baby maly zas zacina v noci revat a casto sa kojit ide dalsi zub...

basa23
25. jún 2011

@michelleuk no uz je väcsia uz bude akcnejsia.
@dzudka aaach skoda som myslela ze uz sa vam zlepsia noci no musime pockat kym vidu tym nasim detom vsetky zuby 😒

michelleuk
25. jún 2011

@basa23 joj no to sa nacakame na tie zuby moja ma stae len dva,kym jej vyrastu dalsie tak ma vyruti inac noc v pohode spala doppol 8 a bola len raz hore 🙂

basa23
25. jún 2011

@michelleuk tak to ti super spala,aaach ja neviem kedy sa takej noci dockam.dnes je mala jak sto certov 😒

michelleuk
25. jún 2011

@basa23 no ved aj moja cely den prsi som sa tesila ze bude pekne a nic s toho,,teraz spi...som dnes stretla jednu tehotnu slovacku v meste po strasne dlhej dobe konecne slovk🙂

basa23
25. jún 2011

@michelleuk aj u nas je zima,a strasne fuka.strasne pocasie 😠

michelleuk
25. jún 2011

@basa23 joj mala sa mi teraz zobudila tak ma ide trafit slak

basa23
25. jún 2011

@michelleuk mne uz mala spi dnes sla neak skoro spat som zvedava kedy rano vstane 😒

michelleuk
25. jún 2011

@basa23 no moja je este velmi ziva na to ale uz ju dam asi tiez spat lebo je daka hnusna 😒

basa23
26. jún 2011

@michelleuk ako ste spali mi otrasneeee 😒 stale hore

dzudka
26. jún 2011

Ahojte tak noci des a hruza uz sa budi okolo 22-23.00 prvy krat a rici az kym nenakojim...ale asi musim byt prisna a nedat mu alebo dat mu a vyckat kym mu vyjdu zuby idu mu dva ta druha jednotka a uz aj dvojka vedla tej jednotky co uz ma vyjdenu... 😒 kojacik maly....ach ale ta prespana noc by sa mi zzisla keby to bolo aspon raz za tyzden tak som rada... 😅

estterka
26. jún 2011

@dzudka a preco mu teda nedas prsnik hned ako sa preberie?? a nechavas ho rincat?? ja kojim cele noci,aj kazdu hodku ked si vypyta a neplace a vyspime sa obidve. spime spolu v posteli a ked treba,len sa k nej otocim a ona si pocucka a hned spime dalej.

michelleuk
26. jún 2011

@basa23 Ahojky mi dobre sme spali len raz hore a rano o pol 7 sme spolu vstai 😀 Bola som v meste na carboote kupila som zase hruzu veci ale naj ulovok boli noveee saty D&G s vysackou za 1 libru....musim sa poch vait lebo mne az sanka spada ked povedala ze kolko chce 😵 😵 😵

michelleuk
26. jún 2011

@estterka Ahoj no presne som robila aj ja toto co ty a teraz ma mala 11 mes a neda sa pri nej spat normalne caka kedy uz ideme spat aby som ju zobrala a ked ju zoberem tak sa zo sna budi a iha si na mna na brucho vecinou alebo prsia ak som na chrpte 😠

michelleuk
26. jún 2011

@dzudka Joj to mas super ze vam uz idu dalsie zubky....no on si asi tu bolest zo zubov u teba utisuje tym ze ho kojis sa asi ukludni...

dzudka
26. jún 2011

@estterka moja ja ho kojim hned ako sa zobudi...nenechavam ho cele noci ricat... 😠
a vobec sa nevyspim aj ked skonci u nas v postely tiez sa budi kazdu hodinu a pol az 2hodiny a som uplne unavena,

rada by som sa vyspala lebo mam aj starsiu dceru ktorej sa treba venovat a momentalne je chora a mam ju doma...
a nemozeme ist von a maly mi spi cez den malo po 30minut to ledva sa otocim daco a uz je hore...

dzudka
26. jún 2011

@michelleuk ja viem ze mm ho utisuje preto mu ho neodopieram ale ho kojim ako sa budi ( jedna studia dokazala ze mm obsahuje nejaku zlozku ktora tisi bolest...a podla mna aj same cicanie utisuje 😀)
dufam ze coskoro vyjdu keby isli vsetky naraz jaj to by bolo fajn vsetko hned odkrutene a mame pokoj...

@estterka on place lebo mu idu zubky dva dalsie a naraz.... ☹

michelleuk
26. jún 2011

@dzudka joj no chudatko to ho musi riadne boliet a to uz kolko mate zubkov?

dzudka
26. jún 2011

len jeden jednotku lavu hornu ma vonku 😀 uz je aj dost velka a teraz ide druha horna jednotka a dvojka vedla toho zuba co uz ma vonku...
@michelleuk

michelleuk
26. jún 2011

@dzudka ale to mate najskvor vrchne?sranda som si myslele ze idu najskor spodne zubky my mame leb dva tie spodne ako zajko mala vyzera🙂)

dzudka
26. jún 2011

@michelleuk no normalne idu prve spodne jednotky no nasmu chrustovi idu prve horne 😀

michelleuk
26. jún 2011

@dzudka no tie su zevraj aj bolestivejsie mojej vysli spodne v pohode ani nevedela a uz boli 😀

estterka
26. jún 2011

@michelleuk nasa nikdy nespala v postielke,takze sme naucene spat spolu,vacsinou ma na mne nohu vylozenu a tak,my sme takto spokojne 🙂
@dzudka no tak prave preto si asi vyzaduje byt s tebou,lebo vsak isto vies,ze kojenie je nie len potrava,ale aj ukludnuje drobcov,citia sa spokojnejsie. tak nech vam tie zubky cim skor vyjdu!

michelleuk
26. jún 2011

@estterka no moja si zvykne lahnut krizom na ocovi ma nohy alebo kope do neho alebo nam nad hlavami spi 😎