Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem zapísať dieťa naraz do 2 škôlok v Nitre?

veve19
11. jan 2013

No chcela by som ho napr. prihlasit priamo v meste a aj v mestskej časti či je to mozne?

lea641981
11. jan 2013

ja som mala maleho prihlaseneho do dvoch 🙂 aj chodil do dvoch isty cas 🙂 inak sa mi nedalo ☹ skor ide o ochotu zo strany riaditelky 😒

dadulajda
31. jan 2013

Mozes dieta zapisat do jednej hlavnej a 2 zalohovych. Potom sa sama rozhodnes, do ktorej ho nakoniec das.

antuanet
14. mar 2013

AHojte, ja by som sa chcela opytat ci je to mozne hlavne po pravnej stranke, nezijeme s jeho tatom a chceme zapisat aj v mieste bydliska kde je otec aj kde zijem ja, aby mohol chodit do skolky aj ked bude u tata...zatial nikto nepovedal ze sa to neda, len ci budu v skolke nadseny ze bude mat vela absencii...ci si to treba vopred vydiskutovat s vedenim skolky? poradte, dakujem

brnka
14. mar 2013

@antuanet urcite to treba konzultovat s vedenim skolky, na jednej strane chapem, co chces ty, ale skus pochopit, ze vlastne budete drzat cely rok miesto v skolke, kde by mozno mohlo chodit ine dieta a pre nedostatok miesta ho nezoberu....... (aj ked si myslim, ze napr. z dovodu napr. zmeny bydliska musi byt v skolke nejaka rezerva.... 😕 )

Tu začni písať odpoveď...

Odošli