Nadychuje sa cez ústa. Čo jej môže byť?

dari226
23. sep 2008

dnes cely den nasa dcera vdychuje cez usta a robi take zvuky a parkrat aj zacala kaslat ako keby sa isla dusit no neviem z coho to je a co mam robit
stalo sa vam nieco podobne? ☹

zuka
23. sep 2008

Dari neviem, kolko ma Tvoja mala. Nas krpec takto vydava zvuky, strasne ho to bavi. Vdychuje a zaroven akoby zvolava. Niekedy sa aj rozkasle, lebo ho to podrazdi v krku. Jedna pani v obchode chytila paniku, ze co mu je, ale potom zbadala jeho vyraz a zacala sa smiat 😀

addaa
23. sep 2008

Aj náš malý vdychuje ústami a vydávava zvuk akoby sa dusil. Tiež som sa najskor vystrašila a potom som zistila, že to sa tak teší 🙂

dari226
autor
23. sep 2008

no mne to predtym nerobila ma 5 mesiacou a neviem mi to pripada cudne 😖 az si robim starosti

zuka
23. sep 2008

Ak si robis starosti, zavolaj Dr. Ako sa pri tom tvari?

sipcek
23. sep 2008

mne to mala robi asi tyzden,pripada mi to akoby sa niecomu divila.Ked sa nadychuje tak pridava zvuky.To asi prisla na nieco nove co doteraz nevedela.Niekedy aj zakasle pri tom ale smeje sa tak to asi nie je nic vazne 🙂

dari226
autor
24. sep 2008

radostne sa pri tom netvari zajtra mame termin u lekara pre istotu

kili
24. sep 2008

dari, a robí to len dnes? mne sa tiež zdá, že len prišla na niečo nové. náš A. raz celý deň prdel pusou, na druhý deň už nie, ho to omrzelo. Smiať sa tomu nemusí, lebo sa sústredí. A kašlať môže, lebo dýchanie ústamy vysušuje, tak z toho kašle.

elize
24. sep 2008

je to uplne normalne. Objavila nieco nove tak skusa 😀 tiez sme mali take obdobie. Pytala som sa mamiciek na ihrisku, ktore maju starsie deti - robili to vsetky. Robil to asi 2 mesiace.

dari226
autor
25. sep 2008

no uz to robi treti den tak neviem radsej pojdeme k lekarovy ked uz mame termin 😒

filipa
25. sep 2008

pokial nema upchaty nostek, co by ju nutilo dychat ustami, tak len objavuje nove veci a tesi sa z toho... tiez sme presli takym obdobim, dokonca asi ako rocny vedel perfektne piskat... samozrejme, ze to neskor zabudol, lebo ho tato aktivita prestala bavit... ale pre kludne svedomie to prekonzultuj s lekarkou...

dari226
autor
27. sep 2008

lekar pozrel a vraj je vsetko ok,ze mozno len zle prehltla a uz to ani nerobi tak diky 😉