Používame cookies. Viac informácií tu. OK
gab
23. jún 2012

@zeleny_cajik - mozno ju vycerpava toto teplo, co tu mame 😒

anjelicek26
23. jún 2012

@zeleny_cajik - moze byt vycerpana, mohla mat upal, co si nepostrehla bez zvracania, mozno ma nejaku virozu bez teplot, kde imunita bojuje a ty to ani nevies. Rovnako ju mozu trapit zubky. Na druhej strane takto sa prejavuje v prvych dnoch virusova meningitida.

Ak to bud trvat dlhsie ako tyzden, k tomu lekarovi urcite zajdi... z 11 h spanku denne skocit na 22h spanku denne je nieco, kde by som aj ja povedala, ze pozor, nieco sa deje.

zeleny_cajik
autor
23. jún 2012

@gab praveze sme boli pocas tychto horucav v Tatrach, nebola im vobec vystavena.

@anjelicek26 uf, no to nie je dobra sprava, to budem teraz v pozore 😕 . V pondelok teda skocim k doktorke, ak sa teda nieco nezhorsi...

zeleny_cajik
autor
23. jún 2012

@anjelicek26 asi som to napisala nezrozumitelne. Neprespi 22 hodin, spanok a bdelost sa striedju po cca 1,5-2 hodinach, cize prespi cca 16-17 hodin. Aj tak dost, ja viem.

koniarova
23. jún 2012

@zeleny_cajik Ja by som šla na pohotovosť. Viem, že by som sa celú nedeľu zožierala a študovala malú každú minútu. A nech si myslí, kto chce, čo chce. Lekár ju aspoň popozerá a ty budeš kľudnejšia. A vôbec nebudeš za hysterku. Si predsa mama a normálne sa o svoje dieťa bojíš. 😉

kucminka
23. jún 2012

@zeleny_cajik ja mám tiež 7mesačného syna a ten mi tiež niekedy prespí cez deń dosť,večer ide spať o osmej,ráno vstáva okolo siedmej,o desiatej už spí do dvanástej,pol jednej,o pol tretej už zasa spí a to ho musím budiť o piatej,ale hovorím,je to len niekedy takto.Dneska zasa spal máličko.Tvoja dcéra spí každý deň tak veľa?

zeleny_cajik
autor
23. jún 2012

@kucminka Nie, len posledných pár dní. Inak je totálne nespavé dieťa.

Teraz je zas uz hore 2,5 hodiny hore a ani za svet zaspat a naladicka ze "ruka hore" 🙂 to by ma z tej pohotovosti hnali 😝

kucminka
24. jún 2012

@zeleny_cajik tak to má asi len také obdobie,náš zasa včera spal pol hodinku,potom necelú hodinku,a ešte si v kočíku schrupol asi na 20minút,tak si vyber.Ozaj každý deň mi spí inak.Dneska zasa o takejto dobe už spáva,dala som ho do postieľky a tiež nie a nie spať,takže ozaj sa neplaš,jeden deň hojno druhý deň...... 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli