Mesačná dcérka má od narodenia zlepené očko

romanka_369
20. feb 2020

Ahojte..potrebujem radu od niekoho kto sa skor rozumie.. Mam mesacnu dcerku ktora ma skoro od narodenia zlepene ocko a dost jej slzi..detska lekarka nam najprv dala kvapky ocuflash, kedze nezabrali kazala davat masticku framykoin ale ani ta moc nepomohla a dnes nam dala kvapky oftaquix 5x denne jednu kvapku do ocka..ale v pribalovom letaciku je uvedene ze sa neodporuca liek podavat detom mladsim ako jeden rok..tak sa bojim ci jej to nemoze uskodit..dakujem za kazdu odpoved..

sisinde
20. feb 2020

@romanka_369 Ahoj, oftaquix sa dava bezne aj malym babatkam, nemusis sa obavat, vasa Dr. urcite vie co predpisuje.

romanka_369
autor
20. feb 2020

@sisinde dakujem za odpoved🙂.. Nestretla som sa s nimi este tak preto ma to zarazilo..

janinah
21. feb 2020

Chodte na ocnu amb.zrejme potrebuje preplach slznych ciest a kvapkanie donekonecna jej nepomoze.som ocna operacna sestra

romanka_369
autor
21. feb 2020

@janinah myslim si aj ja ze to ma upchate..pytala som vcera vymenny listok ale nechcela mi dat..dala mi zas len kvapky a ze jej to mam masirovat..dakujem za odpoved

sisinde
21. feb 2020

@romanka_369 asi caka, ze sa to vyriesi aj bez toho, babo ma mesiac, vacsinou tomu nechavaju este trochu cas. Ak sa to nezlepsi snad vas na preplach posle.

lilke
21. feb 2020

@romanka_369 ak kojis, kvapkaj maličkej do ocka aj svoje mliečko. Vždy, keď ju budeš kŕmiť. Je to liek starých materí, a krásne zaberá. Aj dobuducna, ak sa dieťatku zapáli očko, hneď kvapni.

paneboze
21. feb 2020

co tak ist lekarovi

romanka_369
autor
21. feb 2020

@paneboze treba lepsie citat..

mia018
21. feb 2020

@romanka_369 synovi očko hnisalo vyše dvoch mesiacov,minuli sme štyri rôzne kvapky, moje mlieko...nakoniec sme skončili u očnej s tým, že mu to musela prepichovať.. teraz ľutujem,že som s ním nešla hneď. Takže zbytočne nečakaj, ak to má upchaté kvapky nepomôžu

rira
26. máj 2020

Ekzem