Máte referencie na jasle na Palkovičovej v Bratislave?

peta28
16. sep 2008

Ahojte maminky. Mate niektora skusenost, alebo ste poculi nejake referencie na jasličky na Palkovičovej? Mam dcerku prijatu do sukromnych jasliciek, aj do tychto statnych a neviem sa rozhodnut. Aj ked sukromne su neporovnatelne drahsie, v tomto pripade mi nejde o cenu, ale kvalitnu starostlivost. Dakujem vopred

pindula
31. mar 2010

....obnovujem temu....stale sa nikto nenasiel, kto by mal skusenosti s tymito jaslickami? mne sem prave prijali syna....a rada by som pocula, ci ste alebo nie ste spokojni, pokial si to mozem este rozmysliet 😉

sirell
2. apr 2010

moja dcera tam chodi od januara, my sme velmi spokojni.

claudinka
26. apr 2010

ak sa mozem opytat, staci tam dat prihlasku ci ako sa to riesi? ci uz som to nestihla? 😒

claudinka
26. apr 2010

tak uz som tam zavolala, netreba odpovedat 😉 😉

slavica2
3. jún 2010

aj my sme s Hanickou prijati spolu s Maximkom 🙂 zajtra mame pohovor 🙂

claudinka
4. jún 2010

my sme druhi pod ciarou, tak na nas myslite, nech sa nam to podari 😉

katun
14. jún 2010

ahojte, tak my nastupujeme od septembra, .. riesim iba jeden problem, ktory patri asi do inej kategorie,.. ale spytam sa aj vas, .. rodicovsky som zacala poberat v roku 2008 - vztahuje sa teda na mna stary zakon o rodicovskom prispevku. riaditelka v jasliach mi vravela, ze mam narok po novom na prispevok na starostlivost o dieta. kedze pridem o rodicovsky tym, ze maly nastupi do jasli. ja si vsak myslim, ze mozem aj nadalej poberat rodicovsky prispevok, kedze po starom platilo, ze on pridem iba ak dam dieta do skolky... a teda nemusim riesit tieto "nove" byrokraticke veci. co vy na to? nemate skusenost? tie jasle inak vyzerali na dojem ok 🙂 deti boli vysmiate a zlate, ktore som videla na dvore. 😎

slavica2
15. jún 2010

katun, ja mam ten isty problem, zacala som poberat RP v 2008, podla mna to riesit nemusite

claudinka
21. aug 2010

Ahojte,
s kým sa ešte v septembri vidíme? Kedy máte nástup? 😉 😉

pindula
23. aug 2010

Takze vidim, ze uz sa tu nazbierali traja spoluziaci plus jeden takmerspoluziak 🙂 .... tak si drzme paste, nech to my maminy zvladame horsie ako tie nase detuchy 😉

slavica 😉 ....toho 2.9. mame prist o tej 9.30? dobre si pamatam? 😉

euphoria
23. aug 2010

Ahojte,
tak mi tiez nastupujeme v septembri,teda konkretne az 6.9.Ale uz som aj zabudla ci o deviatej alebo o desiatej...

katun
23. aug 2010

ahojte, my nastupujeme az 16.9., tesime sa na vas, dufam, ze vsetko prebehne ok 😎 a bez problemov.

euphoria
24. aug 2010

vyzerá to na prevahu chlapcov, teda okrem hanky od slavice..aj viete ci idete k vacsim detom alebo mensim??

euphoria
24. aug 2010

@claudinka takze sa predsa podarilo? gratulujem🙂

aktak
24. aug 2010

moj najstarsi tam nastupuje do skolky, k Fialkam, neni tu nejaka mamina? 🙂

euphoria
24. aug 2010

@aktak
a chodil predtym aj do jasli?

aktak
24. aug 2010

@euphoria nie, len do inej skolky, na tuto skolku som pocula ze je to dobre zariadenie, jasle netusim

euphoria
24. aug 2010

@aktak kamoska ma syna v tych jasliach uz rok, je spokojna.Vraj sa da potom automaticky prejst do skolky.co vlastne stoji ta skolka?

aktak
24. aug 2010

@euphoria co stoji skolka netusim, moj bude mat uz 4 roky tak som rada ze ho vzali a nemusime platit sukromnu, a dufam ze aj surodencov potom vezmu, mame to pesi z domu

euphoria
24. aug 2010

@aktak
tak s tromi detmi to musi byt fuska.Klobuk dole.Tak aspon o jedneho budes mat na par hodin menej.Ja si to teraz neviem dost dobre predstavit ani s dvomi detmi...Inak ja to mam tiez do 5 min pesi..

katun
24. aug 2010

@slavica2 ahoj, bola som sa pytat na ten RP na urade soc. veci a rodiny a tam mi pani povedala, ze pridem o rodicovsky, - teda mam si podat ziadost o jeho zrusenie 😠 a nasledne vypisat ziadost o prispevok na starostlivost o dieta a potom nosit blocky ako idiot, aby mi to preplatili... najlepsie ale bolo, ze mi dala do ruky tlacivo /stare - ale asi platne pre nas, kedze sme zacali poberat RP v roku 2008) o hlaseni, ze dieta nastupuje do sk. zariadenia a tam bolo vzadu vyslovene napisane, ze ak dieta nastupuje do jasli (neboli nijako specifikovane), RP sa poskytuje. tak neviem na koho sa uz obratit, aby to nerozhodla teta zle, ja tu byrokraticku torturu podstupovat nechcem! 😒

claudinka
25. aug 2010

@euphoria dakujem krasne 😵 😵

@aktak skolka je to vyborna, este ja ako dieta som tam chodila 😉
fiiiha tri deticky, dobry zaberak na kondicku a nervy, nie? 😀

ta cena skolky by aj mna veelmi zaujimala 🙂

claudinka
25. aug 2010

a ten prispevok na starostlivost o dieta bude vlastne kolko eur?

aktak
25. aug 2010

@claudinka to som rada, tiez som len dobre pocula 🙂 zaberak to je, ale aj vela radosti, lasky a smiechu, a hlavne ze oni sa velmi lubia to ma najviac tesi 😵

katun
25. aug 2010

@claudinka ten prispevok na starostlivost je do vysky rodicovskeho tych cca 164eur, ked vydokladujes naklady, ak nevydokladujes, mas narok tusim na 40 eur, presne sumy si napamatam.. Aj vy nastupujete do jasliciek tak, ze najskor na dve hodky a potom sa pridava? nechate tam dieta same? ja by som mu rada vsetko ukazala a vysvetlila, je na to zvyknuty, ale mozno to zvladne vsetko aj sam 😎

claudinka
26. aug 2010

@katun tiez na dve hodinky.. ale kedze sme boli medzi poslednymi prijatymi, tak nastupujeme az 20. septembra 😒
tiez som si myslela, ze prvy den tam budem s nim a vsetko mu ukazem.. az vcera mi niekto vonku hovoril, ze vsak ho tam necham uz hned sameho.. no neviem si to predstavit 😀 😀
Cize prispevok bude 150 eur a iba stravu si platime ci aj stravu si mozeme do tych 164 eur nech to vyjde spolu vydokladovat?

@aktak tak to je krasne 😵

katun
26. aug 2010

@claudinka mozes aj tu stravu vydokladovat. ale stale zistujem, ci bola pani na urade neznala zakona /a vsetkych tych zmien/ - lebo si stale myslim, ze narok na RP mame..

claudinka
26. aug 2010

@katun ja som zacala poberat RP az v aprili 2009, cize ja na neho narok nemam, ze?
Tak by bolo super, kebyze prejde ten zakon a od januara by nam platili aj jasle aj stravu, ze? 😝

euphoria
26. aug 2010

@claudinka
vsetko co vydokladujes do max 164 EUR aj nejake drobne, ti preplatia.Ak si sla na RD v 2009, tak je to takto,v 2008 bol iny rezim.Kamoska co tam ma syna RP nadalej pobera.

euphoria
26. aug 2010

@claudinka
od januara podla noveho zakona by to malo byt do 300 EUR,ale taky zakon myslim este neschvalili