Môžem dať dcéru do športovej časti, keď ešte nesedí?

20nina14
25. apr 2014

ahojte, mam 8 mesacnu dcerku a este sama nesedi ani nestvornoskuje...iba sa pretaca...je taka lenivsia....chcela by som poprosit radu, ze ked moja dcera nesedi ci ju mozem dat do sportovej casti?...vo vanicke uz moc nevydrzi...dakujem

felycity
25. apr 2014

Pokiaľ máš polohovateľný športiak, ja by som dala, ale asi od začiatku by som nedávala do pravého uhla, ale iba na ten medzistupeň. 🙂

adelakk
25. apr 2014

Ja som syna davala od dvoch mesiacov, dcerka ma tri mesiace a tiez uz zacneme. Ale ako je napisane v predoslom prispevku, nie do praveho uhla. Mala mi uz ani teraz nechce v kociku lezat, chce vsetko vidiet 🙂, syn bol taky isty. Ale netreba to prehanat s malinkymi detickami a striedat lezanie a podopretie pocas prechadzky. V 8 mesiacoch ju mozes kludne dat sedkat, uz by mala byt dost pevna. Ak sama nesedi, tak ju podopri aj zo stran, aby sa ti neprevratila do boku a neudrela sa o strany kocika.

liz_lemon
25. apr 2014

@adelakk mi nehovor, ze 2 a 3-mesacne babo ti pozeralo z hlbokeho kocara von, lebo chce vsetko vidiet

adelakk
25. apr 2014

@liz_lemon ved nehovorim, ze sa cela vydriapala von a nazerala z kocika. Iba si zdviha hlavu uplne k prsiam, aby videla von a je nespokojna. Tak ju podopriem poduskou do polosedu a potom sa pozera von a je spokojna.

moni244
25. apr 2014

moja bola v sportovej casti od 5 mesiaca, tiez nesedela a nebola v priamom uhle, cize podla mna moze byt

elina25
25. apr 2014

Aj moja a nič jej nieje a má 9-mesiacov

sharlotta
25. apr 2014

Ja davam, ale uplne do tej najnizsej polohy, cize takmer lezi.

navan
25. apr 2014

@20nina14 jasne ze mozes ved hlboke kociky su do pol roka cca, takze uz je aj nacase :D

euka210
26. apr 2014

v pohode mozes, ale nie do uplneho sedu. Potom sa sama bude dvihat aby viac videla.

bianca
26. apr 2014

@20nina14 kludne mozes.Ona sa zakvaci jak kliest do madla a nepusti sa.Bude ju to viac motivovat a ked ju das lahnut urcite sa sama pritiahne do sedu.Ak mas popruhy tak jej zapni nech sa nebuchne a hor sa na prechadzku objavovat nove obzory.Uzasne obdobie 🙂