Mc Donalds a deti

r_d
29. dec 2018

Ahojte,
baby aj vaše deti by chodili do Mc Donalds? Mňa už ide vychytiť, hocikde ideme kde je mekáč, končíme tam.

martinka13
29. dec 2018

Možno by aj chodili, ale nechodíme tam. Nikdy.

sissy27
29. dec 2018

@r_d veď raz za čas keď si dajú tak z toho neumrú a ani nepriberú, prečo taká dráma okolo toho?

zitaje
29. dec 2018

Moja najstaršia (16r.) už bola párkrát, väčšinou keď išli celá trieda a nedalo sa inak. Mladšie deti (10 a 5r) ešte neboli nikdy. Nejak im to nechýba...

nika_m
29. dec 2018

Zalezi od veku deti...myslim ze vsade je sice mekac ale aj ine stravovacie moznosti...proste nenaucit deti na mekac kym nepojdu aspon na druhy stupen ZS :D ja som tam bola prvykrat az na strednej a neubudlo zo mna...my tam ideme raz za cas s muzom ale s detmi by sme chceli pockat kym ochutnaju taketo jedla...teraz sasmejeme ze budeme chodit raz za cas na tajnaka ked budu detiska :D nepaci sa mi ked vidim male deti v skolkarskom veku tlacit hranolky a hamburgery...su aj zdravsie jedla 🙂

saslavka73
29. dec 2018

Nechápem aký problém? Raz za čas neuškodí. Čím viac sa tomu budete vyhýbať tým viac to budú chcieť. Jedlo ako každé iné.

asia83
29. dec 2018

@r_d Nechodíme tam. Malú žemľu s čínskou kapustou si viem urobiť aj doma a určite lacnejšie než za 4,5 eur. Ono treba dať deťom hranice. Napríklad jedenkrát za 3 mesiace tam pôjdeme, viac nie.

monika494
29. dec 2018

Nie je lepsie si doma spravit cigansku ako utracat peniaze za kusok zemle a pomleteho masa?

zutera
29. dec 2018

My chodíme-občas,v létě častěji-zastavíme se cestou na výlet,na zmrzlinu,hranolky...v zimě miň...moje děvčata mají doma pestrou stravu plno ovoce,zeleniny,strukoviny problémy s preberáním nemá ani jedna takže s tím nemám absolutně problém.Já jsem tam jako školačka pravovala na brigádě,takže vim že opravdu dbají na hygienu i čerstvost,takže raději mc donalds jako chytnou v pochybném stánku na občerstvení salmonelu 😊

saslavka73
29. dec 2018

@monika494 Asi nechápeš že tam ide o tú atmosféru o to podávanie to sa deťom páči. Daj im mekac a tvoju cigansku co si vyberú? Tvoja cigánska je isto dobrá. Treba im raz za čas dopriať a nebude ich to tak lákať. To je celé.

janulka2811
29. dec 2018

Chodime obcas ked sme vonku na vylete a je poblizku,raz za dva mesiace sa nic nedeje ked to nieje denne 😉

beky1813
29. dec 2018

Chodime, ale skor mccafe, kolac, kava a napenene mlieko. Jedlo sem tam

sense
29. dec 2018

Boli sne raz ,ked sme cestovali a na stanici okrem mc donaldu bol este kebab...a chcela hracku z happy meal...nakoniec zjedla 5hranoliek a vypila vodu...a to bolo vsetko ma 5,5roka....ale tak 2-3x do roka si tam dam zmrzlinu inak tam nechodim ani ja a tym padom ani dieta

benit
29. dec 2018

Aj kamoska mi tvrdila, ze oni to nelubia a take nejedia. Brali sme maleho z treningu a zastavili sme sa v mc donalde. Maly zhltol len taky fukot a chutilo mu. Vzdy sa pytal ci sa stavime ked isiel s nami. Z casu na cas sa nic nestane, nehovorim o pravidelnej strave.

iwesska
29. dec 2018

Nie,nase deti vedia,ze tam ideme len 1x do roka,ked sme na vianocnych trhoch a nemame kde ist na wc😂 Vtedy spojime prijemne s uzitocnym😂 Ale inak su nauceni,ze si nosime jedlo z domu,nemaju potrebu nikam chodit.

iwesska
29. dec 2018

@zutera No o tej hygiene si dovolim pochybovat. Na vlastne oci som videla ako zamestnanec roloval zakaznikovi wrap holymi rukami,hadzal to tam ako keby sebe robil ranajky😛 Keby bola na mojom mieste kontrola,riadnu pokutu dostanu.

kristiii
29. dec 2018

@r_d stavime sa tak raz za dva mesiace na nugetky s hranolkami, ked ideme na nakupy do OC, to ma maly odmenu za to ze to s nami prežije 🙂

wieruska1
29. dec 2018

Ano chodime. A nie, zemla z domu nie je mekac 😉 a teraz sup do mna 😂

caroline_
29. dec 2018

Ze jedlo ako každé iné 😂😂 a potom sa ľudia čuduju ze sú chorí

sissy27
29. dec 2018

@caroline_ chorá som nebola ani nepamätám, moja puberťáčka rovnako, mekáču sa nevyhýbame. Dokonca ani nadváhu nemáme, ani pokazené zuby. Takže? 😂 😂

kristiii
29. dec 2018

@caroline_ chori su ludia z uplne inych veci ako z obcasnych navstev mekacu, samozrejme nebavime sa o jeho denodennych vyzierkach 😀 robila som v mc v anglicku a aj taketo typy som tam vidala a to bol fakt des

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika0825
30. dec 2018

Čo je na tom zlé dieťaťu raz za čas dopriať aj takéto jedlo? Každé dieťa je naučené ináč, nemusí to každému chutiť. Ale príde mi absurdné zakazovať a obchádzať to miesto na míle. Tak keď dieťa chce, raz za čas sa nič nestane. Nepriberie z toho 100kg a nebude mať ani choroby...

sarinka2012
4. jan 2019

Aj moja by chodila 🙂 ...lebo Happy Meal...ani nie tak jedlo ako hračka 🙂 chodíme sporadicky, nemáme stanovene že len raz za mesiac a pod...niekedy nejdeme aj pol roka a niekedy ideme až dvakrát za mesiac...neumreli sme z toho...ale samozrejme ked sme boli jeden deň a druhý deň ideme okolo iného tak dcerke normalne vysvetlím že sme boli včera ( predvčerom, pred pár dňami..) a že na to nemáme všetci chuť tak často a pôjdeme teraz na pizzu, do reštauracie na mäsko či palacinky a nabudúce zase kludne Mcdonald a pochopí to 🙂

jasminet
4. jan 2019

ano a my s muzom tiez - ked ideme z dovolenky, vyletu a nemame navarene, tak sa zastavime a kupime si domov "hambáček" ako to vola nasa najmensia. tak raz za 2-3 mesiace a nic zle na tom nevidim... ale rovnako radi si decka daju aj krvavy steak alebo hribove rizoto v nobl restike...

baaambulkaa
4. jan 2019

A kto vo vašej rodine rozhoduje? Však ak tam chodiť nechces tak načo tam deti ťaháš

lady911
6. jan 2019

Áno, sem tam sa tiež zastavíme. Ved na tom nie je nič zlé. Všetci tu zas moralizuju. A hrajú sa na zdrave výživy.