Používame cookies. Viac informácií tu. OK
aduskatt
22. aug 2011

moj syn ju jedol asi od roka, svokru sice slak triafal🙂))dodnes( a to ma maly 7 rokov), mu nechce davat surovu cibulu...maly ju miluje a nic mu z nej nie je......a ma to faJNE PRIRODNE ANTIBIOTIKUM🙂)vyskusaj kusok a uvidis, co to s nim spravi, ak nic, kludne daj

zofrinka
22. aug 2011

cibuľa nijako neublíži, ja mixujem do stravy (surovú) pre 11 mesačnú dcérku!!! Cibuľa je zdravá, nijako neublíži, naopak, ochráni!!!!!!!

weverka11
22. aug 2011

ja davam varenu, normalne asi od 6teho mesiaca, surovu som, neskusala, ale vyskusaj kusok a ked nebude mat reakciu, tak normalne zarad do stravy..

ludka140281
22. aug 2011

moja ju papa cca od 10 mesiaca...ako jablko 😀 ,,,,,,nic jej nieje

katka1981
22. aug 2011

Ja som v tomto stritkna, ale urcite skor ako od roka. 18 mesacne dieta moze uz aj citrusy asi vsetko okrem alergenov (oriesky, huby, plesnove syry....)

vejinka
22. aug 2011

ak ju ma rad nieje dovod mu ju odopierat.je zdrava doda chut akemukolvek jedlu a zatial je aj cenovo pristupna

zuzanockamt
22. aug 2011

ja davam do varenia asi od nejakeho 9.mesiaca, por som zaviedla asi od 6.mesiaca a jedava aj cesnak a este len v septembri bude mat rok

heni79
22. aug 2011

Určite mu nemôžeš ublížiť! Ak ju už jedol a chutí mu a nemá nijakú alergikú reakciu, niet dôvodu na váhanie. Iab ak - prďoší - a to ťa znepokojuje? 😅

happy3
23. aug 2011

nas maly ma 11mesiacov a cibulku mu do jedla uz pridavam a chuti mu 😀 ,a zatil ziadne problemi nemal

lizatko1009
23. aug 2011

surova cibula a cesnak, je asi najtazsia vec na zaludok, aku poznam a ten vypar o zaludka ani nehovorim za 2dni.

maryanna
23. aug 2011

môj papá surovú v pohode, vždy keĎ krájam príde a zje jej hodne......tuším od roka,a cibuľové sirupy taktiež takto

Tu začni písať odpoveď...

Odošli