Môže šesťmesačné dieťatko hroznovú šťavu???

moniciak
7. sep 2011

Ahoj dnes som dala malej cez lyžičku normálne z hrozna vytlačenú hroznovú šťavu môžem častejšie či radšej počkať??? Ďakujem 🙂

hori
7. sep 2011

myslim, ze ak mu to chutilo a nebude ziadna reakcia, tak sa z toho nestriela...

fairynika
7. sep 2011

nasa mala cucala hrozno viac krat a nic jej nebolo. 🙂

skeptik
7. sep 2011

Ja nechapem preco jej to davas. 6 mesacne dieta musi do seba dostat hlavne zelezo a kopu inych veci, nielen cisty cukor. Hroznova stava jej akurat zazenie hlad -to znamena, ze bude pit menej mlieka a okrem toho to nie je dobre na zuby (tie pod dasnami). Stavy nie su vhodne pre kojencov.

monika15
7. sep 2011

aj moj maly cucal hrozno, a bolo vsetko ok 🙂
len treba davat pozor aby to nebolo prilis sladke... lebo potom bude chciet len to......
ja som s ovocim len pomaly raz za cas 🙂)))

teodorka
7. sep 2011

ja si myslim ze cez lyzicku kludne mozes len ako pise monika davaj pozor aby si nezvykla na len na sladke...ja mam tiez 6 mesacnu babu a zatial len zeleninu davam cely mesiac (aj tu vypluva)ale az na zaciatku 7 mesiaca dam ovocie ...mne sa paci toto poradie prikromov ako je tu:http://www.zzz.sk/?clanok=6860
hehe a skeptik Ty si fakt skeptik 😀 su ovela horsie veci co davaju mamicky 6 mesacnym babatkam napr moj sused ma len 5 mesiacov a uz papa masso 😖 takze hroznova stava ak je doma vystavena je oproti tomu vitaminova bomba

berus222
7. sep 2011

ja som davala malemu ovocnu stavu od 5 mesiacov na lyzicke. paradoxne chutilo mu viac cucat napr. rajciny a kysele uhorky (to uz bol starsi) ako sladke ovocie.

koniarova
7. sep 2011

Myslím, že v malom množsteve môže. Ale priznám sa, že mňa by to ani nenapadlo dávať. 😒

azarijka
8. sep 2011

davaj v pohode, ale nie vo velkom ... alebo zried s vodickou alebo cajikom ak davas 😉