Nadmerné potenie

lillystranska
3. jún 2018

Baby chcem sa spytat je podla Vas normalne aby som sa cely den potila ale tak ze vkuse zo mna leje? Ja mam pocit ze som neustale vo vode zo mna tecie aj ked nic nerobim len sedim. Sedim tecie mi z cela pot spotena som jak mys nestiham menit tricka. Trocha som myslela ze ked sa potim tym aj schudnem ale nic. Neviete cim to moze byt? Moj doktor to neriesi vraj potit sa je normalne.

amalia8
3. jún 2018

Nie nie je to normalne. A si obezna? Lebo na takych obeznych som uz videla, ze sa tak potia...

lillystranska
autor
3. jún 2018

@amalia8 praveze nie som obezna

magduska2
3. jún 2018

Asi máš nejaký problém so žlazami.Skús navštíviť Endokrinológiu.Alebo máš nejaký vnutorný stres? Máš to "odjakživa" či od určitej doby?

lilyianka
3. jún 2018

@lillystranska lieky neberies?

adma11
3. jún 2018

Moja známa to mala od štítnej žľazy.

krepes
3. jún 2018

@lillystranska urcite by som za doktorom skocila este raz a ziadala vysetrenia. Ked ta to uz takto v zivote obtažuje to nieje v poriadku.

deti95060810
3. jún 2018

neviem koľko máš rokov, ale niečo podobné zažívajú žienky po 50tke...

lillystranska
autor
3. jún 2018

Mam 32 a doktor mi listok na ine vysetrenie nechce dat. Potenie trva od zimy co iny behali naobliekany ja som behala v jesennej bunde a kratkom tricku teraz v lete sa potim 2x viac

mrkvicka060
3. jún 2018

@lillystranska trvaj si na svojom, doktor ta nemoze takto obmedzovat, pytaj listok na vysetrenie. Ved co mu hrabe? Sak jeho to nic nestoji.

zabka1611
3. jún 2018

@lillystranska zmenit doktora a pytat sa na endokrinologiu. Nadmerne potenie nieje normalne.

katulienkax
3. jún 2018

Ja tym doktorom nerozumiem ☹ preco nechce dat, normalne trvaj na tom, najskôr na endokrinológiu chod

lillystranska
autor
3. jún 2018

Povedal ze vsak mam menzes vporiadku nepotrebujem to

zabka1611
3. jún 2018

@lillystranska ale ved na endo sa nechodi kvoli menzesu,co je mimo? No hned by som brala kartu od neho....

lillystranska
autor
3. jún 2018

Ja neviem divny

jozefpresov
29. feb 2020

@lillystranska na podpazusie som absolvoval laser zakrok a citim sa dobre